Ekran: 27 in, IPS, W-LED, 3840 x 2160 pixels
Baxış bucaqları (Ü/H): 178 ° / 178 °
Parlaqlıq: 350 cd/m²
Statik kontrast: 1000 : 1,
Dinamik kontrast: 20000000 : 1
Yenilənmə tezliyi: 24 Hz - 76 Hz
sRGB: 100 %,
Adobe RGB: 100 %
Ölçülər: 614.4 x 366 x 87.39 mm
Çəki: 5.3 kg
Brend, seriya, model
Brend, seriya, model və modelin alternativ adları haqqında məlumat.
| Brend | BenQ |
| Model | PD2720U |
| Model ili | 2018 |
Ekran
Ekranın əsas xüsusiyyətləri: panel, arxa işıqlandırma, icazə, yenilənmə tezliyi və s.
| Ölçü sinfi | 27 in (inches) |
| Diaqonal | 684 mm (millimeters) 68.4 cm (centimeters) 26.9291 in (inches) 2.2441 ft (feet) |
| En | 596.736 mm (millimeters) 59.6736 cm (centimeters) 23.4935 in (inches) 1.9578 ft (feet) |
| Hündürlük | 335.664 mm (millimeters) 33.5664 cm (centimeters) 13.2151 in (inches) 1.1013 ft (feet) |
| Panel istehsalçısı | LG Display |
| Panel modeli | LM270WR4-SSA1 |
| Panel növü | IPS |
| Panelin bit dərinliyi | 10 bits (8 bits + FRC) |
| FRC | Yes |
| Rənglər | 1073741824 colors 30 bits |
| Tərəf nisbəti | 1.778:1 16:9 |
| İcazə | 3840 x 2160 pixels Ultra HD (UHD) / 4K / 2160p |
| Piksel addımı | 0.155 mm (millimeters) 0.0155 cm (centimeters) 0.0061 in (inches) 0.0005 ft (feet) |
| Piksel sıxlığı | 163 ppi (pixels per inch) 64 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran sahəsi | 89.07 % (percent) |
| Arxa işıqlandırma | W-LED |
| sRGB | 100 % (percent) |
| Adobe RGB (1998) | 100 % (percent) |
| DCI P3 | 96 % (percent) |
| Parlaqlıq | 350 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 1000 : 1 |
| Dinamik kontrast | 20000000 : 1 |
| HDR | HDR10 |
| Üfüqi baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Şaquli baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Minimum cavab müddəti | 5 ms (milliseconds) 0.0050 s (seconds) |
| Orta cavab müddəti | 14 ms (milliseconds) 0.0140 s (seconds) |
| Örtük | Anti-glare/Matte (3H) |
3D
3D effekt əldə etmək üçün müxtəlif texnologiyalardan istifadə olunur. Hər texnologiyanın öz üstünlükləri və çatışmazlıqları var.
| 3D | No |
Tezliklər
Üfüqi və şaquli yenilənmə tezlikləri haqqında məlumat.
| Üfüqi tezlik (rəqəmsal) | 27 kHz - 140 kHz (kilohertz) |
| Şaquli tezlik (rəqəmsal) | 24 Hz - 76 Hz (hertz) |
Enerji təchizatı və sərfiyyat
Enerji təchizatı, sərfiyyat, enerji səmərəliliyi sinfi və s. haqqında məlumat.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC tezliyi | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Enerji sərfi (söndürülmüş) | 0.5 W (watts) |
| Enerji sərfi (yuxu) | 0.5 W (watts) |
| Enerji sərfi (orta) | 42 W (watts) |
| Enerji sərfi (maksimum) | 200 W (watts) |
Ölçülər, çəki və rəng
Modelin ölçüləri və çəkisi (stendlə və standsız) və bazarda təqdim olunan rənglər haqqında məlumat.
