Ekran: 21.5 in, e-IPS, CCFL, 1920 x 1080 pixels
Görüş açıları (Y/D): 178 ° / 178 °
Parlaklık: 250 cd/m²
Statik kontrast: 1000 : 1,
Dinamik kontrast: 10000 : 1
Yenileme hızı: 56 Hz - 75 Hz
sRGB: 100 %,
NTSC: 72 %
Boyutlar: 514.4 x 305.9 x 65 mm
Ağırlık: 4.5 kg
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | Dell |
| Seri | UltraSharp |
| Model | UltraSharp U2211H |
| Model yılı | 2010 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 21.5 in (inches) |
| Diyagonal | 546.1 mm (millimeters) 54.61 cm (centimeters) 21.5 in (inches) 1.7917 ft (feet) |
| Genişlik | 475.2 mm (millimeters) 47.52 cm (centimeters) 18.7087 in (inches) 1.5591 ft (feet) |
| Yükseklik | 267.3 mm (millimeters) 26.73 cm (centimeters) 10.5236 in (inches) 0.877 ft (feet) |
| Panel üreticisi | LG Display |
| Panel modeli | LM215WF2-SLB1 |
| Panel tipi | e-IPS |
| Panel bit derinliği | 8 bits (6 bits + FRC) |
| FRC | Yes |
| Renkler | 16777216 colors 24 bits |
| En-boy oranı | 1.778:1 16:9 |
| Çözünürlük | 1920 x 1080 pixels Full HD / 1080p |
| Piksel aralığı | 0.248 mm (millimeters) 0.0248 cm (centimeters) 0.0097 in (inches) 0.0008 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 102 ppi (pixels per inch) 40 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran alanı | 80.72 % (percent) |
| Arka aydınlatma | CCFL |
| sRGB | 100 % (percent) |
| NTSC (1953) | 72 % (percent) |
| Parlaklık | 250 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 1000 : 1 |
| Dinamik kontrast | 10000 : 1 |
| Yatay görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Dikey görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Minimum tepki süresi | 8 ms (milliseconds) 0.0080 s (seconds) |
| Giriş gecikmesi | 16 ms (milliseconds) 0.0160 s (seconds) |
| Kaplama | Anti-glare/Matte (3H) |
| CIE1976 - 82% CIE1931 - 72% |
3D
3D efekt elde etmek için çeşitli teknolojiler kullanılır. Her teknolojinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır.
| 3D | No |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Yatay frekans (dijital) | 30 kHz - 83 kHz (kilohertz) |
| Dikey frekans (dijital) | 56 Hz - 75 Hz (hertz) |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Elektrik akımı (A) | 1.5 A (amperes) |
| Güç tüketimi (uyku) | 1 W (watts) |
| Güç tüketimi (eko) | 22 W (watts) |
| Güç tüketimi (ortalama) | 26 W (watts) |
| Güç tüketimi (maksimum) | 55 W (watts) |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Genişlik | 514.4 mm (millimeters) 51.44 cm (centimeters) 20.252 in (inches) 1.6877 ft (feet) |
| Yükseklik | 305.9 mm (millimeters) 30.59 cm (centimeters) 12.0433 in (inches) 1.0036 ft (feet) |
| Derinlik | 65 mm (millimeters) 6.5 cm (centimeters) 2.5591 in (inches) 0.2133 ft (feet) |
| Ağırlık | 4.5 kg (kilograms) 9.92 lbs (pounds) |
| Stand ile genişlik | 514.4 mm (millimeters) 51.44 cm (centimeters) 20.252 in (inches) 1.6877 ft (feet) |
| Stand ile yükseklik | 347.6 mm (millimeters) 34.76 cm (centimeters) 13.685 in (inches) 1.1404 ft (feet) |
| Stand ile derinlik | 184.1 mm (millimeters) 18.41 cm (centimeters) 7.248 in (inches) 0.604 ft (feet) |
| Stand ile ağırlık | 6.45 kg (kilograms) 14.22 lbs (pounds) |
| Renkler | Black |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | Yes |
| VESA arayüzü | 100 x 100 mm |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
| Yükseklik ayarı | Yes |
| Yükseklik ayar aralığı | 100 mm (millimeters) 10 cm (centimeters) 3.937 in (inches) 0.3281 ft (feet) |
| Döndürme (yatay/dikey) | Yes |
| Sola pivot | 0 ° (degrees) |
| Sağa pivot | 90 ° (degrees) |
| Sola/sağa döndürme | Yes |
| İleri/geri eğim | Yes |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 1 x USB 2.0 (upstream) 4 x USB 2.0 (downstream) 1 x DisplayPort 1.2 1 x DVI-D Dual Link 1 x D-sub |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) |
Sertifikalar, standartlar ve lisanslar
Standartlar, sertifikalar ve lisanslar.
| Sertifikalar, standartlar ve lisanslar | ENERGY STAR 5.0 Epeat Silver TCO Certified Displays 5.0 |
Çalışma ve depolama koşulları
Ekranın düzgün çalışması için kullanım ve saklama ortamı koşullarına ilişkin gereksinimler vardır.
| Çalışma sıcaklığı | 0 °C - 40 °C (degrees Celsius) 32 °F - 104 °F (degrees Fahrenheit) |
| Çalışma nemi | 10 % - 80 % (percent) |
| Çalışma irtifası | 4485 m (meters) 14714.6 ft (feet) |
| Depolama sıcaklığı | -20 °C - 60 °C (degrees Celsius) -4 °F - 140 °F (degrees Fahrenheit) |
| Depolama nemi | 5 % - 90 % (percent) |
| Depolama irtifası | 12191 m (meters) 39996.7 ft (feet) |
Aksesuarlar
Monitör ve Smart TV kutularında sıkça aksesuarlar bulunur.
| Aksesuarlar | D-sub cable DVI cable USB upstream cable |
Ek özellikler
Diğer özellikler hakkında bilgi.
| Ek özellikler | Security lock slot |