Ekran: 48.5 in, IPS, W-LED, 3840 x 2160 pixels
Görüş açıları (Y/D): 178 ° / 178 °
Parlaklık: 350 cd/m²
Statik kontrast: 1300 : 1,
Dinamik kontrast: 20000000 : 1
Yenileme hızı: 24 Hz - 75 Hz
sRGB: 100 %,
Adobe RGB: 78 %,
NTSC: 75.06 %
Boyutlar: 613 x 353.4 x 50.3 mm
Ağırlık: 13 kg
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | Samsung |
| Seri | N5500 |
| Model | UE49N5500 |
| Model takma adı | UE49N5500AUXCE |
| Model yılı | 2018 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 48.5 in (inches) |
| Diyagonal | 685.9 mm (millimeters) 68.59 cm (centimeters) 27.0039 in (inches) 2.2503 ft (feet) |
| Genişlik | 596.74 mm (millimeters) 59.674 cm (centimeters) 23.4937 in (inches) 1.9578 ft (feet) |
| Yükseklik | 335.66 mm (millimeters) 33.566 cm (centimeters) 13.215 in (inches) 1.1012 ft (feet) |
| Panel tipi | IPS |
| Panel bit derinliği | 10 bits (8 bits + FRC) |
| FRC | Yes |
| LUT | 3D LUT 14 bits |
| Renkler | 1073741824 colors 30 bits |
| En-boy oranı | 1.778:1 16:9 |
| Çözünürlük | 3840 x 2160 pixels Ultra HD (UHD) / 4K / 2160p |
| Piksel aralığı | 0.155 mm (millimeters) 0.0155 cm (centimeters) 0.0061 in (inches) 0.0005 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 163 ppi (pixels per inch) 64 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran alanı | 92.46 % (percent) |
| Arka aydınlatma | W-LED |
| sRGB | 100 % (percent) |
| Adobe RGB (1998) | 78 % (percent) |
| NTSC (1953) | 75.06 % (percent) |
| DCI P3 | 75 % (percent) |
| Parlaklık | 350 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 1300 : 1 |
| Dinamik kontrast | 20000000 : 1 |
| Yatay görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Dikey görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Minimum tepki süresi | 7 ms (milliseconds) 0.0070 s (seconds) |
| Ortalama tepki süresi | 14 ms (milliseconds) 0.0140 s (seconds) |
| Maksimum tepki süresi | 20 ms (milliseconds) 0.0200 s (seconds) |
| Giriş gecikmesi | 15 ms (milliseconds) 0.0150 s (seconds) |
| Kaplama | Anti-glare/Matte (3H) |
3D
3D efekt elde etmek için çeşitli teknolojiler kullanılır. Her teknolojinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır.
| 3D | No |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Yatay frekans (dijital) | 15 kHz - 136 kHz (kilohertz) |
| Dikey frekans (dijital) | 24 Hz - 75 Hz (hertz) |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Güç tüketimi (eko) | 29 W (watts) |
| Güç tüketimi (ortalama) | 38.5 W (watts) |
| Güç tüketimi (maksimum) | 48 W (watts) |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Genişlik | 613 mm (millimeters) 61.3 cm (centimeters) 24.1339 in (inches) 2.0112 ft (feet) |
| Yükseklik | 353.4 mm (millimeters) 35.34 cm (centimeters) 13.9134 in (inches) 1.1594 ft (feet) |
| Derinlik | 50.3 mm (millimeters) 5.03 cm (centimeters) 1.9803 in (inches) 0.165 ft (feet) |
| Ağırlık | 13 kg (kilograms) 28.66 lbs (pounds) |
| Stand ile genişlik | 613 mm (millimeters) 61.3 cm (centimeters) 24.1339 in (inches) 2.0112 ft (feet) |
| Stand ile yükseklik | 540.6 mm (millimeters) 54.06 cm (centimeters) 21.2835 in (inches) 1.7736 ft (feet) |
| Stand ile derinlik | 215 mm (millimeters) 21.5 cm (centimeters) 8.4646 in (inches) 0.7054 ft (feet) |
| Stand ile ağırlık | 6.9 kg (kilograms) 15.21 lbs (pounds) |
| Kutu genişliği | 720 mm (millimeters) 72 cm (centimeters) 28.3465 in (inches) 2.3622 ft (feet) |
| Kutu yüksekliği | 460 mm (millimeters) 46 cm (centimeters) 18.1102 in (inches) 1.5092 ft (feet) |
| Kutu derinliği | 268 mm (millimeters) 26.8 cm (centimeters) 10.5512 in (inches) 0.8793 ft (feet) |
| Kutu ağırlığı | 10.1 kg (kilograms) 22.27 lbs (pounds) |
| Renkler | Black |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | Yes |
| VESA arayüzü | 100 x 100 mm |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
| Yükseklik ayarı | Yes |
| Yükseklik ayar aralığı | 130 mm (millimeters) 13 cm (centimeters) 5.1181 in (inches) 0.4265 ft (feet) |
| Döndürme (yatay/dikey) | Yes |
| Sola pivot | 90 ° (degrees) |
| Sağa pivot | 90 ° (degrees) |
| Sola/sağa döndürme | Yes |
| Sola döndürme | 60 ° (degrees) |
| Sağa döndürme | 60 ° (degrees) |
| İleri/geri eğim | Yes |
| İleri eğim | 5 ° (degrees) |
| Geri eğim | 21 ° (degrees) |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 1 x USB 3.0 (upstream) 4 x USB 3.0 (downstream) 2 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.4 (Input mini) 1 x DisplayPort 1.4 1 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) 2.2 |
Özellikler
Modelin bazı ek işlevsel özellikleri.
| Özellikler | EcoModes Hardware calibration ready |
Sertifikalar, standartlar ve lisanslar
Standartlar, sertifikalar ve lisanslar.
| Sertifikalar, standartlar ve lisanslar | CB CE CCC EAC / CU ENERGY STAR ErP FCC class B ICES-003 RoHS2 TCO Certified Displays WEEE |
Çalışma ve depolama koşulları
Ekranın düzgün çalışması için kullanım ve saklama ortamı koşullarına ilişkin gereksinimler vardır.
| Çalışma sıcaklığı | 0 °C - 40 °C (degrees Celsius) 32 °F - 104 °F (degrees Fahrenheit) |
| Çalışma nemi | 20 % - 90 % (percent) |
| Çalışma irtifası | 3048 m (meters) 10000 ft (feet) |
| Depolama sıcaklığı | -20 °C - 60 °C (degrees Celsius) -4 °F - 140 °F (degrees Fahrenheit) |
| Depolama nemi | 5 % - 90 % (percent) |
| Depolama irtifası | 12192 m (meters) 40000 ft (feet) |
Aksesuarlar
Monitör ve Smart TV kutularında sıkça aksesuarlar bulunur.
| Aksesuarlar | DisplayPort cable - mini-DP to DP HDMI cable USB 3.0 upstream cable |
Ek özellikler
Diğer özellikler hakkında bilgi.
| Ek özellikler | Anti-theft stand lock slot - Kensington |