Ekran: 27 in, IPS, W-LED, 2560 x 1440 pixels
Görüş açıları (Y/D): 178 ° / 178 °
Parlaklık: 400 cd/m²
Statik kontrast: 1000 : 1
Yenileme hızı: 48 Hz - 240 Hz
Boyutlar: 609 x 371.6 x 70.6 mm
Ağırlık: 5.5 kg
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | BenQ |
| Model | EX270QM |
| Model takma adı | MOBIUZ EX270QM |
| Model yılı | 2022 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 27 in (inches) |
| Diyagonal | 685.655 mm (millimeters) 68.5655 cm (centimeters) 26.9943 in (inches) 2.2495 ft (feet) |
| Genişlik | 597.6 mm (millimeters) 59.76 cm (centimeters) 23.5276 in (inches) 1.9606 ft (feet) |
| Yükseklik | 336.15 mm (millimeters) 33.615 cm (centimeters) 13.2343 in (inches) 1.1029 ft (feet) |
| Panel tipi | IPS |
| Panel bit derinliği | 10 bits (8 bits + FRC) |
| FRC | Yes |
| Renkler | 1073741824 colors 30 bits |
| En-boy oranı | 1.778:1 16:9 |
| Çözünürlük | 2560 x 1440 pixels Quad HD (QHD) / 1440p |
| Piksel aralığı | 0.233 mm (millimeters) 0.0233 cm (centimeters) 0.0092 in (inches) 0.0008 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 108 ppi (pixels per inch) 42 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran alanı | 88.77 % (percent) |
| Arka aydınlatma | W-LED |
| DCI P3 | 98 % (percent) |
| Parlaklık | 400 cd/m² (candela per square meter) |
| Tepe parlaklık | 600 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 1000 : 1 |
| HDR | DisplayHDR 600 HDR10 |
| Yatay görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Dikey görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Kaplama | Anti-glare/Matte (3H) |
| Response time - 1 ms (MPRT - Motion Picture Response Time) |
3D
3D efekt elde etmek için çeşitli teknolojiler kullanılır. Her teknolojinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır.
| 3D | No |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Dikey frekans (dijital) | 48 Hz - 240 Hz (hertz) |
| Consoles - QHD @ 120 Hz |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Güç tüketimi (kapalı) | 0.5 W (watts) |
| Güç tüketimi (uyku) | 0.5 W (watts) |
| Güç tüketimi (ortalama) | 28 W (watts) |
| Güç tüketimi (maksimum) | 98 W (watts) |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Genişlik | 609 mm (millimeters) 60.9 cm (centimeters) 23.9764 in (inches) 1.998 ft (feet) |
| Yükseklik | 371.6 mm (millimeters) 37.16 cm (centimeters) 14.6299 in (inches) 1.2192 ft (feet) |
| Derinlik | 70.6 mm (millimeters) 7.06 cm (centimeters) 2.7795 in (inches) 0.2316 ft (feet) |
| Ağırlık | 5.5 kg (kilograms) 12.13 lbs (pounds) |
| Stand ile genişlik | 609 mm (millimeters) 60.9 cm (centimeters) 23.9764 in (inches) 1.998 ft (feet) |
| Stand ile yükseklik | 422.1 mm (millimeters) 42.21 cm (centimeters) 16.6181 in (inches) 1.3848 ft (feet) |
| Stand ile derinlik | 194 mm (millimeters) 19.4 cm (centimeters) 7.6378 in (inches) 0.6365 ft (feet) |
| Stand ile ağırlık | 7.6 kg (kilograms) 16.76 lbs (pounds) |
| Stand derinliği | 194 mm (millimeters) 19.4 cm (centimeters) 7.6378 in (inches) 0.6365 ft (feet) |
| Renkler | Dark Grey |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | Yes |
| VESA arayüzü | 100 x 100 mm |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
| Yükseklik ayarı | Yes |
| Yükseklik ayar aralığı | 100 mm (millimeters) 10 cm (centimeters) 3.937 in (inches) 0.3281 ft (feet) |
| Döndürme (yatay/dikey) | No |
| Sola/sağa döndürme | Yes |
| Sola döndürme | 15 ° (degrees) |
| Sağa döndürme | 15 ° (degrees) |
| İleri/geri eğim | Yes |
| İleri eğim | 5 ° (degrees) |
| Geri eğim | 15 ° (degrees) |
Ses
Ses sistemi hakkında bilgi: dahili hoparlör sayısı ve gücü, desteklenen ses teknolojileri.
| Hoparlörler | 2 x 2 W (watts) |
| Subwoofer | 1 x 5 W (watts) |
| TrueSound by treVolo |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 1 x USB 3.0 (Type-B; upstream) 2 x USB 3.0 (Type-A; downstream) 2 x HDMI 2.1 1 x DisplayPort 1.4 1 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) 2.2 |
Özellikler
Modelin bazı ek işlevsel özellikleri.
| Özellikler | AMA (Advanced Motion Accelerator) AMD FreeSync Premium Pro Black Equalizer Brightness Intelligence Plus technology Color Vibrance Color Weakness Mode ePaper Mode Flicker-free technology FPS Mode HDRi Light Tuner Low Blue Light Motion Blur Reduction |
Sertifikalar, standartlar ve lisanslar
Standartlar, sertifikalar ve lisanslar.
| Sertifikalar, standartlar ve lisanslar | TUV Rheinland Flicker-free Certified TUV Rheinland Low Blue Light Certified |
Aksesuarlar
Monitör ve Smart TV kutularında sıkça aksesuarlar bulunur.
| Aksesuarlar | HDMI cable |
Ek özellikler
Diğer özellikler hakkında bilgi.
| Ek özellikler | Anti-theft stand lock slot - Kensington |