Ekran: 27 in, VA, W-LED, 2560 x 1440 pixels
Görüş açıları (Y/D): 178 ° / 178 °
Parlaklık: 250 cd/m²
Statik kontrast: 4000 : 1
Yenileme hızı: 48 Hz - 100 Hz
Boyutlar: 613 x 360.6 x 43.5 mm
Ağırlık: 3.1 kg
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | Cooler Master |
| Model | GA271 |
| Model takma adı | CMI-GA271 |
| Model yılı | 2023 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 27 in (inches) |
| Diyagonal | 685.8 mm (millimeters) 68.58 cm (centimeters) 27 in (inches) 2.25 ft (feet) |
| Genişlik | 597.73 mm (millimeters) 59.773 cm (centimeters) 23.5327 in (inches) 1.9611 ft (feet) |
| Yükseklik | 336.22 mm (millimeters) 33.622 cm (centimeters) 13.237 in (inches) 1.1031 ft (feet) |
| Panel tipi | VA |
| Panel bit derinliği | 10 bits (8 bits + FRC) |
| FRC | Yes |
| Renkler | 1073741824 colors 30 bits |
| En-boy oranı | 1.778:1 16:9 |
| Çözünürlük | 2560 x 1440 pixels Quad HD (QHD) / 1440p |
| Piksel aralığı | 0.233 mm (millimeters) 0.0233 cm (centimeters) 0.0092 in (inches) 0.0008 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 108 ppi (pixels per inch) 42 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran alanı | 90.92 % (percent) |
| Arka aydınlatma | W-LED |
| Parlaklık | 250 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 4000 : 1 |
| Yatay görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Dikey görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Kaplama | Anti-glare/Matte (3H) |
| Response time - 1 ms (MPRT - Motion Picture Response Time) |
3D
3D efekt elde etmek için çeşitli teknolojiler kullanılır. Her teknolojinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır.
| 3D | No |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Dikey frekans (dijital) | 48 Hz - 100 Hz (hertz) |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Güç tüketimi (kapalı) | 0.3 W (watts) |
| Güç tüketimi (uyku) | 0.3 W (watts) |
| Güç tüketimi (ortalama) | 18 W (watts) |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Genişlik | 613 mm (millimeters) 61.3 cm (centimeters) 24.1339 in (inches) 2.0112 ft (feet) |
| Yükseklik | 360.6 mm (millimeters) 36.06 cm (centimeters) 14.1969 in (inches) 1.1831 ft (feet) |
| Derinlik | 43.5 mm (millimeters) 4.35 cm (centimeters) 1.7126 in (inches) 0.1427 ft (feet) |
| Ağırlık | 3.1 kg (kilograms) 6.83 lbs (pounds) |
| Stand ile genişlik | 613 mm (millimeters) 61.3 cm (centimeters) 24.1339 in (inches) 2.0112 ft (feet) |
| Stand ile yükseklik | 456 mm (millimeters) 45.6 cm (centimeters) 17.9528 in (inches) 1.4961 ft (feet) |
| Stand ile derinlik | 224.5 mm (millimeters) 22.45 cm (centimeters) 8.8386 in (inches) 0.7365 ft (feet) |
| Stand ile ağırlık | 3.5 kg (kilograms) 7.72 lbs (pounds) |
| Kutu genişliği | 689 mm (millimeters) 68.9 cm (centimeters) 27.126 in (inches) 2.2605 ft (feet) |
| Kutu yüksekliği | 443 mm (millimeters) 44.3 cm (centimeters) 17.4409 in (inches) 1.4534 ft (feet) |
| Kutu derinliği | 141 mm (millimeters) 14.1 cm (centimeters) 5.5512 in (inches) 0.4626 ft (feet) |
| Stand derinliği | 224.5 mm (millimeters) 22.45 cm (centimeters) 8.8386 in (inches) 0.7365 ft (feet) |
| Renkler | Black |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | Yes |
| VESA arayüzü | 100 x 100 mm |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
| Yükseklik ayarı | No |
| Döndürme (yatay/dikey) | No |
| Sola/sağa döndürme | No |
| İleri/geri eğim | Yes |
| İleri eğim | 5 ° (degrees) |
| Geri eğim | 20 ° (degrees) |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 2 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.2 1 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) |
Özellikler
Modelin bazı ek işlevsel özellikleri.
| Özellikler | Adaptive-Sync technology AMD FreeSync technology Black Stabilizer Crosshair Dynamic Overdrive Flicker-free technology FPS Counter HDR Ready Low Blue Light Motion Clearness |
Çalışma ve depolama koşulları
Ekranın düzgün çalışması için kullanım ve saklama ortamı koşullarına ilişkin gereksinimler vardır.
| Çalışma sıcaklığı | 0 °C - 40 °C (degrees Celsius) 32 °F - 104 °F (degrees Fahrenheit) |
| Çalışma nemi | 10 % - 80 % (percent) |
| Depolama sıcaklığı | -20 °C - 60 °C (degrees Celsius) -4 °F - 140 °F (degrees Fahrenheit) |
| Depolama nemi | 5 % - 85 % (percent) |
Aksesuarlar
Monitör ve Smart TV kutularında sıkça aksesuarlar bulunur.
| Aksesuarlar | DisplayPort cable (optional) HDMI cable (optional) |
Ek özellikler
Diğer özellikler hakkında bilgi.
| Ek özellikler | Anti-theft stand lock slot - Kensington |