Ekran: 23.8 in, AH-IPS, W-LED, 5120 x 2160 pixels
Görüş açıları (Y/D): 178 ° / 178 °
Parlaklık: 450 cd/m²
Statik kontrast: 1200 : 1
Yenileme hızı: 48 Hz - 61 Hz
sRGB: 99 %,
Adobe RGB: 85 %
Boyutlar: 816.9 x 359.8 x 57.1 mm
Ağırlık: 7.5 kg
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | Acer |
| Seri | KB2 |
| Model | KB242Y Ebi |
| Model takma adı | KB242YEbi KB242Y E UM.QK2AA.E01 |
| Model yılı | 2018 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 23.8 in (inches) |
| Diyagonal | 604 mm (millimeters) 60.4 cm (centimeters) 23.7795 in (inches) 1.9816 ft (feet) |
| Genişlik | 527.04 mm (millimeters) 52.704 cm (centimeters) 20.7496 in (inches) 1.7291 ft (feet) |
| Yükseklik | 340.19 mm (millimeters) 34.019 cm (centimeters) 13.3933 in (inches) 1.1161 ft (feet) |
| Panel üreticisi | LG Display |
| Panel tipi | AH-IPS |
| Panel bit derinliği | 10 bits (8 bits + FRC) |
| FRC | Yes |
| Renkler | 1073741824 colors 30 bits |
| En-boy oranı | 2.37:1 |
| Çözünürlük | 5120 x 2160 pixels |
| Piksel aralığı | 0.155 mm (millimeters) 0.0155 cm (centimeters) 0.0061 in (inches) 0.0005 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 247 ppi (pixels per inch) 97 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran alanı | 61 % (percent) |
| Arka aydınlatma | W-LED |
| sRGB | 99 % (percent) |
| Adobe RGB (1998) | 85 % (percent) |
| DCI P3 | 98 % (percent) |
| Rec. 2020 | 70 % (percent) |
| Parlaklık | 450 cd/m² (candela per square meter) |
| Tepe parlaklık | 700 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 1200 : 1 |
| HDR | DisplayHDR 600 |
| Yatay görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Dikey görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Minimum tepki süresi | 5 ms (milliseconds) 0.0050 s (seconds) |
| Ortalama tepki süresi | 14 ms (milliseconds) 0.0140 s (seconds) |
| Giriş gecikmesi | 10 ms (milliseconds) 0.0100 s (seconds) |
| Kaplama | Anti-glare/Matte (3H) |
3D
3D efekt elde etmek için çeşitli teknolojiler kullanılır. Her teknolojinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır.
| 3D | No |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Yatay frekans (dijital) | 30 kHz - 135 kHz (kilohertz) |
| Dikey frekans (dijital) | 48 Hz - 61 Hz (hertz) |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Güç tüketimi (kapalı) | 0.3 W (watts) |
| Güç tüketimi (uyku) | 1.2 W (watts) |
| Güç tüketimi (ortalama) | 54.78 W (watts) |
| Güç tüketimi (maksimum) | 80 W (watts) |
| Enerji verimliliği sınıfı | B |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Genişlik | 816.9 mm (millimeters) 81.69 cm (centimeters) 32.1614 in (inches) 2.6801 ft (feet) |
| Yükseklik | 359.8 mm (millimeters) 35.98 cm (centimeters) 14.1654 in (inches) 1.1804 ft (feet) |
| Derinlik | 57.1 mm (millimeters) 5.71 cm (centimeters) 2.248 in (inches) 0.1873 ft (feet) |
| Ağırlık | 7.5 kg (kilograms) 16.53 lbs (pounds) |
| Stand ile genişlik | 816.9 mm (millimeters) 81.69 cm (centimeters) 32.1614 in (inches) 2.6801 ft (feet) |
| Stand ile yükseklik | 449 mm (millimeters) 44.9 cm (centimeters) 17.6772 in (inches) 1.4731 ft (feet) |
| Stand ile derinlik | 234.3 mm (millimeters) 23.43 cm (centimeters) 9.2244 in (inches) 0.7687 ft (feet) |
| Stand ile ağırlık | 8.8 kg (kilograms) 19.4 lbs (pounds) |
| Renkler | Black Gray |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | Yes |
| VESA arayüzü | 100 x 100 mm |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
| Yükseklik ayarı | Yes |
| Yükseklik ayar aralığı | 110 mm (millimeters) 11 cm (centimeters) 4.3307 in (inches) 0.3609 ft (feet) |
| Döndürme (yatay/dikey) | No |
| Sola/sağa döndürme | No |
| İleri/geri eğim | Yes |
| İleri eğim | 5 ° (degrees) |
| Geri eğim | 15 ° (degrees) |
Ses
Ses sistemi hakkında bilgi: dahili hoparlör sayısı ve gücü, desteklenen ses teknolojileri.
| Hoparlörler | 2 x 5 W (watts) |
| Rich Bass |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 1 x USB (Type-C via Thunderbolt 3) 1 x USB 3.0 (upstream) 2 x USB 3.0 (downstream) 2 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.4 1 x Thunderbolt 3.0 1 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) 2.2 |
Özellikler
Modelin bazı ek işlevsel özellikleri.
| Özellikler | 6-Axis Control DDC/CI Dynamic Action Sync Local Dimming Nano IPS Picture-by-Picture Picture-in-Picture Screen Split 2.0 Super Resolution+ True Color Pro |
Sertifikalar, standartlar ve lisanslar
Standartlar, sertifikalar ve lisanslar.
| Sertifikalar, standartlar ve lisanslar | BSMI CCC CE cTick ENERGY STAR 7.0 ErP FCC Class B UL/cUL |
Çalışma ve depolama koşulları
Ekranın düzgün çalışması için kullanım ve saklama ortamı koşullarına ilişkin gereksinimler vardır.
| Çalışma sıcaklığı | 0 °C - 40 °C (degrees Celsius) 32 °F - 104 °F (degrees Fahrenheit) |
| Çalışma nemi | 10 % - 80 % (percent) |
| Depolama sıcaklığı | -20 °C - 60 °C (degrees Celsius) -4 °F - 140 °F (degrees Fahrenheit) |
| Depolama nemi | 5 % - 85 % (percent) |
Aksesuarlar
Monitör ve Smart TV kutularında sıkça aksesuarlar bulunur.
| Aksesuarlar | DisplayPort cable Thunderbolt cable USB 3.0 upstream cable |
Ek özellikler
Diğer özellikler hakkında bilgi.
| Ek özellikler | Anti-theft stand lock slot |