Ekran: 27 in, IPS, Edge LED, 1920 x 1080 pixels
Görüş açıları (Y/D): 178 ° / 178 °
Parlaklık: 300 cd/m²
Statik kontrast: 1000 : 1
Yenileme hızı: 48 Hz - 100 Hz
NTSC: 72 %
Boyutlar: 610.68 x 355.02 x 55.1 mm
Ağırlık: 3.09 kg
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | Dell |
| Model | E2726HS |
| Model yılı | 2026 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 27 in (inches) |
| Diyagonal | 685.891 mm (millimeters) 68.5891 cm (centimeters) 27.0036 in (inches) 2.2503 ft (feet) |
| Genişlik | 597.888 mm (millimeters) 59.7888 cm (centimeters) 23.5389 in (inches) 1.9616 ft (feet) |
| Yükseklik | 336.312 mm (millimeters) 33.6312 cm (centimeters) 13.2406 in (inches) 1.1034 ft (feet) |
| Panel tipi | IPS |
| Panel bit derinliği | 8 bits (6 bits + FRC) |
| FRC | Yes |
| Renkler | 16777216 colors 24 bits |
| En-boy oranı | 1.778:1 16:9 |
| Çözünürlük | 1920 x 1080 pixels Full HD / 1080p |
| Piksel aralığı | 0.311 mm (millimeters) 0.0311 cm (centimeters) 0.0123 in (inches) 0.001 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 81 ppi (pixels per inch) 32 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran alanı | 92.75 % (percent) |
| Arka aydınlatma | Edge LED |
| NTSC (1953) | 72 % (percent) |
| Parlaklık | 300 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 1000 : 1 |
| Yatay görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Dikey görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Minimum tepki süresi | 5 ms (milliseconds) 0.0050 s (seconds) |
| Ortalama tepki süresi | 8 ms (milliseconds) 0.0080 s (seconds) |
| Kaplama | Anti-glare/Matte (3H) |
3D
3D efekt elde etmek için çeşitli teknolojiler kullanılır. Her teknolojinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır.
| 3D | No |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Yatay frekans (dijital) | 30 kHz - 110 kHz (kilohertz) |
| Dikey frekans (dijital) | 48 Hz - 100 Hz (hertz) |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Elektrik akımı (A) | 1.5 A (amperes) |
| Güç tüketimi (kapalı) | 0.3 W (watts) |
| Güç tüketimi (uyku) | 0.3 W (watts) |
| Güç tüketimi (ortalama) | 16.9 W (watts) |
| Güç tüketimi (maksimum) | 38 W (watts) |
| Güç tüketimi (yıllık) | 35.6 kWh (kilowatt-hours) |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Genişlik | 610.68 mm (millimeters) 61.068 cm (centimeters) 24.0425 in (inches) 2.0035 ft (feet) |
| Yükseklik | 355.02 mm (millimeters) 35.502 cm (centimeters) 13.9772 in (inches) 1.1648 ft (feet) |
| Derinlik | 55.1 mm (millimeters) 5.51 cm (centimeters) 2.1693 in (inches) 0.1808 ft (feet) |
| Ağırlık | 3.09 kg (kilograms) 6.81 lbs (pounds) |
| Stand ile genişlik | 610.68 mm (millimeters) 61.068 cm (centimeters) 24.0425 in (inches) 2.0035 ft (feet) |
| Stand ile yükseklik | 384.57 mm (millimeters) 38.457 cm (centimeters) 15.1406 in (inches) 1.2617 ft (feet) |
| Stand ile derinlik | 211.59 mm (millimeters) 21.159 cm (centimeters) 8.3303 in (inches) 0.6942 ft (feet) |
| Stand ile ağırlık | 4.83 kg (kilograms) 10.65 lbs (pounds) |
| Kutu ağırlığı | 7.1 kg (kilograms) 15.65 lbs (pounds) |
| Stand genişliği | 257.12 mm (millimeters) 25.712 cm (centimeters) 10.1228 in (inches) 0.8436 ft (feet) |
| Stand derinliği | 211.59 mm (millimeters) 21.159 cm (centimeters) 8.3303 in (inches) 0.6942 ft (feet) |
| Renkler | Black |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | Yes |
| VESA arayüzü | 100 x 100 mm |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
| Yükseklik ayarı | Yes |
| Yükseklik ayar aralığı | 130 mm (millimeters) 13 cm (centimeters) 5.1181 in (inches) 0.4265 ft (feet) |
| Döndürme (yatay/dikey) | Yes |
| Sola pivot | 90 ° (degrees) |
| Sağa pivot | 90 ° (degrees) |
| Sola/sağa döndürme | Yes |
| Sola döndürme | 173 ° (degrees) |
| Sağa döndürme | 173 ° (degrees) |
| İleri/geri eğim | Yes |
| İleri eğim | 5 ° (degrees) |
| Geri eğim | 21 ° (degrees) |
Ses
Ses sistemi hakkında bilgi: dahili hoparlör sayısı ve gücü, desteklenen ses teknolojileri.
| Hoparlörler | 2 x 2 W (watts) |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 1 x HDMI 1.4 1 x DisplayPort 1.4 1 x D-sub |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) 1.4 |
Özellikler
Modelin bazı ek işlevsel özellikleri.
| Özellikler | ComfortView Plus Dell Display and Peripheral Manager Flicker-free technology Low Blue Light |
Sertifikalar, standartlar ve lisanslar
Standartlar, sertifikalar ve lisanslar.
| Sertifikalar, standartlar ve lisanslar | Energy Star EPEAT TCO Certified TCO Certified Edge RoHS TÜV Rheinland Eye Comfort 3.0 (3-star rating) TÜV Rheinland Flicker-free Certified TÜV Rheinland Low Blue Light Certified (Hardware Solution) |
Çalışma ve depolama koşulları
Ekranın düzgün çalışması için kullanım ve saklama ortamı koşullarına ilişkin gereksinimler vardır.
| Çalışma sıcaklığı | 0 °C - 40 °C (degrees Celsius) 32 °F - 104 °F (degrees Fahrenheit) |
| Çalışma nemi | 10 % - 80 % (percent) |
| Çalışma irtifası | 5000 m (meters) 16404.2 ft (feet) |
| Depolama sıcaklığı | -20 °C - 60 °C (degrees Celsius) -4 °F - 140 °F (degrees Fahrenheit) |
| Depolama nemi | 5 % - 90 % (percent) |
| Depolama irtifası | 12192 m (meters) 40000 ft (feet) |
Aksesuarlar
Monitör ve Smart TV kutularında sıkça aksesuarlar bulunur.
| Aksesuarlar | HDMI cable |
Ek özellikler
Diğer özellikler hakkında bilgi.
| Ek özellikler | Security lock slot |