Ekran: 27 in, VA, W-LED, 3840 x 2160 pixels
Görüş açıları (Y/D): 178 ° / 178 °
Parlaklık: 400 cd/m²
Statik kontrast: 3000 : 1,
Dinamik kontrast: 80000000 : 1
Yenileme hızı: 23 Hz - 80 Hz
sRGB: 138 %,
Adobe RGB: 94 %,
NTSC: 116 %
Boyutlar: 616 x 438 x 63 mm
Ağırlık: 6.4 kg
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | Philips |
| Seri | E-Line |
| Model | 276E7QDSB |
| Model takma adı | 276E7QDSB/00 |
| Model yılı | 2018 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 27 in (inches) |
| Diyagonal | 801 mm (millimeters) 80.1 cm (centimeters) 31.5354 in (inches) 2.628 ft (feet) |
| Genişlik | 698.4 mm (millimeters) 69.84 cm (centimeters) 27.4961 in (inches) 2.2913 ft (feet) |
| Yükseklik | 336.3 mm (millimeters) 33.63 cm (centimeters) 13.2402 in (inches) 1.1033 ft (feet) |
| Panel üreticisi | Innolux |
| Panel modeli | M315DJJ-K31 |
| Panel tipi | VA |
| Panel bit derinliği | 10 bits |
| Renkler | 1073741824 colors 30 bits |
| En-boy oranı | 1.778:1 16:9 |
| Çözünürlük | 3840 x 2160 pixels Ultra HD (UHD) / 4K / 2160p |
| Piksel aralığı | 0.182 mm (millimeters) 0.0182 cm (centimeters) 0.0072 in (inches) 0.0006 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 139 ppi (pixels per inch) 54 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran alanı | 87.05 % (percent) |
| Arka aydınlatma | W-LED |
| sRGB | 138 % (percent) |
| Adobe RGB (1998) | 94 % (percent) |
| NTSC (1953) | 116 % (percent) |
| DCI P3 | 98 % (percent) |
| Parlaklık | 400 cd/m² (candela per square meter) |
| Tepe parlaklık | 600 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 3000 : 1 |
| Dinamik kontrast | 80000000 : 1 |
| HDR | HDR10 DisplayHDR 600 |
| Yatay görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Dikey görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Minimum tepki süresi | 4 ms (milliseconds) 0.0040 s (seconds) |
| Ortalama tepki süresi | 8 ms (milliseconds) 0.0080 s (seconds) |
| Giriş gecikmesi | 30 ms (milliseconds) 0.0300 s (seconds) |
| Kaplama | Anti-glare/Matte |
| Wide Gamut W-LED |
3D
3D efekt elde etmek için çeşitli teknolojiler kullanılır. Her teknolojinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır.
| 3D | No |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Yatay frekans (dijital) | 30 kHz - 160 kHz (kilohertz) |
| Dikey frekans (dijital) | 23 Hz - 80 Hz (hertz) |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Güç tüketimi (kapalı) | 0.3 W (watts) |
| Güç tüketimi (uyku) | 0.5 W (watts) |
| Güç tüketimi (eko) | 34.6 W (watts) |
| Güç tüketimi (ortalama) | 41 W (watts) |
| Enerji verimliliği sınıfı | C |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Genişlik | 616 mm (millimeters) 61.6 cm (centimeters) 24.252 in (inches) 2.021 ft (feet) |
| Yükseklik | 438 mm (millimeters) 43.8 cm (centimeters) 17.2441 in (inches) 1.437 ft (feet) |
| Derinlik | 63 mm (millimeters) 6.3 cm (centimeters) 2.4803 in (inches) 0.2067 ft (feet) |
| Ağırlık | 6.4 kg (kilograms) 14.11 lbs (pounds) |
| Stand ile genişlik | 742 mm (millimeters) 74.2 cm (centimeters) 29.2126 in (inches) 2.4344 ft (feet) |
