Ekran: 27 in, TN, W-LED, 2560 x 1440 pixels
Baxış bucaqları (Ü/H): 170 ° / 160 °
Parlaqlıq: 270 cd/m²
Statik kontrast: 1000 : 1,
Dinamik kontrast: 12000000 : 1
Yenilənmə tezliyi: 144 Hz
sRGB: 90 %
Ölçülər: 633 x 374 x 64 mm
Brend, seriya, model
Brend, seriya, model və modelin alternativ adları haqqında məlumat.
| Brend | BenQ |
| Model | ZOWIE XL2735 |
| Modelin alternativ adı | XL2735 |
| Model ili | 2016 |
Ekran
Ekranın əsas xüsusiyyətləri: panel, arxa işıqlandırma, icazə, yenilənmə tezliyi və s.
| Ölçü sinfi | 27 in (inches) |
| Diaqonal | 684.7 mm (millimeters) 68.47 cm (centimeters) 26.9567 in (inches) 2.2464 ft (feet) |
| En | 596.736 mm (millimeters) 59.6736 cm (centimeters) 23.4935 in (inches) 1.9578 ft (feet) |
| Hündürlük | 335.664 mm (millimeters) 33.5664 cm (centimeters) 13.2151 in (inches) 1.1013 ft (feet) |
| Panel istehsalçısı | AU Optronics |
| Panel modeli | M270Q009 V0 |
| Panel növü | TN |
| Panelin bit dərinliyi | 8 bits |
| FRC | No |
| Rənglər | 16777216 colors 24 bits |
| Tərəf nisbəti | 1.778:1 16:9 |
| İcazə | 2560 x 1440 pixels Quad HD (QHD) / 1440p |
| Piksel addımı | 0.233 mm (millimeters) 0.0233 cm (centimeters) 0.0092 in (inches) 0.0008 ft (feet) |
| Piksel sıxlığı | 109 ppi (pixels per inch) 42 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran sahəsi | 84.61 % (percent) |
| Arxa işıqlandırma | W-LED |
| sRGB | 90 % (percent) |
| Parlaqlıq | 270 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 1000 : 1 |
| Dinamik kontrast | 12000000 : 1 |
| Üfüqi baxış bucağı | 170 ° (degrees) |
| Şaquli baxış bucağı | 160 ° (degrees) |
| Minimum cavab müddəti | 1 ms (milliseconds) 0.0010 s (seconds) |
| Orta cavab müddəti | 6 ms (milliseconds) 0.0060 s (seconds) |
| Maksimum cavab müddəti | 12 ms (milliseconds) 0.0120 s (seconds) |
| Giriş gecikməsi | 7 ms (milliseconds) 0.0070 s (seconds) |
| Örtük | Anti-glare/Matte |
3D
3D effekt əldə etmək üçün müxtəlif texnologiyalardan istifadə olunur. Hər texnologiyanın öz üstünlükləri və çatışmazlıqları var.
| 3D | No |
Tezliklər
Üfüqi və şaquli yenilənmə tezlikləri haqqında məlumat.
| Şaquli tezlik (rəqəmsal) | 144 Hz (hertz) |
Enerji təchizatı və sərfiyyat
Enerji təchizatı, sərfiyyat, enerji səmərəliliyi sinfi və s. haqqında məlumat.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC tezliyi | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Enerji sərfi (söndürülmüş) | 0.5 W (watts) |
| Enerji sərfi (yuxu) | 0.5 W (watts) |
| Enerji sərfi (eko) | 15 W (watts) |
| Enerji sərfi (orta) | 30 W (watts) |
| Enerji sərfi (maksimum) | 65 W (watts) |
Ölçülər, çəki və rəng
Modelin ölçüləri və çəkisi (stendlə və standsız) və bazarda təqdim olunan rənglər haqqında məlumat.
| En | 633 mm (millimeters) 63.3 cm (centimeters) 24.9213 in (inches) 2.0768 ft (feet) |
| Hündürlük | 374 mm (millimeters) 37.4 cm (centimeters) 14.7244 in (inches) 1.227 ft (feet) |
| Dərinlik | 64 mm (millimeters) 6.4 cm (centimeters) 2.5197 in (inches) 0.21 ft (feet) |
| Stendlə en | 633 mm (millimeters) 63.3 cm (centimeters) 24.9213 in (inches) 2.0768 ft (feet) |
| Stendlə hündürlük | 419 mm (millimeters) 41.9 cm (centimeters) 16.4961 in (inches) 1.3747 ft (feet) |
| Stendlə dərinlik | 226 mm (millimeters) 22.6 cm (centimeters) 8.8976 in (inches) 0.7415 ft (feet) |
| Stendlə çəki | 8.3 kg (kilograms) 18.3 lbs (pounds) |
| Rənglər | Black |
Erqonomika
Erqonomik funksiyalar haqqında məlumat: hündürlük tənzimlənməsi, fırlanma, əyilmə və s.
| VESA montajı | Yes |
| VESA interfeysi | 100 x 100 mm |
| Çıxarılan stend | Yes |
| Hündürlük tənzimlənməsi | Yes |
| Hündürlük tənzimlənmə diapazonu | 140 mm (millimeters) 14 cm (centimeters) 5.5118 in (inches) 0.4593 ft (feet) |
| Fırlanma (landşaft/portret) | Yes |
| Sola pivot | 0 ° (degrees) |
| Sağa pivot | 90 ° (degrees) |
| Sola/sağa dönmə | Yes |
| Sola dönmə | 45 ° (degrees) |
| Sağa dönmə | 45 ° (degrees) |
| İrəli/arxaya əyilmə | Yes |
| İrəli əyilmə | 5 ° (degrees) |
| Arxaya əyilmə | 20 ° (degrees) |
Kamera
Bir çox müasir monitor və Smart TV-lərdə daxili kamera var.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mövcud bağlantı portları, yuvalar və interfeyslər.
| Bağlantı | 1 x USB (mini) 1 x USB 3.0 (upstream) 3 x USB 3.0 (downstream) 1 x HDMI 1.4 1 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.2 1 x DVI-D Dual Link 1 x 3.5 mm Microphone In 1 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) |
Xüsusiyyətlər
Modelin bəzi əlavə funksional xüsusiyyətləri.
| Xüsusiyyətlər | AMD FreeSync technology Black eQualizer DyAc Technology Low Blue Light Motion Blur Reduction 2.0 S Switch Arc |
Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar
Standartlar, sertifikatlar və lisenziyalar.
| Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar | ENERGY STAR 6.0 |
Aksesuarlar
Çox vaxt monitor və Smart TV-lərin qutusunda aksesuarlar olur.
| Aksesuarlar | DisplayPort cable Shield USB 3.0 cable |
Əlavə xüsusiyyətlər
Digər xüsusiyyətlər haqqında məlumat.
| Əlavə xüsusiyyətlər | Anti-theft stand lock slot - Kensington |