Ekran: 34 in, VA, W-LED, 3440 x 1440 pixels
Görüş açıları (Y/D): 178 ° / 178 °
Parlaklık: 350 cd/m²
Statik kontrast: 3000 : 1,
Dinamik kontrast: 100000000 : 1
Yenileme hızı: 48 Hz - 75 Hz
Boyutlar: 827.6 x 367.3 x 51.26 mm
Ağırlık: 6.02 kg
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | Asus |
| Model | VP348QG |
| Model yılı | 2019 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 34 in (inches) |
| Diyagonal | 863.6 mm (millimeters) 86.36 cm (centimeters) 34 in (inches) 2.8333 ft (feet) |
| Genişlik | 799.8 mm (millimeters) 79.98 cm (centimeters) 31.4882 in (inches) 2.624 ft (feet) |
| Yükseklik | 334.8 mm (millimeters) 33.48 cm (centimeters) 13.1811 in (inches) 1.0984 ft (feet) |
| Panel tipi | VA |
| Panel bit derinliği | 10 bits (8 bits + FRC) |
| FRC | Yes |
| Renkler | 1073741824 colors 30 bits |
| En-boy oranı | 2.389:1 |
| Çözünürlük | 3440 x 1440 pixels |
| Piksel aralığı | 0.233 mm (millimeters) 0.0233 cm (centimeters) 0.0092 in (inches) 0.0008 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 109 ppi (pixels per inch) 43 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran alanı | 88.09 % (percent) |
| Arka aydınlatma | W-LED |
| Parlaklık | 350 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 3000 : 1 |
| Dinamik kontrast | 100000000 : 1 |
| HDR | HDR10 |
| Yatay görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Dikey görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Minimum tepki süresi | 4 ms (milliseconds) 0.0040 s (seconds) |
| Kaplama | Anti-glare/Matte (3H) |
3D
3D efekt elde etmek için çeşitli teknolojiler kullanılır. Her teknolojinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır.
| 3D | No |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Yatay frekans (dijital) | 30 kHz - 151 kHz (kilohertz) |
| Dikey frekans (dijital) | 48 Hz - 75 Hz (hertz) |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Güç tüketimi (kapalı) | 0.25 W (watts) |
| Güç tüketimi (uyku) | 0.5 W (watts) |
| Güç tüketimi (ortalama) | 38 W (watts) |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Genişlik | 827.6 mm (millimeters) 82.76 cm (centimeters) 32.5827 in (inches) 2.7152 ft (feet) |
| Yükseklik | 367.3 mm (millimeters) 36.73 cm (centimeters) 14.4606 in (inches) 1.2051 ft (feet) |
| Derinlik | 51.26 mm (millimeters) 5.126 cm (centimeters) 2.0181 in (inches) 0.1682 ft (feet) |
| Ağırlık | 6.02 kg (kilograms) 13.27 lbs (pounds) |
| Stand ile genişlik | 827.6 mm (millimeters) 82.76 cm (centimeters) 32.5827 in (inches) 2.7152 ft (feet) |
| Stand ile yükseklik | 437.5 mm (millimeters) 43.75 cm (centimeters) 17.2244 in (inches) 1.4354 ft (feet) |
| Stand ile derinlik | 174.8 mm (millimeters) 17.48 cm (centimeters) 6.8819 in (inches) 0.5735 ft (feet) |
| Stand ile ağırlık | 6.86 kg (kilograms) 15.12 lbs (pounds) |
| Renkler | Black |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | Yes |
| VESA arayüzü | 100 x 100 mm |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
| Yükseklik ayarı | No |
| Döndürme (yatay/dikey) | No |
| Sola/sağa döndürme | No |
| İleri/geri eğim | Yes |
| İleri eğim | 5 ° (degrees) |
| Geri eğim | 10 ° (degrees) |
Ses
Ses sistemi hakkında bilgi: dahili hoparlör sayısı ve gücü, desteklenen ses teknolojileri.
| Hoparlörler | 2 x 2 W (watts) |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 2 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.2 1 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) |
Özellikler
Modelin bazı ek işlevsel özellikleri.
| Özellikler | AMD FreeSync technology Flicker-free technology GamePlus (Crosshair/Timer/FPS Counter/Display Alignment) GameVisual Low Blue Light Picture-by-Picture Pictire-in-Picture SPLENDID Video Intelligence Technology Trace Free Technology |
Sertifikalar, standartlar ve lisanslar
Standartlar, sertifikalar ve lisanslar.
| Sertifikalar, standartlar ve lisanslar | BSMI CB CCC CE CEL level 1 cTick CU ErP ENERGY STAR FCC Class B J-MOSS KCC PSE RCM RoHS TCO Certified Displays 8.0 TÜV Low Blue Light TÜV Flicker-free UL/cUL VCI WEEE WHQL (Windows 10; Windows 8.1; Windows 7) |
Çalışma ve depolama koşulları
Ekranın düzgün çalışması için kullanım ve saklama ortamı koşullarına ilişkin gereksinimler vardır.
| Çalışma sıcaklığı | 0 °C - 40 °C (degrees Celsius) 32 °F - 104 °F (degrees Fahrenheit) |
| Depolama sıcaklığı | -20 °C - 60 °C (degrees Celsius) -4 °F - 140 °F (degrees Fahrenheit) |
Aksesuarlar
Monitör ve Smart TV kutularında sıkça aksesuarlar bulunur.
| Aksesuarlar | DisplayPort cable - optional HDMI cable - optional |
Ek özellikler
Diğer özellikler hakkında bilgi.
| Ek özellikler | Anti-theft stand lock slot - Kensington |