Ekran: 27 in, IPS, W-LED, 3840 x 2160 pixels
Görüş açıları (Y/D): 178 ° / 178 °
Parlaklık: 400 cd/m²
Statik kontrast: 1000 : 1
Yenileme hızı: 60 Hz
sRGB: 100 %
Boyutlar: 614 x 395.3 x 81 mm
Ağırlık: 6 kg
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | BenQ |
| Model | PD2770U |
| Model yılı | 2025 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 27 in (inches) |
| Diyagonal | 684 mm (millimeters) 68.4 cm (centimeters) 26.9291 in (inches) 2.2441 ft (feet) |
| Genişlik | 596.736 mm (millimeters) 59.6736 cm (centimeters) 23.4935 in (inches) 1.9578 ft (feet) |
| Yükseklik | 335.664 mm (millimeters) 33.5664 cm (centimeters) 13.2151 in (inches) 1.1013 ft (feet) |
| Panel tipi | IPS |
| Panel bit derinliği | 10 bits |
| FRC | No |
| LUT | 3D LUT 16 bits |
| Renkler | 1073741824 colors 30 bits |
| En-boy oranı | 1.778:1 16:9 |
| Çözünürlük | 3840 x 2160 pixels Ultra HD (UHD) / 4K / 2160p |
| Piksel aralığı | 0.155 mm (millimeters) 0.0155 cm (centimeters) 0.0061 in (inches) 0.0005 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 163 ppi (pixels per inch) 64 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran alanı | 82.53 % (percent) |
| Arka aydınlatma | W-LED |
| sRGB | 100 % (percent) |
| DCI P3 | 95 % (percent) |
| Parlaklık | 400 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 1000 : 1 |
| HDR | HDR10 DisplayHDR 400 HLG (Hybrid Log Gamma) |
| Yatay görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Dikey görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Minimum tepki süresi | 5 ms (milliseconds) 0.0050 s (seconds) |
| Kaplama | Anti-glare/Matte |
3D
3D efekt elde etmek için çeşitli teknolojiler kullanılır. Her teknolojinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır.
| 3D | No |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Dikey frekans (dijital) | 60 Hz (hertz) |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Güç tüketimi (kapalı) | 0.5 W (watts) |
| Güç tüketimi (uyku) | 0.5 W (watts) |
| Güç tüketimi (ortalama) | 33 W (watts) |
| Güç tüketimi (maksimum) | 200 W (watts) |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Genişlik | 614 mm (millimeters) 61.4 cm (centimeters) 24.1732 in (inches) 2.0144 ft (feet) |
| Yükseklik | 395.3 mm (millimeters) 39.53 cm (centimeters) 15.563 in (inches) 1.2969 ft (feet) |
| Derinlik | 81 mm (millimeters) 8.1 cm (centimeters) 3.189 in (inches) 0.2657 ft (feet) |
| Ağırlık | 6 kg (kilograms) 13.23 lbs (pounds) |
| Stand ile genişlik | 614 mm (millimeters) 61.4 cm (centimeters) 24.1732 in (inches) 2.0144 ft (feet) |
| Stand ile yükseklik | 475.15 mm (millimeters) 47.515 cm (centimeters) 18.7067 in (inches) 1.5589 ft (feet) |
| Stand ile derinlik | 242.07 mm (millimeters) 24.207 cm (centimeters) 9.5303 in (inches) 0.7942 ft (feet) |
| Stand ile ağırlık | 8.8 kg (kilograms) 19.4 lbs (pounds) |
| Stand derinliği | 242.07 mm (millimeters) 24.207 cm (centimeters) 9.5303 in (inches) 0.7942 ft (feet) |
| Renkler | Black |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | Yes |
| VESA arayüzü | 100 x 100 mm |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
| Yükseklik ayarı | Yes |
| Yükseklik ayar aralığı | 115 mm (millimeters) 11.5 cm (centimeters) 4.5276 in (inches) 0.3773 ft (feet) |
| Döndürme (yatay/dikey) | Yes |
| Sola pivot | 0 ° (degrees) |
| Sağa pivot | 90 ° (degrees) |
| Sola/sağa döndürme | Yes |
| Sola döndürme | 15 ° (degrees) |
| Sağa döndürme | 15 ° (degrees) |
| İleri/geri eğim | Yes |
| İleri eğim | 5 ° (degrees) |
| Geri eğim | 20 ° (degrees) |
Ses
Ses sistemi hakkında bilgi: dahili hoparlör sayısı ve gücü, desteklenen ses teknolojileri.
| Hoparlörler | 2 x 2.5 W (watts) |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Ağ
Diğer cihazlarla veri alışverişi için desteklenen ağ teknolojileri ve standartları.
| Ağ | LAN |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 1 x USB 3.2 (Type-C; Gen 1; 5 Gbps; upstream; 90W; DP Alt Mode) 1 x USB 3.2 (Type-C; Gen 1; 5 Gbps; data) 2 x USB 3.2 (Type-A; Gen 1; 5 Gbps; downstream) 1 x Ethernet RJ45 1 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.4 1 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) 2.2 |
Özellikler
Modelin bazı ek işlevsel özellikleri.
| Özellikler | AMA (Advanced Motion Accelerator) Auto Pivot BenQ AQCOLOR Built-in calibration sensor Calman Verified Color Modes (Darkroom / Animation / CAD-CAM / DICOM / M-Book / Rec.709 / sRGB / HDR / Low Blue Light / User defined) Display Pilot 2 Display Quickit DMS Local DualView Flicker-free technology Gamut Duo Hotkey Puck G3 Low Blue Light KVM Switch Palette Master Ultimate Pantone Validated Pantone SkinTone Validated Picture-by-Picture Picture-in-Picture Uniformity Technology |
Sertifikalar, standartlar ve lisanslar
Standartlar, sertifikalar ve lisanslar.
| Sertifikalar, standartlar ve lisanslar | TUV Rheinland Flicker-free Certified TUV Rheinland Low Blue Light Certified |
Aksesuarlar
Monitör ve Smart TV kutularında sıkça aksesuarlar bulunur.
| Aksesuarlar | Calibration report USB Type-C cable Hotkey Puck G3 |
Ek özellikler
Diğer özellikler hakkında bilgi.
| Ek özellikler | Anti-theft stand lock slot - Kensington |