Ekran: 28 in, IPS, W-LED, 3840 x 2160 pixels
Baxış bucaqları (Ü/H): 178 ° / 178 °
Parlaqlıq: 300 cd/m²
Statik kontrast: 1000 : 1,
Dinamik kontrast: 80000000 : 1
Yenilənmə tezliyi: 48 Hz - 144 Hz
sRGB: 116 %,
NTSC: 104 %
Yaddaş: 8 GB
Ölçülər: 636.4 x 368.5 x 53 mm
Çəki: 4.81 kg
Brend, seriya, model
Brend, seriya, model və modelin alternativ adları haqqında məlumat.
| Brend | AOC |
| Model | U28G2X/D |
| Model ili | 2021 |
Ekran
Ekranın əsas xüsusiyyətləri: panel, arxa işıqlandırma, icazə, yenilənmə tezliyi və s.
| Ölçü sinfi | 28 in (inches) |
| Diaqonal | 708.538 mm (millimeters) 70.8538 cm (centimeters) 27.8952 in (inches) 2.3246 ft (feet) |
| En | 620.928 mm (millimeters) 62.0928 cm (centimeters) 24.446 in (inches) 2.0372 ft (feet) |
| Hündürlük | 341.28 mm (millimeters) 34.128 cm (centimeters) 13.4362 in (inches) 1.1197 ft (feet) |
| Panel istehsalçısı | Innolux |
| Panel modeli | M280DCA-E7B AAS |
| Panel növü | IPS |
| Panelin bit dərinliyi | 10 bits (8 bits + FRC) |
| FRC | Yes |
| Rənglər | 1073741824 colors 30 bits |
| Tərəf nisbəti | 1.778:1 16:9 |
| İcazə | 3840 x 2160 pixels Ultra HD (UHD) / 4K / 2160p |
| Piksel addımı | 0.161 mm (millimeters) 0.0161 cm (centimeters) 0.0063 in (inches) 0.0005 ft (feet) |
| Piksel sıxlığı | 157 ppi (pixels per inch) 61 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran sahəsi | 90.36 % (percent) |
| Arxa işıqlandırma | W-LED |
| sRGB | 116 % (percent) |
| NTSC (1953) | 104 % (percent) |
| DCI P3 | 95 % (percent) |
| Parlaqlıq | 300 cd/m² (candela per square meter) |
| Pik parlaqlıq | 400 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 1000 : 1 |
| Dinamik kontrast | 80000000 : 1 |
| HDR | DisplayHDR 400 |
| Üfüqi baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Şaquli baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
3D
3D effekt əldə etmək üçün müxtəlif texnologiyalardan istifadə olunur. Hər texnologiyanın öz üstünlükləri və çatışmazlıqları var.
| 3D | No |
Tezliklər
Üfüqi və şaquli yenilənmə tezlikləri haqqında məlumat.
| Üfüqi tezlik (rəqəmsal) | 30 kHz - 255 kHz (kilohertz) |
| Şaquli tezlik (rəqəmsal) | 48 Hz - 144 Hz (hertz) |
| DisplayPort - 48 Hz - 144 Hz HDMI - 48 Hz - 120 Hz |
Enerji təchizatı və sərfiyyat
Enerji təchizatı, sərfiyyat, enerji səmərəliliyi sinfi və s. haqqında məlumat.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC tezliyi | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Elektrik cərəyanı (A) | 1.5 A (amperes) |
| Enerji sərfi (yuxu) | 0.5 W (watts) |
| Enerji sərfi (orta) | 45 W (watts) |
Ölçülər, çəki və rəng
Modelin ölçüləri və çəkisi (stendlə və standsız) və bazarda təqdim olunan rənglər haqqında məlumat.
