Ekran: 21.5 in, VA, W-LED, 2560 x 1440 pixels
Görüş açıları (Y/D): 178 ° / 178 °
Parlaklık: 250 cd/m²
Statik kontrast: 3000 : 1
Yenileme hızı: 48 Hz - 144 Hz
sRGB: 100 %,
Adobe RGB: 80 %
Boyutlar: 614.7 x 362 x 28.7 mm
Ağırlık: 2.82 kg
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | Acer |
| Seri | SR75 Space Monitor |
| Model | V227Q |
| Model takma adı | LS27R750QENXZA |
| Model yılı | 2019 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 21.5 in (inches) |
| Diyagonal | 685.8 mm (millimeters) 68.58 cm (centimeters) 27 in (inches) 2.25 ft (feet) |
| Genişlik | 596.736 mm (millimeters) 59.6736 cm (centimeters) 23.4935 in (inches) 1.9578 ft (feet) |
| Yükseklik | 335.664 mm (millimeters) 33.5664 cm (centimeters) 13.2151 in (inches) 1.1013 ft (feet) |
| Panel tipi | VA |
| Panel bit derinliği | 10 bits (8 bits + FRC) |
| FRC | Yes |
| Renkler | 1073741824 colors 30 bits |
| En-boy oranı | 1.778:1 16:9 |
| Çözünürlük | 2560 x 1440 pixels Quad HD (QHD) / 1440p |
| Piksel aralığı | 0.233 mm (millimeters) 0.0233 cm (centimeters) 0.0092 in (inches) 0.0008 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 109 ppi (pixels per inch) 42 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran alanı | 90.02 % (percent) |
| Arka aydınlatma | W-LED |
| sRGB | 100 % (percent) |
| Adobe RGB (1998) | 80 % (percent) |
| DCI P3 | 70 % (percent) |
| Parlaklık | 250 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 3000 : 1 |
| Yatay görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Dikey görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Minimum tepki süresi | 4 ms (milliseconds) 0.0040 s (seconds) |
| Kaplama | Anti-glare/Matte (3H) |
3D
3D efekt elde etmek için çeşitli teknolojiler kullanılır. Her teknolojinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır.
| 3D | No |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Dikey frekans (dijital) | 48 Hz - 144 Hz (hertz) |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Güç tüketimi (kapalı) | 0.3 W (watts) |
| Güç tüketimi (uyku) | 0.5 W (watts) |
| Güç tüketimi (ortalama) | 43.5 W (watts) |
| Güç tüketimi (maksimum) | 48 W (watts) |
| Güç tüketimi (yıllık) | 70 kWh (kilowatt-hours) |
| Enerji verimliliği sınıfı | C |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Genişlik | 614.7 mm (millimeters) 61.47 cm (centimeters) 24.2008 in (inches) 2.0167 ft (feet) |
| Yükseklik | 362 mm (millimeters) 36.2 cm (centimeters) 14.252 in (inches) 1.1877 ft (feet) |
| Derinlik | 28.7 mm (millimeters) 2.87 cm (centimeters) 1.1299 in (inches) 0.0942 ft (feet) |
| Ağırlık | 2.82 kg (kilograms) 6.22 lbs (pounds) |
| Stand ile genişlik | 614.7 mm (millimeters) 61.47 cm (centimeters) 24.2008 in (inches) 2.0167 ft (feet) |
| Stand ile yükseklik | 362.5 mm (millimeters) 36.25 cm (centimeters) 14.2717 in (inches) 1.1893 ft (feet) |
| Stand ile derinlik | 115.3 mm (millimeters) 11.53 cm (centimeters) 4.5394 in (inches) 0.3783 ft (feet) |
| Stand ile ağırlık | 5.7 kg (kilograms) 12.57 lbs (pounds) |
| Kutu genişliği | 881 mm (millimeters) 88.1 cm (centimeters) 34.685 in (inches) 2.8904 ft (feet) |
| Kutu yüksekliği | 448 mm (millimeters) 44.8 cm (centimeters) 17.6378 in (inches) 1.4698 ft (feet) |
| Kutu derinliği | 159 mm (millimeters) 15.9 cm (centimeters) 6.2598 in (inches) 0.5217 ft (feet) |
| Kutu ağırlığı | 7.8 kg (kilograms) 17.2 lbs (pounds) |
| Renkler | Black |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | No |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
| Yükseklik ayarı | Yes |
| Yükseklik ayar aralığı | 213.9 mm (millimeters) 21.39 cm (centimeters) 8.4213 in (inches) 0.7018 ft (feet) |
| Döndürme (yatay/dikey) | No |
| Sola/sağa döndürme | No |
| İleri/geri eğim | Yes |
| Stand type - dual hinge with adjustable height |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 1 x USB (Service) 1 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.2 (Input mini) |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) |
Özellikler
Modelin bazı ek işlevsel özellikleri.
| Özellikler | AMD FreeSync technology (upgrade) Eco Saving Plus Eye Saver Mode Flicker-free technology Picture-by-Picture Picture-in-Picture Samsung MagicBright Samsung MagicUpscale |
Sertifikalar, standartlar ve lisanslar
Standartlar, sertifikalar ve lisanslar.
| Sertifikalar, standartlar ve lisanslar | CE FCC class B ISO9241-307 |
Çalışma ve depolama koşulları
Ekranın düzgün çalışması için kullanım ve saklama ortamı koşullarına ilişkin gereksinimler vardır.
| Çalışma sıcaklığı | 10 °C - 40 °C (degrees Celsius) 50 °F - 104 °F (degrees Fahrenheit) |
| Çalışma nemi | 10 % - 80 % (percent) |
Aksesuarlar
Monitör ve Smart TV kutularında sıkça aksesuarlar bulunur.
| Aksesuarlar | HDMI cable |