Ekran: 49.5 in, IPS, W-LED, 1920 x 1080 pixels
Görüş açıları (Y/D): 178 ° / 178 °
Parlaklık: 250 cd/m²
Statik kontrast: 1000 : 1,
Dinamik kontrast: 100000000 : 1
Yenileme hızı: 55 Hz - 75 Hz
NTSC: 72 %
Boyutlar: 541 x 137.16 x 48 mm
Ağırlık: 3.24 kg
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | Sceptre |
| Model | A518CV-UMC |
| Model takma adı | A515CV-UMC |
| Model yılı | 2017 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 49.5 in (inches) |
| Diyagonal | 604 mm (millimeters) 60.4 cm (centimeters) 23.7795 in (inches) 1.9816 ft (feet) |
| Genişlik | 527.04 mm (millimeters) 52.704 cm (centimeters) 20.7496 in (inches) 1.7291 ft (feet) |
| Yükseklik | 296.46 mm (millimeters) 29.646 cm (centimeters) 11.6717 in (inches) 0.9726 ft (feet) |
| Panel tipi | IPS |
| Panel bit derinliği | 8 bits (6 bits + FRC) |
| FRC | Yes |
| Renkler | 16777216 colors 24 bits |
| En-boy oranı | 1.778:1 16:9 |
| Çözünürlük | 1920 x 1080 pixels Full HD / 1080p |
| Piksel aralığı | 0.275 mm (millimeters) 0.0275 cm (centimeters) 0.0108 in (inches) 0.0009 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 92 ppi (pixels per inch) 36 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran alanı | 210.56 % (percent) |
| Arka aydınlatma | W-LED |
| NTSC (1953) | 72 % (percent) |
| Parlaklık | 250 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 1000 : 1 |
| Dinamik kontrast | 100000000 : 1 |
| Yatay görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Dikey görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Minimum tepki süresi | 4 ms (milliseconds) 0.0040 s (seconds) |
| Kaplama | Anti-glare/Matte (3H) |
3D
3D efekt elde etmek için çeşitli teknolojiler kullanılır. Her teknolojinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır.
| 3D | No |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Yatay frekans (dijital) | 30 kHz - 80 kHz (kilohertz) |
| Dikey frekans (dijital) | 55 Hz - 75 Hz (hertz) |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Güç tüketimi (kapalı) | 0.38 W (watts) |
| Güç tüketimi (uyku) | 0.48 W (watts) |
| Güç tüketimi (eko) | 18.5 W (watts) |
| Güç tüketimi (ortalama) | 21 W (watts) |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Genişlik | 541 mm (millimeters) 54.1 cm (centimeters) 21.2992 in (inches) 1.7749 ft (feet) |
| Yükseklik | 137.16 mm (millimeters) 13.716 cm (centimeters) 5.4 in (inches) 0.45 ft (feet) |
| Derinlik | 48 mm (millimeters) 4.8 cm (centimeters) 1.8898 in (inches) 0.1575 ft (feet) |
| Ağırlık | 3.24 kg (kilograms) 7.14 lbs (pounds) |
| Stand ile genişlik | 541 mm (millimeters) 54.1 cm (centimeters) 21.2992 in (inches) 1.7749 ft (feet) |
| Stand ile yükseklik | 455 mm (millimeters) 45.5 cm (centimeters) 17.9134 in (inches) 1.4928 ft (feet) |
| Stand ile derinlik | 201 mm (millimeters) 20.1 cm (centimeters) 7.9134 in (inches) 0.6594 ft (feet) |
| Stand ile ağırlık | 4.81 kg (kilograms) 10.6 lbs (pounds) |
| Renkler | Black |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | Yes |
| VESA arayüzü | 100 x 100 mm |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
| Yükseklik ayarı | Yes |
| Döndürme (yatay/dikey) | Yes |
| Sola pivot | 0 ° (degrees) |
| Sağa pivot | 90 ° (degrees) |
| Sola/sağa döndürme | Yes |
| Sola döndürme | 90 ° (degrees) |
| Sağa döndürme | 90 ° (degrees) |
| İleri/geri eğim | Yes |
| İleri eğim | 5 ° (degrees) |
| Geri eğim | 15 ° (degrees) |
Ses
Ses sistemi hakkında bilgi: dahili hoparlör sayısı ve gücü, desteklenen ses teknolojileri.
| Hoparlörler | 2 x 2 W (watts) |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 1 x HDMI 1.4 1 x D-sub 1 x 3.5 mm Audio In 1 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) |
Özellikler
Modelin bazı ek işlevsel özellikleri.
| Özellikler | Blue Light Filter Flicker-free technology |
Sertifikalar, standartlar ve lisanslar
Standartlar, sertifikalar ve lisanslar.
| Sertifikalar, standartlar ve lisanslar | ENERGY STAR FCC Class B TÜV/GS UL/cUL VCCI |
Çalışma ve depolama koşulları
Ekranın düzgün çalışması için kullanım ve saklama ortamı koşullarına ilişkin gereksinimler vardır.
| Depolama sıcaklığı | -20 °C - 60 °C (degrees Celsius) -4 °F - 140 °F (degrees Fahrenheit) |
Aksesuarlar
Monitör ve Smart TV kutularında sıkça aksesuarlar bulunur.
| Aksesuarlar | D-sub cable |