Ekran: 31.5 in, IPS, W-LED, 3840 x 2160 pixels
Görüş açıları (Y/D): 178 ° / 178 °
Parlaklık: 400 cd/m²
Statik kontrast: 1200 : 1,
Dinamik kontrast: 20000000 : 1
Yenileme hızı: 48 Hz - 144 Hz
sRGB: 100 %
Boyutlar: 714.34 x 430.45 x 75.72 mm
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | BenQ |
| Model | PD3226G |
| Model takma adı | DesignVue PD3226G |
| Model yılı | 2024 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 31.5 in (inches) |
| Diyagonal | 801 mm (millimeters) 80.1 cm (centimeters) 31.5354 in (inches) 2.628 ft (feet) |
| Genişlik | 697.31 mm (millimeters) 69.731 cm (centimeters) 27.4531 in (inches) 2.2878 ft (feet) |
| Yükseklik | 392.23 mm (millimeters) 39.223 cm (centimeters) 15.4421 in (inches) 1.2868 ft (feet) |
| Panel tipi | IPS |
| Panel bit derinliği | 10 bits |
| Renkler | 1073741824 colors 30 bits |
| En-boy oranı | 1.778:1 16:9 |
| Çözünürlük | 3840 x 2160 pixels Ultra HD (UHD) / 4K / 2160p |
| Piksel aralığı | 0.182 mm (millimeters) 0.0182 cm (centimeters) 0.0071 in (inches) 0.0006 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 140 ppi (pixels per inch) 55 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran alanı | 88.95 % (percent) |
| Arka aydınlatma | W-LED |
| sRGB | 100 % (percent) |
| DCI P3 | 95 % (percent) |
| Parlaklık | 400 cd/m² (candela per square meter) |
| Tepe parlaklık | 400 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 1200 : 1 |
| Dinamik kontrast | 20000000 : 1 |
| HDR | HDR10 DisplayHDR 400 |
| Yatay görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Dikey görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Minimum tepki süresi | 5 ms (milliseconds) 0.0050 s (seconds) |
| Kaplama | Anti-glare/Matte |
| Nano Matte Panel |
3D
3D efekt elde etmek için çeşitli teknolojiler kullanılır. Her teknolojinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır.
| 3D | No |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Dikey frekans (dijital) | 48 Hz - 144 Hz (hertz) |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Güç tüketimi (kapalı) | 0.5 W (watts) |
| Güç tüketimi (uyku) | 0.5 W (watts) |
| Güç tüketimi (maksimum) | 260 W (watts) |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Genişlik | 714.34 mm (millimeters) 71.434 cm (centimeters) 28.1236 in (inches) 2.3436 ft (feet) |
| Yükseklik | 430.45 mm (millimeters) 43.045 cm (centimeters) 16.9469 in (inches) 1.4122 ft (feet) |
| Derinlik | 75.72 mm (millimeters) 7.572 cm (centimeters) 2.9811 in (inches) 0.2484 ft (feet) |
| Stand ile genişlik | 714.34 mm (millimeters) 71.434 cm (centimeters) 28.1236 in (inches) 2.3436 ft (feet) |
| Stand ile yükseklik | 486.34 mm (millimeters) 48.634 cm (centimeters) 19.1472 in (inches) 1.5956 ft (feet) |
| Stand ile derinlik | 242.07 mm (millimeters) 24.207 cm (centimeters) 9.5303 in (inches) 0.7942 ft (feet) |
| Stand derinliği | 242.07 mm (millimeters) 24.207 cm (centimeters) 9.5303 in (inches) 0.7942 ft (feet) |
| Renkler | Black and Silver |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | Yes |
| VESA arayüzü | 100 x 100 mm |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
| Yükseklik ayarı | Yes |
| Yükseklik ayar aralığı | 150 mm (millimeters) 15 cm (centimeters) 5.9055 in (inches) 0.4921 ft (feet) |
| Döndürme (yatay/dikey) | Yes |
| Sola pivot | 0 ° (degrees) |
| Sağa pivot | 90 ° (degrees) |
| Sola/sağa döndürme | Yes |
| Sola döndürme | 30 ° (degrees) |
| Sağa döndürme | 30 ° (degrees) |
| İleri/geri eğim | Yes |
| İleri eğim | 5 ° (degrees) |
| Geri eğim | 20 ° (degrees) |
Ses
Ses sistemi hakkında bilgi: dahili hoparlör sayısı ve gücü, desteklenen ses teknolojileri.
| Hoparlörler | 2 x 3 W (watts) |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 1 x USB 3.2 (Type-C; Gen 2; 10 Gbps; downstream; 7.5W) 1 x USB 3.2 (Type-C; Gen 2; 10 Gbps; data only) 1 x USB 3.2 (Type-A; Gen 2; 10 Gbps; downstream; 7.5W) 2 x USB 3.2 (Type-A; Gen 2; 10 Gbps; downstream; 4.5W) 1 x HDMI 2.1 1 x DisplayPort 1.4 1 x Thunderbolt 4.0 (Type-C; upstream; 90W; DP Alt Mode) 1 x Thunderbolt 4.0 (Type-C; out; 15W) 1 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) 2.2 Hotkey Puck G3 socket |
Özellikler
Modelin bazı ek işlevsel özellikleri.
| Özellikler | 5-way controller Adaptive-Sync technology AMD FreeSync Premium technology AMA (Advanced Motion Accelerator) AQColor technology Auto Pivot BenQ Uniformity technology CalMAN Verified Color Modes - B+W / DCI-P3 / Display P3 / M-book / sRGB / Adobe RGB / Rec. 709 / CAD-CAM / Animation / Darkroom / DICOM / User defined Display Pilot 2 Display ColorTalk Display Quickit DualVIew - two color settings on the same image Flicker-free technology Hotkey Puck G3 ICCsync KVM Switch Low Blue Light Overscan Palette Master Ultimate Pantone Validated Pantone Skintone Validated Picture-by-Picture Picture-in-Picture Solidworks |
Sertifikalar, standartlar ve lisanslar
Standartlar, sertifikalar ve lisanslar.
| Sertifikalar, standartlar ve lisanslar | ENERGY STAR EPEAT Silver TCO Certified TÜV Rheinland Flicker-free Certified TÜV Rheinland Low Blue Light Certified |
Aksesuarlar
Monitör ve Smart TV kutularında sıkça aksesuarlar bulunur.
| Aksesuarlar | DisplayPort cable HDMI cable Hotkey Puck G3 Thunderbolt 4 cable |
Ek özellikler
Diğer özellikler hakkında bilgi.
| Ek özellikler | Anti-theft stand lock slot - Kensington |