Ekran: 24 in, TN, W-LED, 1920 x 1080 pixels
Görüş açıları (Y/D): 170 ° / 160 °
Parlaklık: 250 cd/m²
Statik kontrast: 1000 : 1,
Dinamik kontrast: 2000000 : 1
Yenileme hızı: 56 Hz - 76 Hz
Boyutlar: 569.8 x 337.3 x 61.5 mm
Ağırlık: 3.7 kg
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | Dell |
| Model | P2411H |
| Model yılı | 2010 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 24 in (inches) |
| Diyagonal | 609.7 mm (millimeters) 60.97 cm (centimeters) 24.0039 in (inches) 2.0003 ft (feet) |
| Genişlik | 531.36 mm (millimeters) 53.136 cm (centimeters) 20.9197 in (inches) 1.7433 ft (feet) |
| Yükseklik | 298.89 mm (millimeters) 29.889 cm (centimeters) 11.7673 in (inches) 0.9806 ft (feet) |
| Panel üreticisi | AU Optronics |
| Panel tipi | TN |
| Panel bit derinliği | 8 bits (6 bits + FRC) |
| FRC | Yes |
| Renkler | 16777216 colors 24 bits |
| En-boy oranı | 1.778:1 16:9 |
| Çözünürlük | 1920 x 1080 pixels Full HD / 1080p |
| Piksel aralığı | 0.277 mm (millimeters) 0.0277 cm (centimeters) 0.0109 in (inches) 0.0009 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 91 ppi (pixels per inch) 36 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran alanı | 82.63 % (percent) |
| Arka aydınlatma | W-LED |
| Parlaklık | 250 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 1000 : 1 |
| Dinamik kontrast | 2000000 : 1 |
| Yatay görüş açısı | 170 ° (degrees) |
| Dikey görüş açısı | 160 ° (degrees) |
| Minimum tepki süresi | 5 ms (milliseconds) 0.0050 s (seconds) |
| Kaplama | Anti-glare/Matte (3H) |
| CIE1976 - 81% |
3D
3D efekt elde etmek için çeşitli teknolojiler kullanılır. Her teknolojinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır.
| 3D | No |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Yatay frekans (dijital) | 30 kHz - 83 kHz (kilohertz) |
| Dikey frekans (dijital) | 56 Hz - 76 Hz (hertz) |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Elektrik akımı (A) | 1.5 A (amperes) |
| Güç tüketimi (kapalı) | 0.1 W (watts) |
| Güç tüketimi (ortalama) | 27 W (watts) |
| Güç tüketimi (maksimum) | 50 W (watts) |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Genişlik | 569.8 mm (millimeters) 56.98 cm (centimeters) 22.4331 in (inches) 1.8694 ft (feet) |
| Yükseklik | 337.3 mm (millimeters) 33.73 cm (centimeters) 13.2795 in (inches) 1.1066 ft (feet) |
| Derinlik | 61.5 mm (millimeters) 6.15 cm (centimeters) 2.4213 in (inches) 0.2018 ft (feet) |
| Ağırlık | 3.7 kg (kilograms) 8.16 lbs (pounds) |
| Stand ile genişlik | 569.8 mm (millimeters) 56.98 cm (centimeters) 22.4331 in (inches) 1.8694 ft (feet) |
| Stand ile yükseklik | 378.3 mm (millimeters) 37.83 cm (centimeters) 14.8937 in (inches) 1.2411 ft (feet) |
| Stand ile derinlik | 184.1 mm (millimeters) 18.41 cm (centimeters) 7.248 in (inches) 0.604 ft (feet) |
| Stand ile ağırlık | 5.8 kg (kilograms) 12.79 lbs (pounds) |
| Renkler | Black |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | Yes |
| VESA arayüzü | 100 x 100 mm |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
| Yükseklik ayarı | Yes |
| Yükseklik ayar aralığı | 130 mm (millimeters) 13 cm (centimeters) 5.1181 in (inches) 0.4265 ft (feet) |
| Döndürme (yatay/dikey) | Yes |
| Sola pivot | 0 ° (degrees) |
| Sağa pivot | 90 ° (degrees) |
| Sola/sağa döndürme | Yes |
| Sola döndürme | 45 ° (degrees) |
| Sağa döndürme | 45 ° (degrees) |
| İleri/geri eğim | Yes |
| İleri eğim | 4 ° (degrees) |
| Geri eğim | 21 ° (degrees) |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 1 x USB 2.0 (upstream) 2 x USB 2.0 (downstream) 1 x DVI-D Dual Link 1 x D-sub |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) |
Sertifikalar, standartlar ve lisanslar
Standartlar, sertifikalar ve lisanslar.
| Sertifikalar, standartlar ve lisanslar | ENERGY STAR 5.0 Epeat Gold TCO Certified Displays 5.0 |
Çalışma ve depolama koşulları
Ekranın düzgün çalışması için kullanım ve saklama ortamı koşullarına ilişkin gereksinimler vardır.
| Çalışma sıcaklığı | 0 °C - 40 °C (degrees Celsius) 32 °F - 104 °F (degrees Fahrenheit) |
| Çalışma nemi | 10 % - 80 % (percent) |
| Çalışma irtifası | 3048 m (meters) 10000 ft (feet) |
| Depolama sıcaklığı | -20 °C - 60 °C (degrees Celsius) -4 °F - 140 °F (degrees Fahrenheit) |
| Depolama nemi | 5 % - 90 % (percent) |
| Depolama irtifası | 10688 m (meters) 35065.6 ft (feet) |
Aksesuarlar
Monitör ve Smart TV kutularında sıkça aksesuarlar bulunur.
| Aksesuarlar | D-sub cable DVI-D cable |
Ek özellikler
Diğer özellikler hakkında bilgi.
| Ek özellikler | Anti-theft stand lock slot - Kensington |