Ekran: 42.5 in, IPS, W-LED, 2560 x 1080 pixels
Görüş açıları (Y/D): 178 ° / 178 °
Parlaklık: 300 cd/m²
Statik kontrast: 1000 : 1,
Dinamik kontrast: 100000000 : 1
Yenileme hızı: 48 Hz - 75 Hz
NTSC: 72 %
Boyutlar: 971.3 x 563.53 x 62 mm
Ağırlık: 5.8 kg
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | Philips |
| Seri | 4000 |
| Model | 43PFS4132/12 |
| Model yılı | 2016 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 42.5 in (inches) |
| Diyagonal | 736.6 mm (millimeters) 73.66 cm (centimeters) 29 in (inches) 2.4167 ft (feet) |
| Genişlik | 672.768 mm (millimeters) 67.2768 cm (centimeters) 26.4869 in (inches) 2.2072 ft (feet) |
| Yükseklik | 283.824 mm (millimeters) 28.3824 cm (centimeters) 11.1742 in (inches) 0.9312 ft (feet) |
| Panel tipi | IPS |
| Panel bit derinliği | 8 bits |
| Renkler | 16777216 colors 24 bits |
| En-boy oranı | 2.37:1 |
| Çözünürlük | 2560 x 1080 pixels |
| Piksel aralığı | 0.263 mm (millimeters) 0.0263 cm (centimeters) 0.0103 in (inches) 0.0009 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 96 ppi (pixels per inch) 38 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran alanı | 34.89 % (percent) |
| Arka aydınlatma | W-LED |
| NTSC (1953) | 72 % (percent) |
| Parlaklık | 300 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 1000 : 1 |
| Dinamik kontrast | 100000000 : 1 |
| Yatay görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Dikey görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Minimum tepki süresi | 4 ms (milliseconds) 0.0040 s (seconds) |
| Kaplama | Anti-glare/Matte (3H) |
3D
3D efekt elde etmek için çeşitli teknolojiler kullanılır. Her teknolojinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır.
| 3D | No |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Yatay frekans (dijital) | 15 kHz - 99 kHz (kilohertz) |
| Dikey frekans (dijital) | 48 Hz - 75 Hz (hertz) |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Güç tüketimi (kapalı) | 0.4 W (watts) |
| Güç tüketimi (uyku) | 0.45 W (watts) |
| Güç tüketimi (ortalama) | 36.3 W (watts) |
| Güç tüketimi (maksimum) | 48 W (watts) |
| Enerji verimliliği sınıfı | C |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Genişlik | 971.3 mm (millimeters) 97.13 cm (centimeters) 38.2402 in (inches) 3.1867 ft (feet) |
| Yükseklik | 563.53 mm (millimeters) 56.353 cm (centimeters) 22.1862 in (inches) 1.8489 ft (feet) |
| Derinlik | 62 mm (millimeters) 6.2 cm (centimeters) 2.4409 in (inches) 0.2034 ft (feet) |
| Ağırlık | 5.8 kg (kilograms) 12.79 lbs (pounds) |
| Stand ile genişlik | 700 mm (millimeters) 70 cm (centimeters) 27.5591 in (inches) 2.2966 ft (feet) |
| Stand ile yükseklik | 524 mm (millimeters) 52.4 cm (centimeters) 20.6299 in (inches) 1.7192 ft (feet) |
| Stand ile derinlik | 245 mm (millimeters) 24.5 cm (centimeters) 9.6457 in (inches) 0.8038 ft (feet) |
| Stand ile ağırlık | 8.31 kg (kilograms) 18.32 lbs (pounds) |
| Renkler | Black |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | Yes |
| VESA arayüzü | 100 x 100 mm |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
| Yükseklik ayarı | Yes |
| Yükseklik ayar aralığı | 150 mm (millimeters) 15 cm (centimeters) 5.9055 in (inches) 0.4921 ft (feet) |
| Döndürme (yatay/dikey) | Yes |
| Sola pivot | 0 ° (degrees) |
| Sağa pivot | 90 ° (degrees) |
| Sola/sağa döndürme | Yes |
| Sola döndürme | 60 ° (degrees) |
| Sağa döndürme | 60 ° (degrees) |
| İleri/geri eğim | Yes |
| İleri eğim | 5 ° (degrees) |
| Geri eğim | 35 ° (degrees) |
Ses
Ses sistemi hakkında bilgi: dahili hoparlör sayısı ve gücü, desteklenen ses teknolojileri.
| Hoparlörler | 2 x 2 W (watts) |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 4 x USB 3.0 (downstream) 1 x HDMI 1.4 1 x DisplayPort 1.2 1 x DVI-D Dual Link 1 x 3.5 mm Audio In 1 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) |
Özellikler
Modelin bazı ek işlevsel özellikleri.
| Özellikler | AMD FreeSync technology Blue Light Filter Flicker-free technology |
Sertifikalar, standartlar ve lisanslar
Standartlar, sertifikalar ve lisanslar.
| Sertifikalar, standartlar ve lisanslar | ENERGY STAR ErP TCO Certified Displays |
Aksesuarlar
Monitör ve Smart TV kutularında sıkça aksesuarlar bulunur.
| Aksesuarlar | D-sub cable DVI-D cable - optional HDMI cable - optional |