Ekran: 23.8 in, IPS, W-LED, 1920 x 1080 pixels
Görüş açıları (Y/D): 178 ° / 178 °
Parlaklık: 250 cd/m²
Statik kontrast: 1300 : 1
Yenileme hızı: 48 Hz - 100 Hz
sRGB: 109 %,
Adobe RGB: 84 %
Boyutlar: 557.5 x 327 x 53.6 mm
Ağırlık: 2.45 kg
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | Cooler Master |
| Model | GA251S |
| Model takma adı | CMI-GA251S |
| Model yılı | 2024 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 23.8 in (inches) |
| Diyagonal | 622.3 mm (millimeters) 62.23 cm (centimeters) 24.5 in (inches) 2.0417 ft (feet) |
| Genişlik | 543.744 mm (millimeters) 54.3744 cm (centimeters) 21.4072 in (inches) 1.7839 ft (feet) |
| Yükseklik | 302.616 mm (millimeters) 30.2616 cm (centimeters) 11.914 in (inches) 0.9928 ft (feet) |
| Panel tipi | IPS |
| Panel bit derinliği | 8 bits (6 bits + FRC) |
| FRC | Yes |
| Renkler | 16777216 colors 24 bits |
| En-boy oranı | 1.778:1 16:9 |
| Çözünürlük | 1920 x 1080 pixels Full HD / 1080p |
| Piksel aralığı | 0.311 mm (millimeters) 0.0311 cm (centimeters) 0.0123 in (inches) 0.001 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 89 ppi (pixels per inch) 35 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran alanı | 90.26 % (percent) |
| Arka aydınlatma | W-LED |
| sRGB | 109 % (percent) |
| Adobe RGB (1998) | 84 % (percent) |
| DCI P3 | 84 % (percent) |
| Parlaklık | 250 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 1300 : 1 |
| Yatay görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Dikey görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Minimum tepki süresi | 4 ms (milliseconds) 0.0040 s (seconds) |
| Kaplama | Anti-glare/Matte (3H) |
| Response time - 1 ms (MPRT - Motion Picture Response Time) |
3D
3D efekt elde etmek için çeşitli teknolojiler kullanılır. Her teknolojinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır.
| 3D | No |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Dikey frekans (dijital) | 48 Hz - 100 Hz (hertz) |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Güç tüketimi (kapalı) | 0.3 W (watts) |
| Güç tüketimi (uyku) | 0.5 W (watts) |
| Güç tüketimi (ortalama) | 16.5 W (watts) |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Genişlik | 557.5 mm (millimeters) 55.75 cm (centimeters) 21.9488 in (inches) 1.8291 ft (feet) |
| Yükseklik | 327 mm (millimeters) 32.7 cm (centimeters) 12.874 in (inches) 1.0728 ft (feet) |
| Derinlik | 53.6 mm (millimeters) 5.36 cm (centimeters) 2.1102 in (inches) 0.1759 ft (feet) |
| Ağırlık | 2.45 kg (kilograms) 5.4 lbs (pounds) |
| Stand ile genişlik | 557.5 mm (millimeters) 55.75 cm (centimeters) 21.9488 in (inches) 1.8291 ft (feet) |
| Stand ile yükseklik | 417.2 mm (millimeters) 41.72 cm (centimeters) 16.4252 in (inches) 1.3688 ft (feet) |
| Stand ile derinlik | 199.9 mm (millimeters) 19.99 cm (centimeters) 7.8701 in (inches) 0.6558 ft (feet) |
| Stand ile ağırlık | 2.8 kg (kilograms) 6.17 lbs (pounds) |
| Kutu genişliği | 632 mm (millimeters) 63.2 cm (centimeters) 24.8819 in (inches) 2.0735 ft (feet) |
| Kutu yüksekliği | 418 mm (millimeters) 41.8 cm (centimeters) 16.4567 in (inches) 1.3714 ft (feet) |
| Kutu derinliği | 128 mm (millimeters) 12.8 cm (centimeters) 5.0394 in (inches) 0.4199 ft (feet) |
| Stand derinliği | 199.9 mm (millimeters) 19.99 cm (centimeters) 7.8701 in (inches) 0.6558 ft (feet) |
| Renkler | Black |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | Yes |
| VESA arayüzü | 100 x 100 mm |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
| Yükseklik ayarı | No |
| Döndürme (yatay/dikey) | No |
| Sola/sağa döndürme | No |
| İleri/geri eğim | Yes |
| İleri eğim | 5 ° (degrees) |
| Geri eğim | 20 ° (degrees) |
Ses
Ses sistemi hakkında bilgi: dahili hoparlör sayısı ve gücü, desteklenen ses teknolojileri.
| Hoparlörler | 2 x 2 W (watts) |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 1 x HDMI 2.0 1 x D-sub 1 x 3.5 mm Audio In 1 x 3.5 mm Audio Out |
Özellikler
Modelin bazı ek işlevsel özellikleri.
| Özellikler | Adaptive-Sync technology Crosshair Flicker-free technology FPS Counter HDR Ready Low Blue Light Motion Clearness |
Çalışma ve depolama koşulları
Ekranın düzgün çalışması için kullanım ve saklama ortamı koşullarına ilişkin gereksinimler vardır.
| Çalışma sıcaklığı | 0 °C - 40 °C (degrees Celsius) 32 °F - 104 °F (degrees Fahrenheit) |
| Çalışma nemi | 10 % - 80 % (percent) |
| Depolama sıcaklığı | -20 °C - 60 °C (degrees Celsius) -4 °F - 140 °F (degrees Fahrenheit) |
| Depolama nemi | 5 % - 85 % (percent) |
Aksesuarlar
Monitör ve Smart TV kutularında sıkça aksesuarlar bulunur.
| Aksesuarlar | Audio cable (optional) HDMI cable (optional) D-sub cable (optional) |
Ek özellikler
Diğer özellikler hakkında bilgi.
| Ek özellikler | Anti-theft stand lock slot - Kensington |