Ekran: 31.5 in, IPS, W-LED, 3840 x 2160 pixels
Baxış bucaqları (Ü/H): 178 ° / 178 °
Parlaqlıq: 350 cd/m²
Statik kontrast: 1000 : 1,
Dinamik kontrast: 100000000 : 1
Yenilənmə tezliyi: 24 Hz - 60 Hz
Ölçülər: 714.6 x 423.7 x 53 mm
Çəki: 6.22 kg
Brend, seriya, model
Brend, seriya, model və modelin alternativ adları haqqında məlumat.
| Brend | Asus |
| Model | VA32UQSB |
| Model ili | 2023 |
Ekran
Ekranın əsas xüsusiyyətləri: panel, arxa işıqlandırma, icazə, yenilənmə tezliyi və s.
| Ölçü sinfi | 31.5 in (inches) |
| Diaqonal | 801 mm (millimeters) 80.1 cm (centimeters) 31.5354 in (inches) 2.628 ft (feet) |
| En | 697.306 mm (millimeters) 69.7306 cm (centimeters) 27.453 in (inches) 2.2877 ft (feet) |
| Hündürlük | 392.234 mm (millimeters) 39.2234 cm (centimeters) 15.4423 in (inches) 1.2869 ft (feet) |
| Panel növü | IPS |
| Panelin bit dərinliyi | 10 bits (8 bits + FRC) |
| FRC | Yes |
| Rənglər | 1073741824 colors 30 bits |
| Tərəf nisbəti | 1.778:1 16:9 |
| İcazə | 3840 x 2160 pixels Ultra HD (UHD) / 4K / 2160p |
| Piksel addımı | 0.182 mm (millimeters) 0.0182 cm (centimeters) 0.0072 in (inches) 0.0006 ft (feet) |
| Piksel sıxlığı | 140 ppi (pixels per inch) 55 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran sahəsi | 90.33 % (percent) |
| Arxa işıqlandırma | W-LED |
| DCI P3 | 95 % (percent) |
| Parlaqlıq | 350 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 1000 : 1 |
| Dinamik kontrast | 100000000 : 1 |
| HDR | HDR10 |
| Üfüqi baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Şaquli baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Minimum cavab müddəti | 4 ms (milliseconds) 0.0040 s (seconds) |
| Örtük | Anti-glare/Matte |
3D
3D effekt əldə etmək üçün müxtəlif texnologiyalardan istifadə olunur. Hər texnologiyanın öz üstünlükləri və çatışmazlıqları var.
| 3D | No |
Tezliklər
Üfüqi və şaquli yenilənmə tezlikləri haqqında məlumat.
| Üfüqi tezlik (rəqəmsal) | 110 kHz - 140 kHz (kilohertz) |
| Şaquli tezlik (rəqəmsal) | 24 Hz - 60 Hz (hertz) |
Enerji təchizatı və sərfiyyat
Enerji təchizatı, sərfiyyat, enerji səmərəliliyi sinfi və s. haqqında məlumat.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC tezliyi | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Enerji sərfi (söndürülmüş) | 0.5 W (watts) |
| Enerji sərfi (yuxu) | 0.5 W (watts) |
| Enerji sərfi (orta) | 30 W (watts) |
Ölçülər, çəki və rəng
Modelin ölçüləri və çəkisi (stendlə və standsız) və bazarda təqdim olunan rənglər haqqında məlumat.
