Ekran: 27 in, IPS, W-LED, 1920 x 1080 pixels
Baxış bucaqları (Ü/H): 178 ° / 178 °
Parlaqlıq: 250 cd/m²
Statik kontrast: 1000 : 1
Yenilənmə tezliyi: 48 Hz - 100 Hz
sRGB: 95 %
Ölçülər: 613 x 360.6 x 43.5 mm
Çəki: 3.1 kg
Brend, seriya, model
Brend, seriya, model və modelin alternativ adları haqqında məlumat.
| Brend | Cooler Master |
| Model | GA2701 |
| Modelin alternativ adı | CMI-GA2701 |
| Model ili | 2023 |
Ekran
Ekranın əsas xüsusiyyətləri: panel, arxa işıqlandırma, icazə, yenilənmə tezliyi və s.
| Ölçü sinfi | 27 in (inches) |
| Diaqonal | 685.8 mm (millimeters) 68.58 cm (centimeters) 27 in (inches) 2.25 ft (feet) |
| En | 597.73 mm (millimeters) 59.773 cm (centimeters) 23.5327 in (inches) 1.9611 ft (feet) |
| Hündürlük | 336.22 mm (millimeters) 33.622 cm (centimeters) 13.237 in (inches) 1.1031 ft (feet) |
| Panel növü | IPS |
| Panelin bit dərinliyi | 8 bits |
| FRC | No |
| Rənglər | 16777216 colors 24 bits |
| Tərəf nisbəti | 1.778:1 16:9 |
| İcazə | 1920 x 1080 pixels Full HD / 1080p |
| Piksel addımı | 0.275 mm (millimeters) 0.0275 cm (centimeters) 0.0108 in (inches) 0.0009 ft (feet) |
| Piksel sıxlığı | 81 ppi (pixels per inch) 32 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran sahəsi | 90.92 % (percent) |
| Arxa işıqlandırma | W-LED |
| sRGB | 95 % (percent) |
| Parlaqlıq | 250 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 1000 : 1 |
| Üfüqi baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Şaquli baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Örtük | Anti-glare/Matte (3H) |
| Response time - 1 ms (MPRT - Motion Picture Response Time) |
3D
3D effekt əldə etmək üçün müxtəlif texnologiyalardan istifadə olunur. Hər texnologiyanın öz üstünlükləri və çatışmazlıqları var.
| 3D | No |
Tezliklər
Üfüqi və şaquli yenilənmə tezlikləri haqqında məlumat.
| Şaquli tezlik (rəqəmsal) | 48 Hz - 100 Hz (hertz) |
Enerji təchizatı və sərfiyyat
Enerji təchizatı, sərfiyyat, enerji səmərəliliyi sinfi və s. haqqında məlumat.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC tezliyi | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Enerji sərfi (söndürülmüş) | 0.3 W (watts) |
| Enerji sərfi (yuxu) | 0.3 W (watts) |
| Enerji sərfi (orta) | 21.5 W (watts) |
Ölçülər, çəki və rəng
Modelin ölçüləri və çəkisi (stendlə və standsız) və bazarda təqdim olunan rənglər haqqında məlumat.
| En | 613 mm (millimeters) 61.3 cm (centimeters) 24.1339 in (inches) 2.0112 ft (feet) |
| Hündürlük | 360.6 mm (millimeters) 36.06 cm (centimeters) 14.1969 in (inches) 1.1831 ft (feet) |
| Dərinlik | 43.5 mm (millimeters) 4.35 cm (centimeters) 1.7126 in (inches) 0.1427 ft (feet) |
| Çəki | 3.1 kg (kilograms) 6.83 lbs (pounds) |
| Stendlə en | 613 mm (millimeters) 61.3 cm (centimeters) 24.1339 in (inches) 2.0112 ft (feet) |
| Rənglər | Black |
Erqonomika
Erqonomik funksiyalar haqqında məlumat: hündürlük tənzimlənməsi, fırlanma, əyilmə və s.
| VESA montajı | Yes |
| VESA interfeysi | 100 x 100 mm |
| Çıxarılan stend | Yes |
| Hündürlük tənzimlənməsi | No |
| Fırlanma (landşaft/portret) | No |
| Sola/sağa dönmə | No |
| İrəli/arxaya əyilmə | Yes |
| İrəli əyilmə | 5 ° (degrees) |
| Arxaya əyilmə | 20 ° (degrees) |
Kamera
Bir çox müasir monitor və Smart TV-lərdə daxili kamera var.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mövcud bağlantı portları, yuvalar və interfeyslər.
| Bağlantı | 1 x HDMI 2.0 1 x D-sub 1 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) |
Xüsusiyyətlər
Modelin bəzi əlavə funksional xüsusiyyətləri.
| Xüsusiyyətlər | Adaptive-Sync technology Dynamic Contrast Ratio Dynamic Overdrive Flicker-free technology Low Blue Light |
İstifadə və saxlanma şərtləri
Ekranın düzgün işləməsi üçün istifadə və saxlanma mühitinə dair tələblər mövcuddur.
| İş temperaturu | 0 °C - 40 °C (degrees Celsius) 32 °F - 104 °F (degrees Fahrenheit) |
| İş rütubəti | 10 % - 80 % (percent) |
| Saxlanma temperaturu | -20 °C - 60 °C (degrees Celsius) -4 °F - 140 °F (degrees Fahrenheit) |
| Saxlanma rütubəti | 5 % - 85 % (percent) |
Aksesuarlar
Çox vaxt monitor və Smart TV-lərin qutusunda aksesuarlar olur.
| Aksesuarlar | DisplayPort cable (optional) HDMI cable (optional) |
Əlavə xüsusiyyətlər
Digər xüsusiyyətlər haqqında məlumat.
| Əlavə xüsusiyyətlər | Anti-theft stand lock slot - Kensington |