Ekran: 27 in, AHVA IPS, GB-r LED, 2560 x 1440 pixels
Baxış bucaqları (Ü/H): 178 ° / 178 °
Parlaqlıq: 250 cd/m²
Statik kontrast: 1000 : 1
Yenilənmə tezliyi: 50 Hz - 76 Hz
sRGB: 100 %,
Adobe RGB: 99 %
Ölçülər: 639 x 418 x 164.25 mm
Çəki: 5.5 kg
Brend, seriya, model
Brend, seriya, model və modelin alternativ adları haqqında məlumat.
| Brend | BenQ |
| Model | PV270 |
| Model ili | 2016 |
Ekran
Ekranın əsas xüsusiyyətləri: panel, arxa işıqlandırma, icazə, yenilənmə tezliyi və s.
| Ölçü sinfi | 27 in (inches) |
| Diaqonal | 684 mm (millimeters) 68.4 cm (centimeters) 26.9291 in (inches) 2.2441 ft (feet) |
| En | 596.736 mm (millimeters) 59.6736 cm (centimeters) 23.4935 in (inches) 1.9578 ft (feet) |
| Hündürlük | 335.664 mm (millimeters) 33.5664 cm (centimeters) 13.2151 in (inches) 1.1013 ft (feet) |
| Panel istehsalçısı | AU Optronics |
| Panel modeli | M270DAN02 |
| Panel növü | AHVA IPS |
| Panelin bit dərinliyi | 10 bits (8 bits + FRC) |
| FRC | Yes |
| LUT | 3D LUT 14 bits |
| Rənglər | 1073741824 colors 30 bits |
| Tərəf nisbəti | 1.778:1 16:9 |
| İcazə | 2560 x 1440 pixels Quad HD (QHD) / 1440p |
| Piksel addımı | 0.233 mm (millimeters) 0.0233 cm (centimeters) 0.0092 in (inches) 0.0008 ft (feet) |
| Piksel sıxlığı | 109 ppi (pixels per inch) 42 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran sahəsi | 74.99 % (percent) |
| Arxa işıqlandırma | GB-r LED |
| sRGB | 100 % (percent) |
| Adobe RGB (1998) | 99 % (percent) |
| DCI P3 | 96 % (percent) |
| Parlaqlıq | 250 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 1000 : 1 |
| Üfüqi baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Şaquli baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Minimum cavab müddəti | 5 ms (milliseconds) 0.0050 s (seconds) |
| Orta cavab müddəti | 12 ms (milliseconds) 0.0120 s (seconds) |
| Maksimum cavab müddəti | 20 ms (milliseconds) 0.0200 s (seconds) |
| Giriş gecikməsi | 16 ms (milliseconds) 0.0160 s (seconds) |
3D
3D effekt əldə etmək üçün müxtəlif texnologiyalardan istifadə olunur. Hər texnologiyanın öz üstünlükləri və çatışmazlıqları var.
| 3D | No |
Tezliklər
Üfüqi və şaquli yenilənmə tezlikləri haqqında məlumat.
| Üfüqi tezlik (rəqəmsal) | 30 kHz - 89 kHz (kilohertz) |
| Şaquli tezlik (rəqəmsal) | 50 Hz - 76 Hz (hertz) |
Enerji təchizatı və sərfiyyat
Enerji təchizatı, sərfiyyat, enerji səmərəliliyi sinfi və s. haqqında məlumat.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC tezliyi | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Enerji sərfi (yuxu) | 0.5 W (watts) |
| Enerji sərfi (eko) | 36 W (watts) |
| Enerji sərfi (orta) | 52 W (watts) |
| Enerji sərfi (maksimum) | 73 W (watts) |
| Enerji sərfi (illik) | 52 kWh (kilowatt-hours) |
| Enerji səmərəliliyi sinfi | B |
Ölçülər, çəki və rəng
Modelin ölçüləri və çəkisi (stendlə və standsız) və bazarda təqdim olunan rənglər haqqında məlumat.
| En | 639 mm (millimeters) 63.9 cm (centimeters) 25.1575 in (inches) 2.0965 ft (feet) |
| Hündürlük | 418 mm (millimeters) 41.8 cm (centimeters) 16.4567 in (inches) 1.3714 ft (feet) |
| Dərinlik | 164.25 mm (millimeters) 16.425 cm (centimeters) 6.4665 in (inches) 0.5389 ft (feet) |
| Çəki | 5.5 kg (kilograms) 12.13 lbs (pounds) |
| Stendlə en | 639 mm (millimeters) 63.9 cm (centimeters) 25.1575 in (inches) 2.0965 ft (feet) |
| Stendlə hündürlük | 542 mm (millimeters) 54.2 cm (centimeters) 21.3386 in (inches) 1.7782 ft (feet) |
| Stendlə dərinlik | 254 mm (millimeters) 25.4 cm (centimeters) 10 in (inches) 0.8333 ft (feet) |
| Stendlə çəki | 7.8 kg (kilograms) 17.2 lbs (pounds) |
| Qutu çəkisi | 12.1 kg (kilograms) 26.68 lbs (pounds) |
| Rənglər | Black |
Erqonomika
Erqonomik funksiyalar haqqında məlumat: hündürlük tənzimlənməsi, fırlanma, əyilmə və s.
| VESA montajı | Yes |
| VESA interfeysi | 100 x 100 mm |
| Çıxarılan stend | Yes |
| Hündürlük tənzimlənməsi | Yes |
| Hündürlük tənzimlənmə diapazonu | 135 mm (millimeters) 13.5 cm (centimeters) 5.315 in (inches) 0.4429 ft (feet) |
| Fırlanma (landşaft/portret) | Yes |
| Sola pivot | 0 ° (degrees) |
| Sağa pivot | 90 ° (degrees) |
| Sola/sağa dönmə | Yes |
| Sola dönmə | 45 ° (degrees) |
| Sağa dönmə | 45 ° (degrees) |
| İrəli/arxaya əyilmə | Yes |
| İrəli əyilmə | 5 ° (degrees) |
| Arxaya əyilmə | 20 ° (degrees) |
Kamera
Bir çox müasir monitor və Smart TV-lərdə daxili kamera var.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mövcud bağlantı portları, yuvalar və interfeyslər.
| Bağlantı | 1 x USB 2.0 (downstream) 1 x USB 3.0 (upstream) 2 x USB 3.0 (downstream) 1 x HDMI 1.4 1 x DisplayPort 1.2 (Input mini) 1 x DisplayPort 1.2 1 x DVI-D Dual Link 1 x SD Memory Card Slot |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) |
Xüsusiyyətlər
Modelin bəzi əlavə funksional xüsusiyyətləri.
| Xüsusiyyətlər | AMA (Advanced Motion Accelerator) Flicker-free technology Light sensor Low Blue Light Picture-by-Picture Picture-in-Picture |
Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar
Standartlar, sertifikatlar və lisenziyalar.
| Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar | ENERGY STAR 6.0 TCO 6.0 WHQL (Windows 10; Windows 8.1; Windows 8; Windows 7) |
Aksesuarlar
Çox vaxt monitor və Smart TV-lərin qutusunda aksesuarlar olur.
| Aksesuarlar | DisplayPort cable - mini-DP to DP DVI-D cable Hood USB 3.0 cable |