| En | 636.4 mm (millimeters) 63.64 cm (centimeters) 25.0551 in (inches) 2.0879 ft (feet) |
| Hündürlük | 368.5 mm (millimeters) 36.85 cm (centimeters) 14.5079 in (inches) 1.209 ft (feet) |
| Dərinlik | 53 mm (millimeters) 5.3 cm (centimeters) 2.0866 in (inches) 0.1739 ft (feet) |
| Çəki | 4.81 kg (kilograms) 10.6 lbs (pounds) |
| Stendlə en | 636.4 mm (millimeters) 63.64 cm (centimeters) 25.0551 in (inches) 2.0879 ft (feet) |
| Stendlə hündürlük | 401.9 mm (millimeters) 40.19 cm (centimeters) 15.8228 in (inches) 1.3186 ft (feet) |
| Stendlə dərinlik | 227.4 mm (millimeters) 22.74 cm (centimeters) 8.9528 in (inches) 0.7461 ft (feet) |
| Stendlə çəki | 6.15 kg (kilograms) 13.56 lbs (pounds) |
| Qutu eni | 717 mm (millimeters) 71.7 cm (centimeters) 28.2283 in (inches) 2.3524 ft (feet) |
| Qutu hündürlüyü | 593 mm (millimeters) 59.3 cm (centimeters) 23.3465 in (inches) 1.9455 ft (feet) |
| Qutu dərinliyi | 162 mm (millimeters) 16.2 cm (centimeters) 6.378 in (inches) 0.5315 ft (feet) |
| Qutu çəkisi | 8.63 kg (kilograms) 19.03 lbs (pounds) |
| Stend dərinliyi | 227.4 mm (millimeters) 22.74 cm (centimeters) 8.9528 in (inches) 0.7461 ft (feet) |
| Rənglər | Black and Red |
Erqonomika
Erqonomik funksiyalar haqqında məlumat: hündürlük tənzimlənməsi, fırlanma, əyilmə və s.
| VESA montajı | Yes |
| VESA interfeysi | 100 x 100 mm |
| Çıxarılan stend | Yes |
| Hündürlük tənzimlənməsi | Yes |
| Hündürlük tənzimlənmə diapazonu | 130 mm (millimeters) 13 cm (centimeters) 5.1181 in (inches) 0.4265 ft (feet) |
| Fırlanma (landşaft/portret) | Yes |
| Sola pivot | 0 ° (degrees) |
| Sağa pivot | 90 ° (degrees) |
| Sola/sağa dönmə | Yes |
| Sola dönmə | 30 ° (degrees) |
| Sağa dönmə | 30 ° (degrees) |
| İrəli/arxaya əyilmə | Yes |
| İrəli əyilmə | 5 ° (degrees) |
| Arxaya əyilmə | 23 ° (degrees) |
Çip üzərində sistem (SoC)
Mərkəzi prosessor, qrafik prosessor və yaddaş haqqında məlumat.
| Yaddaş | 8 GB (gigabytes) |
Kamera
Bir çox müasir monitor və Smart TV-lərdə daxili kamera var.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mövcud bağlantı portları, yuvalar və interfeyslər.
| Bağlantı | 2 x HDMI 2.1 2 x DisplayPort 1.4 1 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) |
Xüsusiyyətlər
Modelin bəzi əlavə funksional xüsusiyyətləri.
| Xüsusiyyətlər | Adaptive-Sync technology AMD FreeSync technology Black Equalizer DDC2B (DDC/CI compatible) Flicker-free technology Frame Counter G-Menu adjustment software Game Tone Adjustment HDR Mode Low Blue Light MBR low motion blur technology Picture-by-Picture Picture-in-Picture |
Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar
Standartlar, sertifikatlar və lisenziyalar.
| Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar | CCC CE CEL CH RoHS cTUVus FCC Win10 |
Aksesuarlar
Çox vaxt monitor və Smart TV-lərin qutusunda aksesuarlar olur.
| Aksesuarlar | DisplayPort cable HDMI cable |
Əlavə xüsusiyyətlər
Digər xüsusiyyətlər haqqında məlumat.
| Əlavə xüsusiyyətlər | Anti-theft stand lock slot - Kensington |