Ekran: 64.5 in, AMVA, W-LED, 3440 x 1440 pixels
Görüş açıları (Y/D): 170 ° / 160 °
Parlaklık: 300 cd/m²
Statik kontrast: 2500 : 1,
Dinamik kontrast: 120000000 : 1
Yenileme hızı: 48 Hz - 100 Hz
sRGB: 100 %,
Adobe RGB: 75 %
Boyutlar: 848 x 387 x 127 mm
Ağırlık: 23.2 kg
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | Metz Blue |
| Seri | MOC9000 |
| Model | 65MOC9000 |
| Model takma adı | 65MOC9001 65MOC9001Z |
| Model yılı | 2019 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 64.5 in (inches) |
| Diyagonal | 889 mm (millimeters) 88.9 cm (centimeters) 35 in (inches) 2.9167 ft (feet) |
| Genişlik | 819.408 mm (millimeters) 81.9408 cm (centimeters) 32.2602 in (inches) 2.6883 ft (feet) |
| Yükseklik | 345.888 mm (millimeters) 34.5888 cm (centimeters) 13.6176 in (inches) 1.1348 ft (feet) |
| Kavis yarıçapı | 1800 mm (millimeters) 180 cm (centimeters) 70.8661 in (inches) 5.9055 ft (feet) |
| Panel üreticisi | AU Optronics |
| Panel modeli | M350QVR01.? |
| Panel tipi | AMVA |
| Panel bit derinliği | 8 bits |
| FRC | No |
| Renkler | 16777216 colors 24 bits |
| En-boy oranı | 2.389:1 |
| Çözünürlük | 3440 x 1440 pixels |
| Piksel aralığı | 0.238 mm (millimeters) 0.0238 cm (centimeters) 0.0094 in (inches) 0.0008 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 106 ppi (pixels per inch) 41 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran alanı | 86.36 % (percent) |
| Arka aydınlatma | W-LED |
| sRGB | 100 % (percent) |
| Adobe RGB (1998) | 75 % (percent) |
| Parlaklık | 300 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 2500 : 1 |
| Dinamik kontrast | 120000000 : 1 |
| HDR | HDR10 |
| Yatay görüş açısı | 170 ° (degrees) |
| Dikey görüş açısı | 160 ° (degrees) |
| Minimum tepki süresi | 3 ms (milliseconds) 0.0030 s (seconds) |
| Ortalama tepki süresi | 7 ms (milliseconds) 0.0070 s (seconds) |
| Maksimum tepki süresi | 15 ms (milliseconds) 0.0150 s (seconds) |
| Giriş gecikmesi | 10 ms (milliseconds) 0.0100 s (seconds) |
| Kaplama | Anti-glare/Matte (3H) |
3D
3D efekt elde etmek için çeşitli teknolojiler kullanılır. Her teknolojinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır.
| 3D | No |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Yatay frekans (dijital) | 15 kHz - 160 kHz (kilohertz) |
| Dikey frekans (dijital) | 48 Hz - 100 Hz (hertz) |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Güç tüketimi (kapalı) | 0.3 W (watts) |
| Güç tüketimi (uyku) | 0.5 W (watts) |
| Güç tüketimi (eko) | 30 W (watts) |
| Güç tüketimi (ortalama) | 50 W (watts) |
| Güç tüketimi (maksimum) | 70 W (watts) |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Genişlik | 848 mm (millimeters) 84.8 cm (centimeters) 33.3858 in (inches) 2.7822 ft (feet) |
| Yükseklik | 387 mm (millimeters) 38.7 cm (centimeters) 15.2362 in (inches) 1.2697 ft (feet) |
| Derinlik | 127 mm (millimeters) 12.7 cm (centimeters) 5 in (inches) 0.4167 ft (feet) |
| Ağırlık | 23.2 kg (kilograms) 51.15 lbs (pounds) |
| Stand ile genişlik | 848 mm (millimeters) 84.8 cm (centimeters) 33.3858 in (inches) 2.7822 ft (feet) |
| Stand ile yükseklik | 434.6 mm (millimeters) 43.46 cm (centimeters) 17.1102 in (inches) 1.4259 ft (feet) |
| Stand ile derinlik | 306 mm (millimeters) 30.6 cm (centimeters) 12.0472 in (inches) 1.0039 ft (feet) |
| Stand ile ağırlık | 13.5 kg (kilograms) 29.76 lbs (pounds) |
| Kutu genişliği | 988 mm (millimeters) 98.8 cm (centimeters) 38.8976 in (inches) 3.2415 ft (feet) |
| Kutu yüksekliği | 502 mm (millimeters) 50.2 cm (centimeters) 19.7638 in (inches) 1.647 ft (feet) |
| Kutu derinliği | 286 mm (millimeters) 28.6 cm (centimeters) 11.2598 in (inches) 0.9383 ft (feet) |
| Kutu ağırlığı | 18.5 kg (kilograms) 40.79 lbs (pounds) |
| Renkler | Black |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | Yes |
| VESA arayüzü | 100 x 100 mm |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
| Yükseklik ayarı | Yes |
| Yükseklik ayar aralığı | 100 mm (millimeters) 10 cm (centimeters) 3.937 in (inches) 0.3281 ft (feet) |
| Döndürme (yatay/dikey) | No |
| Sola/sağa döndürme | Yes |
| Sola döndürme | 45 ° (degrees) |
| Sağa döndürme | 45 ° (degrees) |
| İleri/geri eğim | Yes |
| İleri eğim | 5 ° (degrees) |
| Geri eğim | 15 ° (degrees) |
Ses
Ses sistemi hakkında bilgi: dahili hoparlör sayısı ve gücü, desteklenen ses teknolojileri.
| Hoparlörler | 2 x 5 W (watts) |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 1 x USB 3.0 (upstream) 3 x USB 3.0 (downstream) 2 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.4 1 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) |
Özellikler
Modelin bazı ek işlevsel özellikleri.
| Özellikler | AMD FreeSync technology Blue Light Filter Elite RGB Flicker-free technology Picture-in-Picture |
Sertifikalar, standartlar ve lisanslar
Standartlar, sertifikalar ve lisanslar.
| Sertifikalar, standartlar ve lisanslar | CB CCC CE CEL Level 1 CU ENERGY STAR 7.0 ErP eStandby FCC Class B REACH SVHC List & DoC RoHS VCCI WEEE |
Çalışma ve depolama koşulları
Ekranın düzgün çalışması için kullanım ve saklama ortamı koşullarına ilişkin gereksinimler vardır.
| Çalışma sıcaklığı | 0 °C - 40 °C (degrees Celsius) 32 °F - 104 °F (degrees Fahrenheit) |
| Çalışma nemi | 10 % - 85 % (percent) |
| Çalışma irtifası | 5000 m (meters) 16404.2 ft (feet) |
| Depolama sıcaklığı | -25 °C - 55 °C (degrees Celsius) -13 °F - 131 °F (degrees Fahrenheit) |
| Depolama nemi | 20 % - 90 % (percent) |
| Depolama irtifası | 12192 m (meters) 40000 ft (feet) |
Aksesuarlar
Monitör ve Smart TV kutularında sıkça aksesuarlar bulunur.
| Aksesuarlar | DisplayPort cable HDMI cable USB 3.0 upstream cable |
Ek özellikler
Diğer özellikler hakkında bilgi.
| Ek özellikler | Anti-theft stand lock slot - Kensington |