Ekran: 27 in, TN, W-LED, 1920 x 1080 pixels
Görüş açıları (Y/D): 170 ° / 160 °
Parlaklık: 320 cd/m²
Statik kontrast: 1000 : 1
Yenileme hızı: 48 Hz - 240 Hz
NTSC: 72 %
Boyutlar: 628.6 x 369 x 64.5 mm
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | BenQ |
| Seri | XL-K |
| Model | ZOWIE XL2746K |
| Model yılı | 2021 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 27 in (inches) |
| Diyagonal | 685.655 mm (millimeters) 68.5655 cm (centimeters) 26.9943 in (inches) 2.2495 ft (feet) |
| Genişlik | 597.6 mm (millimeters) 59.76 cm (centimeters) 23.5276 in (inches) 1.9606 ft (feet) |
| Yükseklik | 336.15 mm (millimeters) 33.615 cm (centimeters) 13.2343 in (inches) 1.1029 ft (feet) |
| Panel tipi | TN |
| Panel bit derinliği | 8 bits |
| FRC | No |
| Renkler | 16777216 colors 24 bits |
| En-boy oranı | 1.778:1 16:9 |
| Çözünürlük | 1920 x 1080 pixels Full HD / 1080p |
| Piksel aralığı | 0.311 mm (millimeters) 0.0311 cm (centimeters) 0.0123 in (inches) 0.001 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 81 ppi (pixels per inch) 32 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran alanı | 86.6 % (percent) |
| Arka aydınlatma | W-LED |
| NTSC (1953) | 72 % (percent) |
| Parlaklık | 320 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 1000 : 1 |
| Yatay görüş açısı | 170 ° (degrees) |
| Dikey görüş açısı | 160 ° (degrees) |
3D
3D efekt elde etmek için çeşitli teknolojiler kullanılır. Her teknolojinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır.
| 3D | No |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Yatay frekans (dijital) | 30 kHz - 255 kHz (kilohertz) |
| Dikey frekans (dijital) | 48 Hz - 240 Hz (hertz) |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Güç tüketimi (uyku) | 0.5 W (watts) |
| Güç tüketimi (ortalama) | 40 W (watts) |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Genişlik | 628.6 mm (millimeters) 62.86 cm (centimeters) 24.748 in (inches) 2.0623 ft (feet) |
| Yükseklik | 369 mm (millimeters) 36.9 cm (centimeters) 14.5276 in (inches) 1.2106 ft (feet) |
| Derinlik | 64.5 mm (millimeters) 6.45 cm (centimeters) 2.5394 in (inches) 0.2116 ft (feet) |
| Stand ile genişlik | 628.6 mm (millimeters) 62.86 cm (centimeters) 24.748 in (inches) 2.0623 ft (feet) |
| Stand ile yükseklik | 407.2 mm (millimeters) 40.72 cm (centimeters) 16.0315 in (inches) 1.336 ft (feet) |
| Stand ile derinlik | 217.9 mm (millimeters) 21.79 cm (centimeters) 8.5787 in (inches) 0.7149 ft (feet) |
| Stand ile ağırlık | 8.8 kg (kilograms) 19.4 lbs (pounds) |
| Kutu ağırlığı | 12.7 kg (kilograms) 28 lbs (pounds) |
| Stand derinliği | 217.9 mm (millimeters) 21.79 cm (centimeters) 8.5787 in (inches) 0.7149 ft (feet) |
| Renkler | Black |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | Yes |
| VESA arayüzü | 100 x 100 mm |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
| Yükseklik ayarı | Yes |
| Yükseklik ayar aralığı | 155 mm (millimeters) 15.5 cm (centimeters) 6.1024 in (inches) 0.5085 ft (feet) |
| Döndürme (yatay/dikey) | Yes |
| Sola pivot | 0 ° (degrees) |
| Sağa pivot | 90 ° (degrees) |
| Sola/sağa döndürme | Yes |
| Sola döndürme | 45 ° (degrees) |
| Sağa döndürme | 45 ° (degrees) |
| İleri/geri eğim | Yes |
| İleri eğim | 5 ° (degrees) |
| Geri eğim | 23 ° (degrees) |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 1 x USB 3.0 (Type-B; upstream) 3 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.2 1 x 3.5 mm Audio Out |
Özellikler
Modelin bazı ek işlevsel özellikleri.
| Özellikler | 5-way S Switch Black eQualizer Color Vibrance DyAc⁺ Technology Flicker-free technology Low Blue Light XL Setting to Share |
Sertifikalar, standartlar ve lisanslar
Standartlar, sertifikalar ve lisanslar.
| Sertifikalar, standartlar ve lisanslar | ENERGY STAR RoHS |
Aksesuarlar
Monitör ve Smart TV kutularında sıkça aksesuarlar bulunur.
| Aksesuarlar | DisplayPort cable Dust cover Shield Sw Switch |
Ek özellikler
Diğer özellikler hakkında bilgi.
| Ek özellikler | Anti-theft stand lock slot - Kensington |