| En | 714.6 mm (millimeters) 71.46 cm (centimeters) 28.1339 in (inches) 2.3445 ft (feet) |
| Hündürlük | 423.7 mm (millimeters) 42.37 cm (centimeters) 16.6811 in (inches) 1.3901 ft (feet) |
| Dərinlik | 53 mm (millimeters) 5.3 cm (centimeters) 2.0866 in (inches) 0.1739 ft (feet) |
| Çəki | 6.22 kg (kilograms) 13.71 lbs (pounds) |
| Stendlə en | 714.6 mm (millimeters) 71.46 cm (centimeters) 28.1339 in (inches) 2.3445 ft (feet) |
| Stendlə hündürlük | 444.1 mm (millimeters) 44.41 cm (centimeters) 17.4843 in (inches) 1.457 ft (feet) |
| Stendlə dərinlik | 264.9 mm (millimeters) 26.49 cm (centimeters) 10.4291 in (inches) 0.8691 ft (feet) |
| Stendlə çəki | 9.34 kg (kilograms) 20.59 lbs (pounds) |
| Qutu eni | 794 mm (millimeters) 79.4 cm (centimeters) 31.2598 in (inches) 2.605 ft (feet) |
| Qutu hündürlüyü | 512 mm (millimeters) 51.2 cm (centimeters) 20.1575 in (inches) 1.6798 ft (feet) |
| Qutu dərinliyi | 218 mm (millimeters) 21.8 cm (centimeters) 8.5827 in (inches) 0.7152 ft (feet) |
| Qutu çəkisi | 12 kg (kilograms) 26.46 lbs (pounds) |
| Stend dərinliyi | 264.9 mm (millimeters) 26.49 cm (centimeters) 10.4291 in (inches) 0.8691 ft (feet) |
| Rənglər | Black |
Erqonomika
Erqonomik funksiyalar haqqında məlumat: hündürlük tənzimlənməsi, fırlanma, əyilmə və s.
| VESA montajı | Yes |
| VESA interfeysi | 100 x 100 mm |
| Çıxarılan stend | Yes |
| Hündürlük tənzimlənməsi | Yes |
| Hündürlük tənzimlənmə diapazonu | 150 mm (millimeters) 15 cm (centimeters) 5.9055 in (inches) 0.4921 ft (feet) |
| Fırlanma (landşaft/portret) | Yes |
| Sola pivot | 90 ° (degrees) |
| Sağa pivot | 90 ° (degrees) |
| Sola/sağa dönmə | Yes |
| Sola dönmə | 180 ° (degrees) |
| Sağa dönmə | 180 ° (degrees) |
| İrəli/arxaya əyilmə | Yes |
| İrəli əyilmə | 5 ° (degrees) |
| Arxaya əyilmə | 25 ° (degrees) |
| Cable clip |
Audio
Audio sistemi haqqında məlumat: daxili dinamiklərin sayı və gücü, dəstəklənən audio texnologiyalar.
| Dinamiklər | 2 x 2 W (watts) |
Kamera
Bir çox müasir monitor və Smart TV-lərdə daxili kamera var.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mövcud bağlantı portları, yuvalar və interfeyslər.
| Bağlantı | 4 x USB 3.2 (Type-A; Gen 1; 5 Gbps; downstream) 2 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.2 1 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) |
Xüsusiyyətlər
Modelin bəzi əlavə funksional xüsusiyyətləri.
| Xüsusiyyətlər | 5-way OSD joystick Adaptive-Sync technology Color Temperature Selection (4 modes) Eye Care+ technology Flicker-free technology Low Blue Light Picture-by-Picture Picture-in-Picture QuickFit Splendid technology |
Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar
Standartlar, sertifikatlar və lisenziyalar.
| Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar | ENERGY STAR EPEAT Silver RoHS TCO Certified TÜV Low Blue Light TÜV Flicker-free |
İstifadə və saxlanma şərtləri
Ekranın düzgün işləməsi üçün istifadə və saxlanma mühitinə dair tələblər mövcuddur.
| İş temperaturu | 0 °C - 40 °C (degrees Celsius) 32 °F - 104 °F (degrees Fahrenheit) |
| Saxlanma temperaturu | -20 °C - 60 °C (degrees Celsius) -4 °F - 140 °F (degrees Fahrenheit) |
Aksesuarlar
Çox vaxt monitor və Smart TV-lərin qutusunda aksesuarlar olur.
| Aksesuarlar | HDMI cable USB 3.0 cable |
Əlavə xüsusiyyətlər
Digər xüsusiyyətlər haqqında məlumat.
| Əlavə xüsusiyyətlər | Anti-theft stand lock slot - Kensington |