Ekran: 28 in, Super MVA, W-LED, 1920 x 1080 pixels
Baxış bucaqları (Ü/H): 178 ° / 178 °
Parlaqlıq: 300 cd/m²
Statik kontrast: 3000 : 1,
Dinamik kontrast: 20000000 : 1
Yenilənmə tezliyi: 50 Hz - 76 Hz
sRGB: 92 %,
NTSC: 72 %
Ölçülər: 658.9 x 381.3 x 54.15 mm
Brend, seriya, model
Brend, seriya, model və modelin alternativ adları haqqında məlumat.
| Brend | BenQ |
| Model | GW2870H |
| Model ili | 2015 |
Ekran
Ekranın əsas xüsusiyyətləri: panel, arxa işıqlandırma, icazə, yenilənmə tezliyi və s.
| Ölçü sinfi | 28 in (inches) |
| Diaqonal | 709 mm (millimeters) 70.9 cm (centimeters) 27.9134 in (inches) 2.3261 ft (feet) |
| En | 620.928 mm (millimeters) 62.0928 cm (centimeters) 24.446 in (inches) 2.0372 ft (feet) |
| Hündürlük | 341.28 mm (millimeters) 34.128 cm (centimeters) 13.4362 in (inches) 1.1197 ft (feet) |
| Panel istehsalçısı | Innolux |
| Panel modeli | M280HKJ-L30 |
| Panel növü | Super MVA |
| Panelin bit dərinliyi | 8 bits |
| FRC | No |
| Rənglər | 16777216 colors 24 bits |
| Tərəf nisbəti | 1.778:1 16:9 |
| İcazə | 1920 x 1080 pixels Full HD / 1080p |
| Piksel addımı | 0.323 mm (millimeters) 0.0323 cm (centimeters) 0.0127 in (inches) 0.0011 ft (feet) |
| Piksel sıxlığı | 78 ppi (pixels per inch) 30 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran sahəsi | 84.35 % (percent) |
| Arxa işıqlandırma | W-LED |
| sRGB | 92 % (percent) |
| NTSC (1953) | 72 % (percent) |
| Parlaqlıq | 300 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 3000 : 1 |
| Dinamik kontrast | 20000000 : 1 |
| Üfüqi baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Şaquli baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Minimum cavab müddəti | 5 ms (milliseconds) 0.0050 s (seconds) |
| Orta cavab müddəti | 12 ms (milliseconds) 0.0120 s (seconds) |
| Giriş gecikməsi | 24 ms (milliseconds) 0.0240 s (seconds) |
3D
3D effekt əldə etmək üçün müxtəlif texnologiyalardan istifadə olunur. Hər texnologiyanın öz üstünlükləri və çatışmazlıqları var.
| 3D | No |
Tezliklər
Üfüqi və şaquli yenilənmə tezlikləri haqqında məlumat.
| Üfüqi tezlik (rəqəmsal) | 30 kHz - 83 kHz (kilohertz) |
| Şaquli tezlik (rəqəmsal) | 50 Hz - 76 Hz (hertz) |
Enerji təchizatı və sərfiyyat
Enerji təchizatı, sərfiyyat, enerji səmərəliliyi sinfi və s. haqqında məlumat.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC tezliyi | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Enerji sərfi (söndürülmüş) | 0.5 W (watts) |
| Enerji sərfi (yuxu) | 0.5 W (watts) |
| Enerji sərfi (orta) | 27 W (watts) |
Ölçülər, çəki və rəng
Modelin ölçüləri və çəkisi (stendlə və standsız) və bazarda təqdim olunan rənglər haqqında məlumat.
| En | 658.9 mm (millimeters) 65.89 cm (centimeters) 25.9409 in (inches) 2.1617 ft (feet) |
| Hündürlük | 381.3 mm (millimeters) 38.13 cm (centimeters) 15.0118 in (inches) 1.251 ft (feet) |
| Dərinlik | 54.15 mm (millimeters) 5.415 cm (centimeters) 2.1319 in (inches) 0.1777 ft (feet) |
| Stendlə en | 658.9 mm (millimeters) 65.89 cm (centimeters) 25.9409 in (inches) 2.1617 ft (feet) |
| Stendlə hündürlük | 476.8 mm (millimeters) 47.68 cm (centimeters) 18.7717 in (inches) 1.5643 ft (feet) |
| Stendlə dərinlik | 203.67 mm (millimeters) 20.367 cm (centimeters) 8.0185 in (inches) 0.6682 ft (feet) |
| Stendlə çəki | 5.5 kg (kilograms) 12.13 lbs (pounds) |
| Rənglər | Black |
Erqonomika
Erqonomik funksiyalar haqqında məlumat: hündürlük tənzimlənməsi, fırlanma, əyilmə və s.
| VESA montajı | Yes |
| VESA interfeysi | 100 x 100 mm |
| Çıxarılan stend | Yes |
| Hündürlük tənzimlənməsi | No |
| Fırlanma (landşaft/portret) | No |
| Sola/sağa dönmə | No |
| İrəli/arxaya əyilmə | Yes |
| İrəli əyilmə | 5 ° (degrees) |
| Arxaya əyilmə | 15 ° (degrees) |
Kamera
Bir çox müasir monitor və Smart TV-lərdə daxili kamera var.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mövcud bağlantı portları, yuvalar və interfeyslər.
| Bağlantı | 2 x HDMI 1.4 1 x D-sub 1 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) |
Xüsusiyyətlər
Modelin bəzi əlavə funksional xüsusiyyətləri.
| Xüsusiyyətlər | AMA (Advanced Motion Accelerator) Flicker-free technology Low Blue Light |
Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar
Standartlar, sertifikatlar və lisenziyalar.
| Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar | ENERGY STAR 6.0 Epeat Silver TCO 6.0 WHQL (Windows 10; Windows 8.1; Windows 8; Windows 7) |
Aksesuarlar
Çox vaxt monitor və Smart TV-lərin qutusunda aksesuarlar olur.
| Aksesuarlar | D-sub cable HDMI cable |
Əlavə xüsusiyyətlər
Digər xüsusiyyətlər haqqında məlumat.
| Əlavə xüsusiyyətlər | Anti-theft stand lock slot - Kensington |