Ekran: 27 in, VA, W-LED, 2560 x 1440 pixels
Görüş açıları (Y/D): 178 ° / 178 °
Parlaklık: 300 cd/m²
Statik kontrast: 3000 : 1
Yenileme hızı: 48 Hz - 165 Hz
Boyutlar: 607.7 x 379.9 x 118.7 mm
Ağırlık: 4.9 kg
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | BenQ |
| Model | EX2710R |
| Model takma adı | MOBIUZ EX2710R |
| Model yılı | 2021 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 27 in (inches) |
| Diyagonal | 684.66 mm (millimeters) 68.466 cm (centimeters) 26.9551 in (inches) 2.2463 ft (feet) |
| Genişlik | 596.736 mm (millimeters) 59.6736 cm (centimeters) 23.4935 in (inches) 1.9578 ft (feet) |
| Yükseklik | 335.664 mm (millimeters) 33.5664 cm (centimeters) 13.2151 in (inches) 1.1013 ft (feet) |
| Kavis yarıçapı | 1000 mm (millimeters) 100 cm (centimeters) 39.3701 in (inches) 3.2808 ft (feet) |
| Panel tipi | VA |
| Panel bit derinliği | 8 bits |
| Renkler | 16777216 colors 24 bits |
| En-boy oranı | 1.778:1 16:9 |
| Çözünürlük | 2560 x 1440 pixels Quad HD (QHD) / 1440p |
| Piksel aralığı | 0.233 mm (millimeters) 0.0233 cm (centimeters) 0.0092 in (inches) 0.0008 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 109 ppi (pixels per inch) 42 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran alanı | 86.76 % (percent) |
| Arka aydınlatma | W-LED |
| DCI P3 | 90 % (percent) |
| Parlaklık | 300 cd/m² (candela per square meter) |
| Tepe parlaklık | 400 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 3000 : 1 |
| HDR | DisplayHDR 400 HDR10 |
| Yatay görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Dikey görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Kaplama | Anti-glare/Matte (3H) |
| Response time - 1 ms (MPRT - Motion Picture Response Time) |
3D
3D efekt elde etmek için çeşitli teknolojiler kullanılır. Her teknolojinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır.
| 3D | No |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Dikey frekans (dijital) | 48 Hz - 165 Hz (hertz) |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Güç tüketimi (kapalı) | 0.5 W (watts) |
| Güç tüketimi (uyku) | 0.5 W (watts) |
| Güç tüketimi (maksimum) | 95 W (watts) |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Genişlik | 607.7 mm (millimeters) 60.77 cm (centimeters) 23.9252 in (inches) 1.9938 ft (feet) |
| Yükseklik | 379.9 mm (millimeters) 37.99 cm (centimeters) 14.9567 in (inches) 1.2464 ft (feet) |
| Derinlik | 118.7 mm (millimeters) 11.87 cm (centimeters) 4.6732 in (inches) 0.3894 ft (feet) |
| Ağırlık | 4.9 kg (kilograms) 10.8 lbs (pounds) |
| Stand ile genişlik | 607.7 mm (millimeters) 60.77 cm (centimeters) 23.9252 in (inches) 1.9938 ft (feet) |
| Stand ile yükseklik | 425.5 mm (millimeters) 42.55 cm (centimeters) 16.752 in (inches) 1.396 ft (feet) |
| Stand ile derinlik | 252.1 mm (millimeters) 25.21 cm (centimeters) 9.9252 in (inches) 0.8271 ft (feet) |
| Stand ile ağırlık | 7.1 kg (kilograms) 15.65 lbs (pounds) |
| Kutu genişliği | 818 mm (millimeters) 81.8 cm (centimeters) 32.2047 in (inches) 2.6837 ft (feet) |
| Kutu yüksekliği | 505 mm (millimeters) 50.5 cm (centimeters) 19.8819 in (inches) 1.6568 ft (feet) |
| Kutu derinliği | 160 mm (millimeters) 16 cm (centimeters) 6.2992 in (inches) 0.5249 ft (feet) |
| Stand derinliği | 252.1 mm (millimeters) 25.21 cm (centimeters) 9.9252 in (inches) 0.8271 ft (feet) |
| Renkler | Dark Grey |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | Yes |
| VESA arayüzü | 100 x 100 mm |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
| Yükseklik ayarı | Yes |
| Yükseklik ayar aralığı | 100 mm (millimeters) 10 cm (centimeters) 3.937 in (inches) 0.3281 ft (feet) |
| Döndürme (yatay/dikey) | No |
| Sola/sağa döndürme | Yes |
| Sola döndürme | 15 ° (degrees) |
| Sağa döndürme | 15 ° (degrees) |
| İleri/geri eğim | Yes |
| İleri eğim | 5 ° (degrees) |
| Geri eğim | 15 ° (degrees) |
Ses
Ses sistemi hakkında bilgi: dahili hoparlör sayısı ve gücü, desteklenen ses teknolojileri.
| Hoparlörler | 2 x 2 W (watts) |
| Subwoofer | 1 x 5 W (watts) |
| 2.1 CH DSP TrueSound by treVolo |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 1 x USB 3.0 (Type-B; upstream) 2 x USB 3.0 (Type-A; downstream) 2 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.4 1 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) 2.2 |
Özellikler
Modelin bazı ek işlevsel özellikleri.
| Özellikler | AMA (Advanced Motion Accelerator) AMD FreeSync Premium Pro Black eQualizer Brightness Intelligence Plus technology Color Vibrance Color Weakness Mode ePaper Flicker-free technology FPS Mode HDRi Light Tuner Low Blue Light Motion Blur Reduction |
Ek özellikler
Diğer özellikler hakkında bilgi.
| Ek özellikler | Anti-theft stand lock slot - Kensington |