Ekran: 54.6 in, VA, Direct LED, 1920 x 1080 pixels
Parlaklık: 220 cd/m²
Statik kontrast: 3000 : 1
Yenileme hızı: 50 Hz / 60 Hz
TV tuner: Analog (NTSC/PAL/SECAM), DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | Sansui |
| Model | S55VOUG |
| Model takma adı | 40K7AA2EU |
| Model yılı | 2017 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 54.6 in (inches) |
| Diyagonal | 1016 mm (millimeters) 101.6 cm (centimeters) 40 in (inches) 3.3333 ft (feet) |
| Genişlik | 885.521 mm (millimeters) 88.5521 cm (centimeters) 34.863 in (inches) 2.9053 ft (feet) |
| Yükseklik | 498.105 mm (millimeters) 49.8105 cm (centimeters) 19.6104 in (inches) 1.6342 ft (feet) |
| Panel tipi | VA |
| Panel bit derinliği | 8 bits |
| FRC | No |
| Renkler | 16777216 colors 24 bits |
| En-boy oranı | 1.778:1 16:9 |
| Çözünürlük | 1920 x 1080 pixels Full HD / 1080p |
| Piksel aralığı | 0.461 mm (millimeters) 0.0461 cm (centimeters) 0.0182 in (inches) 0.0015 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 55 ppi (pixels per inch) 21 ppcm (pixels per centimeter) |
| Arka aydınlatma | Direct LED |
| Parlaklık | 220 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 3000 : 1 |
| Minimum tepki süresi | 8 ms (milliseconds) 0.0080 s (seconds) |
3D
3D efekt elde etmek için çeşitli teknolojiler kullanılır. Her teknolojinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır.
| 3D | No |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Dikey frekans (dijital) | 50 Hz / 60 Hz (hertz) |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Güç tüketimi (kapalı) | 0.5 W (watts) |
| Güç tüketimi (uyku) | 0.5 W (watts) |
| Güç tüketimi (ortalama) | 74 W (watts) |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Renkler | Black |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | Yes |
| VESA arayüzü | 200 x 200 mm |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
TV tuner
TV tuner, belirli türde TV sinyalini alıp görüntülemeyi sağlayan bir cihazdır.
| TV tuner | Analog (NTSC/PAL/SECAM) DVB-T DVB-T2 DVB-C DVB-S DVB-S2 |
Ses
Ses sistemi hakkında bilgi: dahili hoparlör sayısı ve gücü, desteklenen ses teknolojileri.
| Hoparlörler | 2 x 8 W (watts) |
| Down firing |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 1 x USB 2.0 3 x HDMI 1.4 1 x D-sub 1 x Satellite In (Main; F-type female) 1 x SCART 1 x AV Composite In 3.5 mm jack 1 x Video Component In 3.5 mm jack 1 x 3.5 mm Audio Out 1 x Antenna (RF) (female) 1 x CI+ 1.3 |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) |
Görüntü dosyası formatları
Smart TV'ler farklı görüntü dosyası formatlarını gösterebilir.
| Görüntü formatları | JPEG |
Ses dosyası formatları
Smart TV'ler farklı ses dosyası formatlarını oynatabilir.
| Ses formatları/kodekler | MP3 (MPEG-2 Audio Layer II, .mp3) |
Video dosyası formatları
Smart TV'ler çeşitli video dosyası formatlarını oynatabilir.
| Video formatları/kodekler | H.263 H.264 / MPEG-4 Part 10 / AVC video MPEG-4 |