Ekran: 23 in, e-IPS, CCFL, 1920 x 1080 pixels
Baxış bucaqları (Ü/H): 178 ° / 178 °
Parlaqlıq: 300 cd/m²
Statik kontrast: 1000 : 1,
Dinamik kontrast: 10000 : 1
Yenilənmə tezliyi: 56 Hz - 75 Hz
sRGB: 100 %,
Adobe RGB: 69 %,
NTSC: 72 %
Ölçülər: 547.97 x 325.1 x 65 mm
Çəki: 4.7 kg
Brend, seriya, model
Brend, seriya, model və modelin alternativ adları haqqında məlumat.
| Brend | Dell |
| Seriya | UltraSharp |
| Model | UltraSharp U2311H |
| Model ili | 2010 |
Ekran
Ekranın əsas xüsusiyyətləri: panel, arxa işıqlandırma, icazə, yenilənmə tezliyi və s.
| Ölçü sinfi | 23 in (inches) |
| Diaqonal | 584.2 mm (millimeters) 58.42 cm (centimeters) 23 in (inches) 1.9167 ft (feet) |
| En | 509.184 mm (millimeters) 50.9184 cm (centimeters) 20.0466 in (inches) 1.6706 ft (feet) |
| Hündürlük | 286.416 mm (millimeters) 28.6416 cm (centimeters) 11.2762 in (inches) 0.9397 ft (feet) |
| Panel istehsalçısı | LG Display |
| Panel modeli | LM230WF2 |
| Panel növü | e-IPS |
| Panelin bit dərinliyi | 8 bits (6 bits + FRC) |
| FRC | Yes |
| Rənglər | 16777216 colors 24 bits |
| Tərəf nisbəti | 1.778:1 16:9 |
| İcazə | 1920 x 1080 pixels Full HD / 1080p |
| Piksel addımı | 0.265 mm (millimeters) 0.0265 cm (centimeters) 0.0104 in (inches) 0.0009 ft (feet) |
| Piksel sıxlığı | 95 ppi (pixels per inch) 37 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran sahəsi | 81.87 % (percent) |
| Arxa işıqlandırma | CCFL |
| sRGB | 100 % (percent) |
| Adobe RGB (1998) | 69 % (percent) |
| NTSC (1953) | 72 % (percent) |
| Parlaqlıq | 300 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 1000 : 1 |
| Dinamik kontrast | 10000 : 1 |
| Üfüqi baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Şaquli baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Minimum cavab müddəti | 8 ms (milliseconds) 0.0080 s (seconds) |
| Maksimum cavab müddəti | 14 ms (milliseconds) 0.0140 s (seconds) |
| Giriş gecikməsi | 11 ms (milliseconds) 0.0110 s (seconds) |
| Örtük | Anti-glare/Matte (3H) |
| CIE1976 - 82% CIE1931 - 72% |
3D
3D effekt əldə etmək üçün müxtəlif texnologiyalardan istifadə olunur. Hər texnologiyanın öz üstünlükləri və çatışmazlıqları var.
| 3D | No |
Tezliklər
Üfüqi və şaquli yenilənmə tezlikləri haqqında məlumat.
| Üfüqi tezlik (rəqəmsal) | 30 kHz - 83 kHz (kilohertz) |
| Şaquli tezlik (rəqəmsal) | 56 Hz - 75 Hz (hertz) |
Enerji təchizatı və sərfiyyat
Enerji təchizatı, sərfiyyat, enerji səmərəliliyi sinfi və s. haqqında məlumat.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC tezliyi | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Elektrik cərəyanı (A) | 1.5 A (amperes) |
| Enerji sərfi (yuxu) | 1 W (watts) |
| Enerji sərfi (eko) | 20 W (watts) |
| Enerji sərfi (orta) | 33 W (watts) |
| Enerji sərfi (maksimum) | 69 W (watts) |
Ölçülər, çəki və rəng
Modelin ölçüləri və çəkisi (stendlə və standsız) və bazarda təqdim olunan rənglər haqqında məlumat.
| En | 547.97 mm (millimeters) 54.797 cm (centimeters) 21.5736 in (inches) 1.7978 ft (feet) |
| Hündürlük | 325.1 mm (millimeters) 32.51 cm (centimeters) 12.7992 in (inches) 1.0666 ft (feet) |
| Dərinlik | 65 mm (millimeters) 6.5 cm (centimeters) 2.5591 in (inches) 0.2133 ft (feet) |
| Çəki | 4.7 kg (kilograms) 10.36 lbs (pounds) |
| Stendlə en | 549.97 mm (millimeters) 54.997 cm (centimeters) 21.6524 in (inches) 1.8044 ft (feet) |
| Stendlə hündürlük | 356.16 mm (millimeters) 35.616 cm (centimeters) 14.022 in (inches) 1.1685 ft (feet) |
| Stendlə dərinlik | 184.1 mm (millimeters) 18.41 cm (centimeters) 7.248 in (inches) 0.604 ft (feet) |
| Stendlə çəki | 7 kg (kilograms) 15.43 lbs (pounds) |
| Rənglər | Black |
Erqonomika
Erqonomik funksiyalar haqqında məlumat: hündürlük tənzimlənməsi, fırlanma, əyilmə və s.
| VESA montajı | Yes |
| VESA interfeysi | 100 x 100 mm |
| Çıxarılan stend | Yes |
| Hündürlük tənzimlənməsi | Yes |
| Hündürlük tənzimlənmə diapazonu | 115 mm (millimeters) 11.5 cm (centimeters) 4.5276 in (inches) 0.3773 ft (feet) |
| Fırlanma (landşaft/portret) | Yes |
| Sola pivot | 0 ° (degrees) |
| Sağa pivot | 90 ° (degrees) |
| Sola/sağa dönmə | Yes |
| İrəli/arxaya əyilmə | Yes |
Kamera
Bir çox müasir monitor və Smart TV-lərdə daxili kamera var.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mövcud bağlantı portları, yuvalar və interfeyslər.
| Bağlantı | 1 x USB 2.0 (upstream) 4 x USB 2.0 (downstream) 1 x DisplayPort 1.2 1 x DVI-D Dual Link 1 x D-sub |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) |
Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar
Standartlar, sertifikatlar və lisenziyalar.
| Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar | ENERGY STAR 5.0 Epeat Silver TCO Certified Displays 5.0 |
İstifadə və saxlanma şərtləri
Ekranın düzgün işləməsi üçün istifadə və saxlanma mühitinə dair tələblər mövcuddur.
| İş temperaturu | 0 °C - 40 °C (degrees Celsius) 32 °F - 104 °F (degrees Fahrenheit) |
| İş rütubəti | 10 % - 80 % (percent) |
| İş hündürlüyü | 4850 m (meters) 15912.1 ft (feet) |
| Saxlanma temperaturu | -20 °C - 60 °C (degrees Celsius) -4 °F - 140 °F (degrees Fahrenheit) |
| Saxlanma rütubəti | 5 % - 90 % (percent) |
| Saxlanma hündürlüyü | 12192 m (meters) 40000 ft (feet) |
Aksesuarlar
Çox vaxt monitor və Smart TV-lərin qutusunda aksesuarlar olur.
| Aksesuarlar | D-sub cable DVI cable USB upstream cable |
Əlavə xüsusiyyətlər
Digər xüsusiyyətlər haqqında məlumat.
| Əlavə xüsusiyyətlər | Security lock slot |