Ekran: 23.8 in, IPS, W-LED, 2560 x 1440 pixels
Baxış bucaqları (Ü/H): 178 ° / 178 °
Parlaqlıq: 300 cd/m²
Statik kontrast: 1300 : 1,
Dinamik kontrast: 50000000 : 1
Yenilənmə tezliyi: 48 Hz - 100 Hz
sRGB: 100 %
Ölçülər: 540.2 x 326.3 x 50.7 mm
Çəki: 2.75 kg
Brend, seriya, model
Brend, seriya, model və modelin alternativ adları haqqında məlumat.
| Brend | AOC |
| Model | Q24P3 |
| Model ili | 2024 |
Ekran
Ekranın əsas xüsusiyyətləri: panel, arxa işıqlandırma, icazə, yenilənmə tezliyi və s.
| Ölçü sinfi | 23.8 in (inches) |
| Diaqonal | 604.698 mm (millimeters) 60.4698 cm (centimeters) 23.807 in (inches) 1.9839 ft (feet) |
| En | 526.848 mm (millimeters) 52.6848 cm (centimeters) 20.742 in (inches) 1.7285 ft (feet) |
| Hündürlük | 296.352 mm (millimeters) 29.6352 cm (centimeters) 11.6674 in (inches) 0.9723 ft (feet) |
| Panel növü | IPS |
| Panelin bit dərinliyi | 8 bits |
| Rənglər | 16777216 colors 24 bits |
| Tərəf nisbəti | 1.778:1 16:9 |
| İcazə | 2560 x 1440 pixels Quad HD (QHD) / 1440p |
| Piksel addımı | 0.206 mm (millimeters) 0.0206 cm (centimeters) 0.0081 in (inches) 0.0007 ft (feet) |
| Piksel sıxlığı | 123 ppi (pixels per inch) 48 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran sahəsi | 88.58 % (percent) |
| Arxa işıqlandırma | W-LED |
| sRGB | 100 % (percent) |
| DCI P3 | 93 % (percent) |
| Parlaqlıq | 300 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 1300 : 1 |
| Dinamik kontrast | 50000000 : 1 |
| Üfüqi baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Şaquli baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Örtük | Anti-glare/Matte (3H) |
3D
3D effekt əldə etmək üçün müxtəlif texnologiyalardan istifadə olunur. Hər texnologiyanın öz üstünlükləri və çatışmazlıqları var.
| 3D | No |
Tezliklər
Üfüqi və şaquli yenilənmə tezlikləri haqqında məlumat.
| Üfüqi tezlik (rəqəmsal) | 30 kHz - 150 kHz (kilohertz) |
| Şaquli tezlik (rəqəmsal) | 48 Hz - 100 Hz (hertz) |
Enerji təchizatı və sərfiyyat
Enerji təchizatı, sərfiyyat, enerji səmərəliliyi sinfi və s. haqqında məlumat.
| 110V | 110 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC tezliyi | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Elektrik cərəyanı (A) | 1.5 A (amperes) |
| Enerji sərfi (söndürülmüş) | 0.3 W (watts) |
| Enerji sərfi (yuxu) | 0.3 W (watts) |
| Enerji sərfi (orta) | 25 W (watts) |
Ölçülər, çəki və rəng
Modelin ölçüləri və çəkisi (stendlə və standsız) və bazarda təqdim olunan rənglər haqqında məlumat.
| En | 540.2 mm (millimeters) 54.02 cm (centimeters) 21.2677 in (inches) 1.7723 ft (feet) |
| Hündürlük | 326.3 mm (millimeters) 32.63 cm (centimeters) 12.8465 in (inches) 1.0705 ft (feet) |
| Dərinlik | 50.7 mm (millimeters) 5.07 cm (centimeters) 1.9961 in (inches) 0.1663 ft (feet) |
| Çəki | 2.75 kg (kilograms) 6.06 lbs (pounds) |
| Stendlə en | 540.2 mm (millimeters) 54.02 cm (centimeters) 21.2677 in (inches) 1.7723 ft (feet) |
| Stendlə hündürlük | 384.4 mm (millimeters) 38.44 cm (centimeters) 15.1339 in (inches) 1.2612 ft (feet) |
| Stendlə dərinlik | 200.1 mm (millimeters) 20.01 cm (centimeters) 7.878 in (inches) 0.6565 ft (feet) |
| Stendlə çəki | 4.75 kg (kilograms) 10.47 lbs (pounds) |
| Qutu eni | 613 mm (millimeters) 61.3 cm (centimeters) 24.1339 in (inches) 2.0112 ft (feet) |
| Qutu hündürlüyü | 519 mm (millimeters) 51.9 cm (centimeters) 20.4331 in (inches) 1.7028 ft (feet) |
| Qutu dərinliyi | 162 mm (millimeters) 16.2 cm (centimeters) 6.378 in (inches) 0.5315 ft (feet) |
| Qutu çəkisi | 7.28 kg (kilograms) 16.05 lbs (pounds) |
| Stend dərinliyi | 200.1 mm (millimeters) 20.01 cm (centimeters) 7.878 in (inches) 0.6565 ft (feet) |
| Rənglər | Black |
Erqonomika
Erqonomik funksiyalar haqqında məlumat: hündürlük tənzimlənməsi, fırlanma, əyilmə və s.
| VESA montajı | Yes |
| VESA interfeysi | 100 x 100 mm |
| Çıxarılan stend | Yes |
| Hündürlük tənzimlənməsi | Yes |
| Hündürlük tənzimlənmə diapazonu | 150 mm (millimeters) 15 cm (centimeters) 5.9055 in (inches) 0.4921 ft (feet) |
| Fırlanma (landşaft/portret) | Yes |
| Sola pivot | 90 ° (degrees) |
| Sağa pivot | 90 ° (degrees) |
| Sola/sağa dönmə | Yes |
| Sola dönmə | 175 ° (degrees) |
| Sağa dönmə | 175 ° (degrees) |
| İrəli/arxaya əyilmə | Yes |
| İrəli əyilmə | 5 ° (degrees) |
| Arxaya əyilmə | 35 ° (degrees) |
Bağlantı
Mövcud bağlantı portları, yuvalar və interfeyslər.
| Bağlantı | 2 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.2 1 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) |
Xüsusiyyətlər
Modelin bəzi əlavə funksional xüsusiyyətləri.
| Xüsusiyyətlər | 3-sided Frameless Design Clear Vision Dynamic Colour Boost (DCB) technology Dynamic Contrast Ratio (DCR) technology Flicker-free technology HDR Mode KVM Switch Low Blue Light Motion Blur Reduction |
Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar
Standartlar, sertifikatlar və lisenziyalar.
| Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar | CCC CECP CEL CH RoHS Win11 |
Aksesuarlar
Çox vaxt monitor və Smart TV-lərin qutusunda aksesuarlar olur.
| Aksesuarlar | HDMI cable |
Əlavə xüsusiyyətlər
Digər xüsusiyyətlər haqqında məlumat.
| Əlavə xüsusiyyətlər | Anti-theft stand lock slot - Kensington |