Ekran: 49.5 in, IPS, W-LED, 3840 x 1600 pixels
Görüş açıları (Y/D): 178 ° / 178 °
Parlaklık: 300 cd/m²
Statik kontrast: 1000 : 1,
Dinamik kontrast: 100000000 : 1
Yenileme hızı: 52 Hz - 75 Hz
sRGB: 100 %,
Adobe RGB: 72 %,
NTSC: 75 %
Ağırlık: 9.77 kg
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | Vizio |
| Seri | V |
| Model | V505-H9 |
| Model takma adı | V505-H19 |
| Model yılı | 2018 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 49.5 in (inches) |
| Diyagonal | 952.5 mm (millimeters) 95.25 cm (centimeters) 37.5 in (inches) 3.125 ft (feet) |
| Genişlik | 1095.84 mm (millimeters) 109.584 cm (centimeters) 43.1433 in (inches) 3.5953 ft (feet) |
| Yükseklik | 367.84 mm (millimeters) 36.784 cm (centimeters) 14.4819 in (inches) 1.2068 ft (feet) |
| Kavis yarıçapı | 2300 mm (millimeters) 230 cm (centimeters) 90.5512 in (inches) 7.5459 ft (feet) |
| Panel üreticisi | LG Display |
| Panel modeli | LM375QW1-SSA1 |
| Panel tipi | IPS |
| Panel bit derinliği | 10 bits (8 bits + FRC) |
| FRC | Yes |
| Renkler | 1073741824 colors 30 bits |
| En-boy oranı | 2.4:1 |
| Çözünürlük | 3840 x 1600 pixels |
| Piksel aralığı | 0.23 mm (millimeters) 0.023 cm (centimeters) 0.0091 in (inches) 0.0008 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 89 ppi (pixels per inch) 35 ppcm (pixels per centimeter) |
| Arka aydınlatma | W-LED |
| sRGB | 100 % (percent) |
| Adobe RGB (1998) | 72 % (percent) |
| NTSC (1953) | 75 % (percent) |
| Parlaklık | 300 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 1000 : 1 |
| Dinamik kontrast | 100000000 : 1 |
| Yatay görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Dikey görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Minimum tepki süresi | 5 ms (milliseconds) 0.0050 s (seconds) |
| Ortalama tepki süresi | 14 ms (milliseconds) 0.0140 s (seconds) |
| Kaplama | Anti-glare/Matte (3H) |
3D
3D efekt elde etmek için çeşitli teknolojiler kullanılır. Her teknolojinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır.
| 3D | No |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Yatay frekans (dijital) | 30 kHz - 160 kHz (kilohertz) |
| Dikey frekans (dijital) | 52 Hz - 75 Hz (hertz) |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Güç tüketimi (kapalı) | 0.5 W (watts) |
| Güç tüketimi (uyku) | 0.5 W (watts) |
| Güç tüketimi (ortalama) | 55 W (watts) |
| Güç tüketimi (maksimum) | 209 W (watts) |
| Güç tüketimi (yıllık) | 93 kWh (kilowatt-hours) |
| Enerji verimliliği sınıfı | B |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Ağırlık | 9.77 kg (kilograms) 21.54 lbs (pounds) |
| Stand ile genişlik | 896.6 mm (millimeters) 89.66 cm (centimeters) 35.2992 in (inches) 2.9416 ft (feet) |
| Stand ile yükseklik | 490.3 mm (millimeters) 49.03 cm (centimeters) 19.3031 in (inches) 1.6086 ft (feet) |
| Stand ile derinlik | 239.7 mm (millimeters) 23.97 cm (centimeters) 9.437 in (inches) 0.7864 ft (feet) |
| Stand ile ağırlık | 9.6 kg (kilograms) 21.16 lbs (pounds) |
| Kutu genişliği | 1047 mm (millimeters) 104.7 cm (centimeters) 41.2205 in (inches) 3.435 ft (feet) |
| Kutu yüksekliği | 598 mm (millimeters) 59.8 cm (centimeters) 23.5433 in (inches) 1.9619 ft (feet) |
| Kutu derinliği | 299 mm (millimeters) 29.9 cm (centimeters) 11.7717 in (inches) 0.981 ft (feet) |
| Kutu ağırlığı | 15.8 kg (kilograms) 34.83 lbs (pounds) |
| Renkler | Black Gray |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | No |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
| Yükseklik ayarı | No |
| Döndürme (yatay/dikey) | No |
| Sola/sağa döndürme | No |
| İleri/geri eğim | Yes |
| İleri eğim | 5 ° (degrees) |
| Geri eğim | 20 ° (degrees) |
Ses
Ses sistemi hakkında bilgi: dahili hoparlör sayısı ve gücü, desteklenen ses teknolojileri.
| Hoparlörler | 2 x 10 W (watts) |
| Harman / Kardon |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Ağ
Diğer cihazlarla veri alışverişi için desteklenen ağ teknolojileri ve standartları.
| Ağ | Bluetooth |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 1 x USB 3.0 (Type-C - 60 W) 2 x USB 3.0 (downstream) 2 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.2 1 x 3.5 mm Audio In 1 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) |
Özellikler
Modelin bazı ek işlevsel özellikleri.
| Özellikler | 5-way OSD joystick Adaptive-Sync Technology Flicker-free technology GamePlus (Crosshair/Timer/FPS Counter) Low Blue Light Picture-by-Picture Picture-in-Picture Qi wireless charging (15 W) SPLENDID Video Intelligence Technology Trace Free Technology |
Sertifikalar, standartlar ve lisanslar
Standartlar, sertifikalar ve lisanslar.
| Sertifikalar, standartlar ve lisanslar | BSMI C-Tick CB CCC CE CU ENERGY STAR ErP FCC J-MOSS RoHS TÜV/Flicker-free TÜV/Low Blue Light UL/cUL VCCI WEEE WHQL (Windows 10; Windows 8.1; Windows 7) |
Çalışma ve depolama koşulları
Ekranın düzgün çalışması için kullanım ve saklama ortamı koşullarına ilişkin gereksinimler vardır.
| Çalışma sıcaklığı | 0 °C - 50 °C (degrees Celsius) 32 °F - 122 °F (degrees Fahrenheit) |
| Depolama sıcaklığı | 20 °C - 60 °C (degrees Celsius) 68 °F - 140 °F (degrees Fahrenheit) |
Aksesuarlar
Monitör ve Smart TV kutularında sıkça aksesuarlar bulunur.
| Aksesuarlar | DisplayPort cable - optional HDMI cable - optional USB Type-C cable USB Type-C to Type-A cable |
Ek özellikler
Diğer özellikler hakkında bilgi.
| Ek özellikler | Anti-theft stand lock slot - Kensington |