Ekran: 23.8 in, VA, W-LED, 1920 x 1080 pixels
Baxış bucaqları (Ü/H): 178 ° / 178 °
Parlaqlıq: 250 cd/m²
Statik kontrast: 4000 : 1
Yenilənmə tezliyi: 48 Hz - 100 Hz
Ölçülər: 538.8 x 318.7 x 39.3 mm
Çəki: 2.28 kg
Brend, seriya, model
Brend, seriya, model və modelin alternativ adları haqqında məlumat.
| Brend | Cooler Master |
| Model | GA241 |
| Modelin alternativ adı | CMI-GA241 |
| Model ili | 2023 |
Ekran
Ekranın əsas xüsusiyyətləri: panel, arxa işıqlandırma, icazə, yenilənmə tezliyi və s.
| Ölçü sinfi | 23.8 in (inches) |
| Diaqonal | 604.698 mm (millimeters) 60.4698 cm (centimeters) 23.807 in (inches) 1.9839 ft (feet) |
| En | 527.04 mm (millimeters) 52.704 cm (centimeters) 20.7496 in (inches) 1.7291 ft (feet) |
| Hündürlük | 296.46 mm (millimeters) 29.646 cm (centimeters) 11.6717 in (inches) 0.9726 ft (feet) |
| Panel növü | VA |
| Panelin bit dərinliyi | 8 bits |
| FRC | No |
| Rənglər | 16777216 colors 24 bits |
| Tərəf nisbəti | 1.778:1 16:9 |
| İcazə | 1920 x 1080 pixels Full HD / 1080p |
| Piksel addımı | 0.311 mm (millimeters) 0.0311 cm (centimeters) 0.0123 in (inches) 0.001 ft (feet) |
| Piksel sıxlığı | 92 ppi (pixels per inch) 36 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran sahəsi | 90.99 % (percent) |
| Arxa işıqlandırma | W-LED |
| Parlaqlıq | 250 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 4000 : 1 |
| Üfüqi baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Şaquli baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Örtük | Anti-glare/Matte (3H) |
| Response time - 1 ms (MPRT - Motion Picture Response Time) |
3D
3D effekt əldə etmək üçün müxtəlif texnologiyalardan istifadə olunur. Hər texnologiyanın öz üstünlükləri və çatışmazlıqları var.
| 3D | No |
Tezliklər
Üfüqi və şaquli yenilənmə tezlikləri haqqında məlumat.
| Şaquli tezlik (rəqəmsal) | 48 Hz - 100 Hz (hertz) |
Enerji təchizatı və sərfiyyat
Enerji təchizatı, sərfiyyat, enerji səmərəliliyi sinfi və s. haqqında məlumat.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC tezliyi | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Enerji sərfi (söndürülmüş) | 0.3 W (watts) |
| Enerji sərfi (yuxu) | 0.5 W (watts) |
| Enerji sərfi (orta) | 13 W (watts) |
Ölçülər, çəki və rəng
Modelin ölçüləri və çəkisi (stendlə və standsız) və bazarda təqdim olunan rənglər haqqında məlumat.
| En | 538.8 mm (millimeters) 53.88 cm (centimeters) 21.2126 in (inches) 1.7677 ft (feet) |
| Hündürlük | 318.7 mm (millimeters) 31.87 cm (centimeters) 12.5472 in (inches) 1.0456 ft (feet) |
| Dərinlik | 39.3 mm (millimeters) 3.93 cm (centimeters) 1.5472 in (inches) 0.1289 ft (feet) |
| Çəki | 2.28 kg (kilograms) 5.03 lbs (pounds) |
| Stendlə en | 538.8 mm (millimeters) 53.88 cm (centimeters) 21.2126 in (inches) 1.7677 ft (feet) |
| Stendlə hündürlük | 406.4 mm (millimeters) 40.64 cm (centimeters) 16 in (inches) 1.3333 ft (feet) |
| Stendlə dərinlik | 199.9 mm (millimeters) 19.99 cm (centimeters) 7.8701 in (inches) 0.6558 ft (feet) |
| Stendlə çəki | 2.66 kg (kilograms) 5.86 lbs (pounds) |
| Qutu eni | 613 mm (millimeters) 61.3 cm (centimeters) 24.1339 in (inches) 2.0112 ft (feet) |
| Qutu hündürlüyü | 422 mm (millimeters) 42.2 cm (centimeters) 16.6142 in (inches) 1.3845 ft (feet) |
| Qutu dərinliyi | 113 mm (millimeters) 11.3 cm (centimeters) 4.4488 in (inches) 0.3707 ft (feet) |
| Stend dərinliyi | 199.9 mm (millimeters) 19.99 cm (centimeters) 7.8701 in (inches) 0.6558 ft (feet) |
| Rənglər | Black |
Erqonomika
Erqonomik funksiyalar haqqında məlumat: hündürlük tənzimlənməsi, fırlanma, əyilmə və s.
| VESA montajı | Yes |
| VESA interfeysi | 100 x 100 mm |
| Çıxarılan stend | Yes |
| Hündürlük tənzimlənməsi | No |
| Fırlanma (landşaft/portret) | No |
| Sola/sağa dönmə | No |
| İrəli/arxaya əyilmə | Yes |
| İrəli əyilmə | 5 ° (degrees) |
| Arxaya əyilmə | 20 ° (degrees) |
Kamera
Bir çox müasir monitor və Smart TV-lərdə daxili kamera var.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mövcud bağlantı portları, yuvalar və interfeyslər.
| Bağlantı | 1 x HDMI 2.0 1 x D-sub 1 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) |
Xüsusiyyətlər
Modelin bəzi əlavə funksional xüsusiyyətləri.
| Xüsusiyyətlər | Adaptive-Sync technology Black Stabilizer Crosshair Dynamic Overdrive Flicker-free technology FPS Counter HDR Ready Low Blue Light Motion Clearness |
İstifadə və saxlanma şərtləri
Ekranın düzgün işləməsi üçün istifadə və saxlanma mühitinə dair tələblər mövcuddur.
| İş temperaturu | 0 °C - 40 °C (degrees Celsius) 32 °F - 104 °F (degrees Fahrenheit) |
| İş rütubəti | 10 % - 80 % (percent) |
| Saxlanma temperaturu | -20 °C - 60 °C (degrees Celsius) -4 °F - 140 °F (degrees Fahrenheit) |
| Saxlanma rütubəti | 5 % - 85 % (percent) |
Aksesuarlar
Çox vaxt monitor və Smart TV-lərin qutusunda aksesuarlar olur.
| Aksesuarlar | HDMI cable |
Əlavə xüsusiyyətlər
Digər xüsusiyyətlər haqqında məlumat.
| Əlavə xüsusiyyətlər | Anti-theft stand lock slot - Kensington |