Ekran: 54.6 in, IPS, W-LED, 1920 x 1080 pixels
Görüş açıları (Y/D): 178 ° / 178 °
Parlaklık: 300 cd/m²
Statik kontrast: 1000 : 1,
Dinamik kontrast: 10000000 : 1
Yenileme hızı: 48 Hz - 75 Hz
NTSC: 72 %
Boyutlar: 489.8 x 296.7 x 39.7 mm
Ağırlık: 15.3 kg
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | Samsung |
| Seri | MU6120 |
| Model | UE55MU6120 |
| Model takma adı | UE55MU6120WXXN |
| Model yılı | 2018 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 54.6 in (inches) |
| Diyagonal | 546.1 mm (millimeters) 54.61 cm (centimeters) 21.5 in (inches) 1.7917 ft (feet) |
| Genişlik | 476.06 mm (millimeters) 47.606 cm (centimeters) 18.7425 in (inches) 1.5619 ft (feet) |
| Yükseklik | 267.79 mm (millimeters) 26.779 cm (centimeters) 10.5429 in (inches) 0.8786 ft (feet) |
| Panel tipi | IPS |
| Panel bit derinliği | 8 bits (6 bits + FRC) |
| FRC | Yes |
| Renkler | 16777216 colors 24 bits |
| En-boy oranı | 1.778:1 16:9 |
| Çözünürlük | 1920 x 1080 pixels Full HD / 1080p |
| Piksel aralığı | 0.248 mm (millimeters) 0.0248 cm (centimeters) 0.0098 in (inches) 0.0008 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 102 ppi (pixels per inch) 40 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran alanı | 87.72 % (percent) |
| Arka aydınlatma | W-LED |
| NTSC (1953) | 72 % (percent) |
| Parlaklık | 300 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 1000 : 1 |
| Dinamik kontrast | 10000000 : 1 |
| Yatay görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Dikey görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Minimum tepki süresi | 5 ms (milliseconds) 0.0050 s (seconds) |
| Ortalama tepki süresi | 14 ms (milliseconds) 0.0140 s (seconds) |
| Maksimum tepki süresi | 28 ms (milliseconds) 0.0280 s (seconds) |
| Kaplama | Anti-glare/Matte |
3D
3D efekt elde etmek için çeşitli teknolojiler kullanılır. Her teknolojinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır.
| 3D | No |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Yatay frekans (dijital) | 30 kHz - 86 kHz (kilohertz) |
| Dikey frekans (dijital) | 48 Hz - 75 Hz (hertz) |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Güç tüketimi (kapalı) | 0.16 W (watts) |
| Güç tüketimi (uyku) | 0.23 W (watts) |
| Güç tüketimi (ortalama) | 19 W (watts) |
| Güç tüketimi (maksimum) | 22 W (watts) |
| Güç tüketimi (yıllık) | 27 kWh (kilowatt-hours) |
| Enerji verimliliği sınıfı | A |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Genişlik | 489.8 mm (millimeters) 48.98 cm (centimeters) 19.2835 in (inches) 1.607 ft (feet) |
| Yükseklik | 296.7 mm (millimeters) 29.67 cm (centimeters) 11.6811 in (inches) 0.9734 ft (feet) |
| Derinlik | 39.7 mm (millimeters) 3.97 cm (centimeters) 1.563 in (inches) 0.1302 ft (feet) |
| Ağırlık | 15.3 kg (kilograms) 33.73 lbs (pounds) |
| Stand ile genişlik | 489.8 mm (millimeters) 48.98 cm (centimeters) 19.2835 in (inches) 1.607 ft (feet) |
| Stand ile yükseklik | 380.5 mm (millimeters) 38.05 cm (centimeters) 14.9803 in (inches) 1.2484 ft (feet) |
| Stand ile derinlik | 180.1 mm (millimeters) 18.01 cm (centimeters) 7.0906 in (inches) 0.5909 ft (feet) |
| Stand ile ağırlık | 2.45 kg (kilograms) 5.4 lbs (pounds) |
| Renkler | Silver |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | No |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
| Yükseklik ayarı | No |
| Döndürme (yatay/dikey) | No |
| Sola/sağa döndürme | No |
| İleri/geri eğim | Yes |
| İleri eğim | 5 ° (degrees) |
| Geri eğim | 25 ° (degrees) |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 1 x HDMI 2.0 1 x D-sub |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) |
Özellikler
Modelin bazı ek işlevsel özellikleri.
| Özellikler | AMD FreeSync technology Low Blue Light |
Sertifikalar, standartlar ve lisanslar
Standartlar, sertifikalar ve lisanslar.
| Sertifikalar, standartlar ve lisanslar | BSMI CB CCC CE CSA EAC ENERGY STAR 7.0 Epeat Silver FCC Class B GEMS IS 1121 ISC KCC MEPS NOM PSB RCM SABS SASO TÜV/GS VCCI-B WHQL (Windows 10) |
Çalışma ve depolama koşulları
Ekranın düzgün çalışması için kullanım ve saklama ortamı koşullarına ilişkin gereksinimler vardır.
| Çalışma sıcaklığı | 0 °C - 40 °C (degrees Celsius) 32 °F - 104 °F (degrees Fahrenheit) |
| Çalışma nemi | 20 % - 80 % (percent) |
| Depolama sıcaklığı | -20 °C - 65 °C (degrees Celsius) -4 °F - 149 °F (degrees Fahrenheit) |
| Depolama nemi | 10 % - 90 % (percent) |
Aksesuarlar
Monitör ve Smart TV kutularında sıkça aksesuarlar bulunur.
| Aksesuarlar | HDMI cable |
Ek özellikler
Diğer özellikler hakkında bilgi.
| Ek özellikler | Security lock slot |