Ekran: 31.5 in, TN, W-LED, 1366 x 768 pixels
Görüş açıları (Y/D): 170 ° / 160 °
Parlaklık: 200 cd/m²
Statik kontrast: 600 : 1,
Dinamik kontrast: 10000000 : 1
Yenileme hızı: 56 Hz - 75 Hz
NTSC: 72 %
Ağırlık: 5.1 kg
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | Vizio |
| Seri | D |
| Model | D32-D1 |
| Model takma adı | HE 195 ANB |
| Model yılı | 2014 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 31.5 in (inches) |
| Diyagonal | 470 mm (millimeters) 47 cm (centimeters) 18.5039 in (inches) 1.542 ft (feet) |
| Genişlik | 409.8 mm (millimeters) 40.98 cm (centimeters) 16.1339 in (inches) 1.3445 ft (feet) |
| Yükseklik | 230.4 mm (millimeters) 23.04 cm (centimeters) 9.0709 in (inches) 0.7559 ft (feet) |
| Panel tipi | TN |
| Panel bit derinliği | 8 bits (6 bits + FRC) |
| FRC | Yes |
| Renkler | 16777216 colors 24 bits |
| En-boy oranı | 1.779:1 |
| Çözünürlük | 1366 x 768 pixels |
| Piksel aralığı | 0.3 mm (millimeters) 0.03 cm (centimeters) 0.0118 in (inches) 0.001 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 84 ppi (pixels per inch) 33 ppcm (pixels per centimeter) |
| Arka aydınlatma | W-LED |
| NTSC (1953) | 72 % (percent) |
| Parlaklık | 200 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 600 : 1 |
| Dinamik kontrast | 10000000 : 1 |
| Yatay görüş açısı | 170 ° (degrees) |
| Dikey görüş açısı | 160 ° (degrees) |
| Minimum tepki süresi | 5 ms (milliseconds) 0.0050 s (seconds) |
3D
3D efekt elde etmek için çeşitli teknolojiler kullanılır. Her teknolojinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır.
| 3D | No |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Yatay frekans (dijital) | 30 kHz - 61 kHz (kilohertz) |
| Dikey frekans (dijital) | 56 Hz - 75 Hz (hertz) |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Elektrik akımı (A) | 2.5 A (amperes) |
| Güç tüketimi (kapalı) | 0.21 W (watts) |
| Güç tüketimi (uyku) | 0.28 W (watts) |
| Güç tüketimi (ortalama) | 10.1 W (watts) |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Yükseklik | 433.3 mm (millimeters) 43.33 cm (centimeters) 17.0591 in (inches) 1.4216 ft (feet) |
| Derinlik | 64.8 mm (millimeters) 6.48 cm (centimeters) 2.5512 in (inches) 0.2126 ft (feet) |
| Ağırlık | 5.1 kg (kilograms) 11.24 lbs (pounds) |
| Stand ile genişlik | 442 mm (millimeters) 44.2 cm (centimeters) 17.4016 in (inches) 1.4501 ft (feet) |
| Stand ile yükseklik | 344 mm (millimeters) 34.4 cm (centimeters) 13.5433 in (inches) 1.1286 ft (feet) |
| Stand ile derinlik | 185 mm (millimeters) 18.5 cm (centimeters) 7.2835 in (inches) 0.607 ft (feet) |
| Stand ile ağırlık | 2.5 kg (kilograms) 5.51 lbs (pounds) |
| Renkler | Black |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | Yes |
| VESA arayüzü | 75 x 75 mm |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
| Yükseklik ayarı | No |
| Döndürme (yatay/dikey) | No |
| Sola/sağa döndürme | No |
| İleri/geri eğim | Yes |
| İleri eğim | 5 ° (degrees) |
| Geri eğim | 20 ° (degrees) |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 1 x D-sub |
Sertifikalar, standartlar ve lisanslar
Standartlar, sertifikalar ve lisanslar.
| Sertifikalar, standartlar ve lisanslar | CCC CE ENERGY STAR 6.0 eStandby FCC Class B ISO9241-307 Class II Reach RoHS WEEE |
Çalışma ve depolama koşulları
Ekranın düzgün çalışması için kullanım ve saklama ortamı koşullarına ilişkin gereksinimler vardır.
| Çalışma sıcaklığı | 0 °C - 40 °C (degrees Celsius) 32 °F - 104 °F (degrees Fahrenheit) |
| Çalışma nemi | 20 % - 90 % (percent) |
Aksesuarlar
Monitör ve Smart TV kutularında sıkça aksesuarlar bulunur.
| Aksesuarlar | D-sub cable |
Ek özellikler
Diğer özellikler hakkında bilgi.
| Ek özellikler | Anti-theft stand lock slot - Kensington |