Ekran: 54.6 in, MVA, Direct LED (Full-Array Local Dimming), 3840 x 2160 pixels
Görüş açıları (Y/D): 178 ° / 178 °
Parlaklık: 750 cd/m²
Statik kontrast: 4000 : 1
Yenileme hızı: 144 Hz
NTSC: 95 %
Boyutlar: 1226 x 832.2 x 83.9 mm
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | Metz Blue |
| Seri | MOC9000 |
| Model | 55MOC9000 |
| Model takma adı | 55MOC9001 55MOC9001Z |
| Model yılı | 2019 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 54.6 in (inches) |
| Diyagonal | 1639 mm (millimeters) 163.9 cm (centimeters) 64.5276 in (inches) 5.3773 ft (feet) |
| Genişlik | 1428.48 mm (millimeters) 142.848 cm (centimeters) 56.2394 in (inches) 4.6866 ft (feet) |
| Yükseklik | 803.52 mm (millimeters) 80.352 cm (centimeters) 31.6346 in (inches) 2.6362 ft (feet) |
| Panel tipi | MVA |
| Panel bit derinliği | 10 bits (8 bits + FRC) |
| FRC | Yes |
| Renkler | 1073741824 colors 30 bits |
| En-boy oranı | 1.778:1 16:9 |
| Çözünürlük | 3840 x 2160 pixels Ultra HD (UHD) / 4K / 2160p |
| Piksel aralığı | 0.372 mm (millimeters) 0.0372 cm (centimeters) 0.0146 in (inches) 0.0012 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 68 ppi (pixels per inch) 26 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran alanı | 112.5 % (percent) |
| Arka aydınlatma | Direct LED (Full-Array Local Dimming) |
| NTSC (1953) | 95 % (percent) |
| Parlaklık | 750 cd/m² (candela per square meter) |
| Tepe parlaklık | 1000 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 4000 : 1 |
| HDR | DisplayHDR 1000 HDR |
| Yatay görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Dikey görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Minimum tepki süresi | 4 ms (milliseconds) 0.0040 s (seconds) |
| Ortalama tepki süresi | 14 ms (milliseconds) 0.0140 s (seconds) |
| Kaplama | Anti-glare/Matte |
| Local dimming - 384 zones |
3D
3D efekt elde etmek için çeşitli teknolojiler kullanılır. Her teknolojinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır.
| 3D | No |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Yatay frekans (dijital) | 323 kHz (kilohertz) |
| Dikey frekans (dijital) | 144 Hz (hertz) |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Güç tüketimi (kapalı) | 0.5 W (watts) |
| Güç tüketimi (uyku) | 0.5 W (watts) |
| Güç tüketimi (ortalama) | 420 W (watts) |
| Güç tüketimi (maksimum) | 700 W (watts) |
| Güç tüketimi (yıllık) | 923 kWh (kilowatt-hours) |
| Enerji verimliliği sınıfı | B |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Genişlik | 1226 mm (millimeters) 122.6 cm (centimeters) 48.2677 in (inches) 4.0223 ft (feet) |
| Yükseklik | 832.2 mm (millimeters) 83.22 cm (centimeters) 32.7638 in (inches) 2.7303 ft (feet) |
| Derinlik | 83.9 mm (millimeters) 8.39 cm (centimeters) 3.3031 in (inches) 0.2753 ft (feet) |
| Stand ile genişlik | 1448 mm (millimeters) 144.8 cm (centimeters) 57.0079 in (inches) 4.7507 ft (feet) |
| Stand ile yükseklik | 934.2 mm (millimeters) 93.42 cm (centimeters) 36.7795 in (inches) 3.065 ft (feet) |
| Stand ile derinlik | 340.4 mm (millimeters) 34.04 cm (centimeters) 13.4016 in (inches) 1.1168 ft (feet) |
| Stand ile ağırlık | 32.4 kg (kilograms) 71.43 lbs (pounds) |
| Renkler | Black |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | Yes |
| VESA arayüzü | 400 x 400 mm |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
| Yükseklik ayarı | No |
| Döndürme (yatay/dikey) | No |
| Sola/sağa döndürme | No |
Ses
Ses sistemi hakkında bilgi: dahili hoparlör sayısı ve gücü, desteklenen ses teknolojileri.
| Output power - 120 W Sensitivity - 91 dB @ 1 KHz Impedance - 4 Ohms Frequency range - 40 - 20000 Hz 4 x 77 mm 2 x 25 mm 4 passive radiators |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Ağ
Diğer cihazlarla veri alışverişi için desteklenen ağ teknolojileri ve standartları.
| Ağ | LAN |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 2 x USB 3.0 (downstream) 1 x Ethernet RJ45 1 x HDMI 2.0 (ARC) 2 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.4 1 x S/PDIF 1 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) 2.2 |
Özellikler
Modelin bazı ek işlevsel özellikleri.
| Özellikler | Flicker-free technology Low Blue Light Low Frequency Array (LOFAR) technology Nvidia G-SYNC HDR Technology Quantum Dot Display |
Sertifikalar, standartlar ve lisanslar
Standartlar, sertifikalar ve lisanslar.
| Sertifikalar, standartlar ve lisanslar | BSMI CB CE EAC FCC Class B ICES KCC TÜV/Low Blue Light WHQL (Windows 10; Windows 8.1; Windows 7) |
Çalışma ve depolama koşulları
Ekranın düzgün çalışması için kullanım ve saklama ortamı koşullarına ilişkin gereksinimler vardır.
| Çalışma sıcaklığı | 5 °C - 35 °C (degrees Celsius) 41 °F - 95 °F (degrees Fahrenheit) |
| Çalışma nemi | 20 % - 80 % (percent) |
| Depolama sıcaklığı | -20 °C - 65 °C (degrees Celsius) -4 °F - 149 °F (degrees Fahrenheit) |
| Depolama nemi | 10 % - 90 % (percent) |
Ek özellikler
Diğer özellikler hakkında bilgi.
| Ek özellikler | Built-in Nvidia Shield IR sensor |