| Stand ile yükseklik | 477 mm (millimeters) 47.7 cm (centimeters) 18.7795 in (inches) 1.565 ft (feet) |
| Stand ile derinlik | 270 mm (millimeters) 27 cm (centimeters) 10.6299 in (inches) 0.8858 ft (feet) |
| Stand ile ağırlık | 9.36 kg (kilograms) 20.64 lbs (pounds) |
| Kutu genişliği | 970 mm (millimeters) 97 cm (centimeters) 38.189 in (inches) 3.1824 ft (feet) |
| Kutu yüksekliği | 526 mm (millimeters) 52.6 cm (centimeters) 20.7087 in (inches) 1.7257 ft (feet) |
| Kutu derinliği | 224 mm (millimeters) 22.4 cm (centimeters) 8.8189 in (inches) 0.7349 ft (feet) |
| Kutu ağırlığı | 13.26 kg (kilograms) 29.23 lbs (pounds) |
| Renkler | Black |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | Yes |
| VESA arayüzü | 100 x 100 mm |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
| Yükseklik ayarı | Yes |
| Yükseklik ayar aralığı | 180 mm (millimeters) 18 cm (centimeters) 7.0866 in (inches) 0.5906 ft (feet) |
| Döndürme (yatay/dikey) | Yes |
| Sola pivot | 0 ° (degrees) |
| Sağa pivot | 90 ° (degrees) |
| Sola/sağa döndürme | Yes |
| Sola döndürme | 170 ° (degrees) |
| Sağa döndürme | 170 ° (degrees) |
| İleri/geri eğim | Yes |
| İleri eğim | 5 ° (degrees) |
| Geri eğim | 20 ° (degrees) |
Ses
Ses sistemi hakkında bilgi: dahili hoparlör sayısı ve gücü, desteklenen ses teknolojileri.
| Hoparlörler | 2 x 3 W (watts) |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Ağ
Diğer cihazlarla veri alışverişi için desteklenen ağ teknolojileri ve standartları.
| Ağ | LAN |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 4 x USB 3.0 (downstream) 1 x USB 3.1 (Type-C) 1 x Ethernet RJ45 2 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.4 1 x 3.5 mm Audio In 1 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) |
Özellikler
Modelin bazı ek işlevsel özellikleri.
| Özellikler | DDC/CI Flicker-free technology Low Blue Light Picture-by-Picture Picture-in-Picture SmartControl SmartContrast SmartImage Ultra Wide-Color Technology USB Type-C Docking |
Sertifikalar, standartlar ve lisanslar
Standartlar, sertifikalar ve lisanslar.
| Sertifikalar, standartlar ve lisanslar | CB CCC CECP EAC ENERGY STAR 7.0 ETL FCC Class B ISO9241-307 KUCAS PSB RCM RoHS SASO SEMKO TCO Edge TÜV/GS TÜV/Ergonomics WEEE VCCI |
Çalışma ve depolama koşulları
Ekranın düzgün çalışması için kullanım ve saklama ortamı koşullarına ilişkin gereksinimler vardır.
| Çalışma sıcaklığı | 0 °C - 40 °C (degrees Celsius) 32 °F - 104 °F (degrees Fahrenheit) |
| Çalışma nemi | 20 % - 80 % (percent) |
| Çalışma irtifası | 3658 m (meters) 12001.3 ft (feet) |
| Depolama sıcaklığı | -20 °C - 60 °C (degrees Celsius) -4 °F - 140 °F (degrees Fahrenheit) |
| Depolama nemi | 20 % - 80 % (percent) |
| Depolama irtifası | 12192 m (meters) 40000 ft (feet) |
Aksesuarlar
Monitör ve Smart TV kutularında sıkça aksesuarlar bulunur.
| Aksesuarlar | DisplayPort cable HDMI cable USB type-C cable |
Ek özellikler
Diğer özellikler hakkında bilgi.
| Ek özellikler | Anti-theft stand lock slot - Kensington |