| En | 614.4 mm (millimeters) 61.44 cm (centimeters) 24.189 in (inches) 2.0157 ft (feet) |
| Hündürlük | 366 mm (millimeters) 36.6 cm (centimeters) 14.4094 in (inches) 1.2008 ft (feet) |
| Dərinlik | 87.39 mm (millimeters) 8.739 cm (centimeters) 3.4406 in (inches) 0.2867 ft (feet) |
| Çəki | 5.3 kg (kilograms) 11.68 lbs (pounds) |
| Stendlə en | 614.4 mm (millimeters) 61.44 cm (centimeters) 24.189 in (inches) 2.0157 ft (feet) |
| Stendlə hündürlük | 443.71 mm (millimeters) 44.371 cm (centimeters) 17.4689 in (inches) 1.4557 ft (feet) |
| Stendlə dərinlik | 186.31 mm (millimeters) 18.631 cm (centimeters) 7.335 in (inches) 0.6113 ft (feet) |
| Stendlə çəki | 8.3 kg (kilograms) 18.3 lbs (pounds) |
| Qutu eni | 693 mm (millimeters) 69.3 cm (centimeters) 27.2835 in (inches) 2.2736 ft (feet) |
| Qutu hündürlüyü | 620 mm (millimeters) 62 cm (centimeters) 24.4094 in (inches) 2.0341 ft (feet) |
| Qutu dərinliyi | 170 mm (millimeters) 17 cm (centimeters) 6.6929 in (inches) 0.5577 ft (feet) |
| Qutu çəkisi | 10.5 kg (kilograms) 23.15 lbs (pounds) |
| Rənglər | Black Gray |
Erqonomika
Erqonomik funksiyalar haqqında məlumat: hündürlük tənzimlənməsi, fırlanma, əyilmə və s.
| VESA montajı | Yes |
| VESA interfeysi | 100 x 100 mm |
| Çıxarılan stend | Yes |
| Hündürlük tənzimlənməsi | Yes |
| Hündürlük tənzimlənmə diapazonu | 150 mm (millimeters) 15 cm (centimeters) 5.9055 in (inches) 0.4921 ft (feet) |
| Fırlanma (landşaft/portret) | Yes |
| Sola pivot | 0 ° (degrees) |
| Sağa pivot | 90 ° (degrees) |
| Sola/sağa dönmə | Yes |
| Sola dönmə | 30 ° (degrees) |
| Sağa dönmə | 30 ° (degrees) |
| İrəli/arxaya əyilmə | Yes |
| İrəli əyilmə | 5 ° (degrees) |
| Arxaya əyilmə | 20 ° (degrees) |
Audio
Audio sistemi haqqında məlumat: daxili dinamiklərin sayı və gücü, dəstəklənən audio texnologiyalar.
| Dinamiklər | 2 x 2 W (watts) |
Kamera
Bir çox müasir monitor və Smart TV-lərdə daxili kamera var.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mövcud bağlantı portları, yuvalar və interfeyslər.
| Bağlantı | 1 x USB (KVM keyboard connection) 1 x USB 3.1 (upstream) 2 x USB 3.1 (downstream) 2 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.4 1 x Thunderbolt 3.0 (65 W) 1 x Thunderbolt 3.0 (15 W) 1 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) 2.2 |
Xüsusiyyətlər
Modelin bəzi əlavə funksional xüsusiyyətləri.
| Xüsusiyyətlər | AMA (Advanced Motion Accelerator) Animation mode CAD/CAM mode Display Pilot Flicker-free technology Low Blue Light Picture-by-Picture Picture-in-Picture |
Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar
Standartlar, sertifikatlar və lisenziyalar.
| Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar | ENERGY STAR 7.0 Epeat Silver TCO 7.0 WHQL (Windows 10; Windows 8.1; Windows 8; Windows 7) |
Aksesuarlar
Çox vaxt monitor və Smart TV-lərin qutusunda aksesuarlar olur.
| Aksesuarlar | DisplayPort cable - mini-DP to DP HDMI cable |