Ekran: 64.9 in, IPS, Direct LED, 1366 x 768 pixels
Görüş açıları (Y/D): 178 ° / 178 °
Parlaklık: 250 cd/m²
Yenileme hızı: 50 Hz / 60 Hz
Kare enterpolasyonu: 100 PPI (Picture Performance Index)
TV tuner: Analog (NTSC/PAL/SECAM), DVB-C, DVB-T, DVB-T2
Boyutlar: 735 x 435 x 85.3 mm
Ağırlık: 4.3 kg
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | Sceptre |
| Seri | T30 |
| Model | U650CV-UMR |
| Model yılı | 2018 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 64.9 in (inches) |
| Diyagonal | 1639 mm (millimeters) 163.9 cm (centimeters) 64.5276 in (inches) 5.3773 ft (feet) |
| Genişlik | 1428.48 mm (millimeters) 142.848 cm (centimeters) 56.2394 in (inches) 4.6866 ft (feet) |
| Yükseklik | 803.24 mm (millimeters) 80.324 cm (centimeters) 31.6236 in (inches) 2.6353 ft (feet) |
| Panel tipi | IPS |
| Panel bit derinliği | 8 bits |
| FRC | No |
| Renkler | 16777216 colors 24 bits |
| En-boy oranı | 1.779:1 |
| Çözünürlük | 1366 x 768 pixels |
| Piksel aralığı | 1.046 mm (millimeters) 0.1046 cm (centimeters) 0.0412 in (inches) 0.0034 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 24 ppi (pixels per inch) 9 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran alanı | 358.93 % (percent) |
| Arka aydınlatma | Direct LED |
| Parlaklık | 250 cd/m² (candela per square meter) |
| Yatay görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Dikey görüş açısı | 178 ° (degrees) |
3D
3D efekt elde etmek için çeşitli teknolojiler kullanılır. Her teknolojinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır.
| 3D | No |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Dikey frekans (dijital) | 50 Hz / 60 Hz (hertz) |
Kare enterpolasyonu
Birçok Smart TV, daha akıcı görüntü için kare enterpolasyonu kullanır.
| Enterpolasyon teknolojisi | Picture Performance Index |
| Enterpolasyon değeri | 100 |
| Enterpolasyon ölçü birimi | PPI |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Güç tüketimi (kapalı) | 0.25 W (watts) |
| Güç tüketimi (eko) | 25 W (watts) |
| Güç tüketimi (ortalama) | 50 W (watts) |
| Güç tüketimi (maksimum) | 80 W (watts) |
| Enerji verimliliği sınıfı | A+ |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Genişlik | 735 mm (millimeters) 73.5 cm (centimeters) 28.937 in (inches) 2.4114 ft (feet) |
| Yükseklik | 435 mm (millimeters) 43.5 cm (centimeters) 17.126 in (inches) 1.4272 ft (feet) |
| Derinlik | 85.3 mm (millimeters) 8.53 cm (centimeters) 3.3583 in (inches) 0.2799 ft (feet) |
| Ağırlık | 4.3 kg (kilograms) 9.48 lbs (pounds) |
| Stand ile genişlik | 735 mm (millimeters) 73.5 cm (centimeters) 28.937 in (inches) 2.4114 ft (feet) |
| Stand ile yükseklik | 480 mm (millimeters) 48 cm (centimeters) 18.8976 in (inches) 1.5748 ft (feet) |
| Stand ile derinlik | 182 mm (millimeters) 18.2 cm (centimeters) 7.1654 in (inches) 0.5971 ft (feet) |
| Stand ile ağırlık | 4.4 kg (kilograms) 9.7 lbs (pounds) |
| Renkler | Black |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | Yes |
| VESA arayüzü | 100 x 100 mm |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
| Yükseklik ayarı | No |
| Döndürme (yatay/dikey) | No |
| Sola/sağa döndürme | No |
| İleri/geri eğim | No |
TV tuner
TV tuner, belirli türde TV sinyalini alıp görüntülemeyi sağlayan bir cihazdır.
| TV tuner | Analog (NTSC/PAL/SECAM) DVB-C DVB-T DVB-T2 |
Ses
Ses sistemi hakkında bilgi: dahili hoparlör sayısı ve gücü, desteklenen ses teknolojileri.
| Hoparlörler | 2 x 5 W (watts) |
| Down firing |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Ağ
Diğer cihazlarla veri alışverişi için desteklenen ağ teknolojileri ve standartları.
| Ağ | LAN |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 1 x USB 2.0 1 x Ethernet RJ45 2 x HDMI 1.4 (ARC; CEC) 1 x SCART 1 x 3.5 mm Audio Out 1 x Antenna (RF) (female) 1 x CI+ 1.3 |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) |
Özellikler
Modelin bazı ek işlevsel özellikleri.
| Özellikler | Mega Contrast Pure Image |
Görüntü dosyası formatları
Smart TV'ler farklı görüntü dosyası formatlarını gösterebilir.
| Görüntü formatları | JPEG PNG BMP |
Ses dosyası formatları
Smart TV'ler farklı ses dosyası formatlarını oynatabilir.
| Ses formatları/kodekler | MP3 (MPEG-2 Audio Layer II, .mp3) WMA (Windows Media Audio, .wma) |
Video dosyası formatları
Smart TV'ler çeşitli video dosyası formatlarını oynatabilir.
| Video formatları/kodekler | AVI (Audio Video Interleaved, .avi) DivX (.avi, .divx, .mkv) H.263 H.264 / MPEG-4 Part 10 / AVC video MKV (Matroska Multimedia Container, .mkv .mk3d .mka .mks) MP4 (MPEG-4 Part 14, .mp4, .m4a, .m4p, .m4b, .m4r, .m4v) MPEG-4 TS (MPEG Transport Stream, .ts, .tsv, .tsa) VP8 VP9 WMV (Windows Media Video, .wmv) |
Sertifikalar, standartlar ve lisanslar
Standartlar, sertifikalar ve lisanslar.
| Sertifikalar, standartlar ve lisanslar | RoHS |
Çalışma ve depolama koşulları
Ekranın düzgün çalışması için kullanım ve saklama ortamı koşullarına ilişkin gereksinimler vardır.
| Çalışma sıcaklığı | 5 °C - 35 °C (degrees Celsius) 41 °F - 95 °F (degrees Fahrenheit) |
| Çalışma nemi | 20 % - 80 % (percent) |
| Depolama sıcaklığı | -15 °C - 45 °C (degrees Celsius) 5 °F - 113 °F (degrees Fahrenheit) |
| Depolama nemi | 10 % - 90 % (percent) |
Aksesuarlar
Monitör ve Smart TV kutularında sıkça aksesuarlar bulunur.
| Aksesuarlar | Remote control - RC300 |