Ekran: 35 in, AMVA, Direct LED (Full-Array Local Dimming), 3440 x 1440 pixels
Baxış bucaqları (Ü/H): 178 ° / 178 °
Parlaqlıq: 500 cd/m²
Statik kontrast: 2500 : 1,
Dinamik kontrast: 100000000 : 1
Yenilənmə tezliyi: 24 Hz - 200 Hz
sRGB: 120 %
Ölçülər: 833 x 380 x 150 mm
Çəki: 10.5 kg
Brend, seriya, model
Brend, seriya, model və modelin alternativ adları haqqında məlumat.
| Brend | Asus |
| Model | RoG Swift PG35VQ |
| Model ili | 2017 |
Ekran
Ekranın əsas xüsusiyyətləri: panel, arxa işıqlandırma, icazə, yenilənmə tezliyi və s.
| Ölçü sinfi | 35 in (inches) |
| Diaqonal | 889 mm (millimeters) 88.9 cm (centimeters) 35 in (inches) 2.9167 ft (feet) |
| En | 819.408 mm (millimeters) 81.9408 cm (centimeters) 32.2602 in (inches) 2.6883 ft (feet) |
| Hündürlük | 345.888 mm (millimeters) 34.5888 cm (centimeters) 13.6176 in (inches) 1.1348 ft (feet) |
| Əyrilik radiusu | 1800 mm (millimeters) 180 cm (centimeters) 70.8661 in (inches) 5.9055 ft (feet) |
| Panel istehsalçısı | AU Optronics |
| Panel modeli | M350QVR01.7 |
| Panel növü | AMVA |
| Panelin bit dərinliyi | 10 bits (8 bits + FRC) |
| FRC | Yes |
| Rənglər | 1073741824 colors 30 bits |
| Tərəf nisbəti | 2.389:1 |
| İcazə | 3440 x 1440 pixels |
| Piksel addımı | 0.238 mm (millimeters) 0.0238 cm (centimeters) 0.0094 in (inches) 0.0008 ft (feet) |
| Piksel sıxlığı | 106 ppi (pixels per inch) 41 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran sahəsi | 89.54 % (percent) |
| Arxa işıqlandırma | Direct LED (Full-Array Local Dimming) |
| sRGB | 120 % (percent) |
| DCI P3 | 90 % (percent) |
| Rec. 2020 | 65 % (percent) |
| Parlaqlıq | 500 cd/m² (candela per square meter) |
| Pik parlaqlıq | 1000 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 2500 : 1 |
| Dinamik kontrast | 100000000 : 1 |
| HDR | HDR10 DisplayHDR 1000 |
| Üfüqi baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Şaquli baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Minimum cavab müddəti | 4 ms (milliseconds) 0.0040 s (seconds) |
| Orta cavab müddəti | 8 ms (milliseconds) 0.0080 s (seconds) |
| Giriş gecikməsi | 5 ms (milliseconds) 0.0050 s (seconds) |
| Örtük | Anti-glare/Matte (3H) |
| Local dimming - 512 zones |
3D
3D effekt əldə etmək üçün müxtəlif texnologiyalardan istifadə olunur. Hər texnologiyanın öz üstünlükləri və çatışmazlıqları var.
| 3D | No |
Tezliklər
Üfüqi və şaquli yenilənmə tezlikləri haqqında məlumat.
| Üfüqi tezlik (rəqəmsal) | 30 kHz - 300 kHz (kilohertz) |
| Şaquli tezlik (rəqəmsal) | 24 Hz - 200 Hz (hertz) |
Enerji təchizatı və sərfiyyat
Enerji təchizatı, sərfiyyat, enerji səmərəliliyi sinfi və s. haqqında məlumat.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC tezliyi | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Enerji sərfi (söndürülmüş) | 0.5 W (watts) |
| Enerji sərfi (yuxu) | 0.5 W (watts) |
| Enerji sərfi (eko) | 47 W (watts) |
| Enerji sərfi (orta) | 60 W (watts) |
| Enerji sərfi (maksimum) | 93 W (watts) |
Ölçülər, çəki və rəng
Modelin ölçüləri və çəkisi (stendlə və standsız) və bazarda təqdim olunan rənglər haqqında məlumat.
| En | 833 mm (millimeters) 83.3 cm (centimeters) 32.7953 in (inches) 2.7329 ft (feet) |
| Hündürlük | 380 mm (millimeters) 38 cm (centimeters) 14.9606 in (inches) 1.2467 ft (feet) |
| Dərinlik | 150 mm (millimeters) 15 cm (centimeters) 5.9055 in (inches) 0.4921 ft (feet) |
| Çəki | 10.5 kg (kilograms) 23.15 lbs (pounds) |
| Stendlə en | 833 mm (millimeters) 83.3 cm (centimeters) 32.7953 in (inches) 2.7329 ft (feet) |
| Stendlə hündürlük | 449 mm (millimeters) 44.9 cm (centimeters) 17.6772 in (inches) 1.4731 ft (feet) |
| Stendlə dərinlik | 306 mm (millimeters) 30.6 cm (centimeters) 12.0472 in (inches) 1.0039 ft (feet) |
| Stendlə çəki | 13.6 kg (kilograms) 29.98 lbs (pounds) |
| Rənglər | Black Gray |
Erqonomika
Erqonomik funksiyalar haqqında məlumat: hündürlük tənzimlənməsi, fırlanma, əyilmə və s.
| VESA montajı | Yes |
| VESA interfeysi | 100 x 100 mm |
| Çıxarılan stend | Yes |
| Hündürlük tənzimlənməsi | Yes |
| Hündürlük tənzimlənmə diapazonu | 110 mm (millimeters) 11 cm (centimeters) 4.3307 in (inches) 0.3609 ft (feet) |
| Fırlanma (landşaft/portret) | No |
| Sola/sağa dönmə | Yes |
| Sola dönmə | 35 ° (degrees) |
| Sağa dönmə | 35 ° (degrees) |
| İrəli/arxaya əyilmə | Yes |
| İrəli əyilmə | 6 ° (degrees) |
| Arxaya əyilmə | 21 ° (degrees) |
Audio
Audio sistemi haqqında məlumat: daxili dinamiklərin sayı və gücü, dəstəklənən audio texnologiyalar.
| ESS Technology ES9118 SABRE Hi-Fi 192 kHz / 24-bit |
Kamera
Bir çox müasir monitor və Smart TV-lərdə daxili kamera var.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mövcud bağlantı portları, yuvalar və interfeyslər.
| Bağlantı | 1 x USB 3.0 (upstream) 2 x USB 3.0 (downstream) 1 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.4 1 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) |
Xüsusiyyətlər
Modelin bəzi əlavə funksional xüsusiyyətləri.
| Xüsusiyyətlər | Aura Sync Flicker-free technology GameVisual Low Blue Light Nvidia G-SYNC Technology Quantum Dot Display |
Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar
Standartlar, sertifikatlar və lisenziyalar.
| Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar | ENERGY STAR TCO Displays |
Aksesuarlar
Çox vaxt monitor və Smart TV-lərin qutusunda aksesuarlar olur.
| Aksesuarlar | DisplayPort cable HDMI cable USB 3.0 cable |