Ekran: 64.5 in, IPS, Direct LED, 1366 x 768 pixels
Görüş açıları (Y/D): 178 ° / 178 °
Statik kontrast: 1200 : 1
Yenileme hızı: 50 Hz / 60 Hz
Kare enterpolasyonu: 120 PMR (Perfect Motion Rate)
TV tuner: Analog (NTSC/PAL/SECAM), Clear QAM, ATSC
Boyutlar: 551.2 x 332.7 x 71.1 mm
Ağırlık: 2.4 kg
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | Metz Blue |
| Seri | MUB7000 |
| Model | 65MUB7000 |
| Model yılı | 2018 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 64.5 in (inches) |
| Diyagonal | 609.6 mm (millimeters) 60.96 cm (centimeters) 24 in (inches) 2 ft (feet) |
| Genişlik | 531.375 mm (millimeters) 53.1375 cm (centimeters) 20.9203 in (inches) 1.7434 ft (feet) |
| Yükseklik | 298.752 mm (millimeters) 29.8752 cm (centimeters) 11.7619 in (inches) 0.9802 ft (feet) |
| Panel tipi | IPS |
| Panel bit derinliği | 8 bits |
| FRC | No |
| Renkler | 16777216 colors 24 bits |
| En-boy oranı | 1.779:1 |
| Çözünürlük | 1366 x 768 pixels |
| Piksel aralığı | 0.389 mm (millimeters) 0.0389 cm (centimeters) 0.0153 in (inches) 0.0013 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 65 ppi (pixels per inch) 25 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran alanı | 86.57 % (percent) |
| Arka aydınlatma | Direct LED |
| Statik kontrast | 1200 : 1 |
| Yatay görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Dikey görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Ortalama tepki süresi | 14 ms (milliseconds) 0.0140 s (seconds) |
3D
3D efekt elde etmek için çeşitli teknolojiler kullanılır. Her teknolojinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır.
| 3D | No |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Dikey frekans (dijital) | 50 Hz / 60 Hz (hertz) |
Kare enterpolasyonu
Birçok Smart TV, daha akıcı görüntü için kare enterpolasyonu kullanır.
| Enterpolasyon teknolojisi | Perfect Motion Rate |
| Enterpolasyon değeri | 120 |
| Enterpolasyon ölçü birimi | PMR |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Güç tüketimi (kapalı) | 0.5 W (watts) |
| Güç tüketimi (uyku) | 0.5 W (watts) |
| Güç tüketimi (maksimum) | 40 W (watts) |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Genişlik | 551.2 mm (millimeters) 55.12 cm (centimeters) 21.7008 in (inches) 1.8084 ft (feet) |
| Yükseklik | 332.7 mm (millimeters) 33.27 cm (centimeters) 13.0984 in (inches) 1.0915 ft (feet) |
| Derinlik | 71.1 mm (millimeters) 7.11 cm (centimeters) 2.7992 in (inches) 0.2333 ft (feet) |
| Ağırlık | 2.4 kg (kilograms) 5.29 lbs (pounds) |
| Stand ile genişlik | 551.2 mm (millimeters) 55.12 cm (centimeters) 21.7008 in (inches) 1.8084 ft (feet) |
| Stand ile yükseklik | 345.4 mm (millimeters) 34.54 cm (centimeters) 13.5984 in (inches) 1.1332 ft (feet) |
| Stand ile derinlik | 119.4 mm (millimeters) 11.94 cm (centimeters) 4.7008 in (inches) 0.3917 ft (feet) |
| Stand ile ağırlık | 2.5 kg (kilograms) 5.51 lbs (pounds) |
| Renkler | Black |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | Yes |
| VESA arayüzü | 100 x 100 mm |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
| Yükseklik ayarı | No |
| Döndürme (yatay/dikey) | No |
| Sola/sağa döndürme | No |
| İleri/geri eğim | No |
TV tuner
TV tuner, belirli türde TV sinyalini alıp görüntülemeyi sağlayan bir cihazdır.
| TV tuner | Analog (NTSC/PAL/SECAM) Clear QAM ATSC |
Ses
Ses sistemi hakkında bilgi: dahili hoparlör sayısı ve gücü, desteklenen ses teknolojileri.
| Hoparlörler | 2 x 2.5 W (watts) |
| Dolby Audio |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 1 x USB 2.0 2 x HDMI 2.0 (ARC; CEC) 1 x Cable/Antenna In (Main; F-type female) 1 x AV Component In (YPbPr + L/R) (CVBS) 1 x Optical Audio Out 1 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) 2.2 |
Özellikler
Modelin bazı ek işlevsel özellikleri.
| Özellikler | Black Scetch Color Enhancement Digital Noise Reduction Dynamic Contrast Gamma Macro Dimming Pixel Plus Ultra HD |
Görüntü dosyası formatları
Smart TV'ler farklı görüntü dosyası formatlarını gösterebilir.
| Görüntü formatları | JPEG GIF PNG BMP MPO BMS JPS PNS |
Ses dosyası formatları
Smart TV'ler farklı ses dosyası formatlarını oynatabilir.
| Ses formatları/kodekler | AAC (Advanced Audio Coding) AC3 / AC-3 AMR / AMR-NB / GSM-AMR (Adaptive Multi-Rate, .amr, .3ga) eAAC+ / aacPlus v2 / HE-AAC v2 M4A (MPEG-4 Audio, .m4a) MIDI MP3 (MPEG-2 Audio Layer II, .mp3) WMA (Windows Media Audio, .wma) WAV (Waveform Audio File Format, .wav, .wave) |
Video dosyası formatları
Smart TV'ler çeşitli video dosyası formatlarını oynatabilir.
| Video formatları/kodekler | 3GPP (3rd Generation Partnership Project, .3gp) AVI (Audio Video Interleaved, .avi) H.263 H.264 / MPEG-4 Part 10 / AVC video H.265 / MPEG-H Part 2 / HEVC MKV (Matroska Multimedia Container, .mkv .mk3d .mka .mks) QuickTime (.mov, .qt) MP4 (MPEG-4 Part 14, .mp4, .m4a, .m4p, .m4b, .m4r, .m4v) MPEG-4 TS (MPEG Transport Stream, .ts, .tsv, .tsa) VC-1 WMV (Windows Media Video, .wmv) WMV9 (Windows Media Video 9, .wmv) |
Çalışma ve depolama koşulları
Ekranın düzgün çalışması için kullanım ve saklama ortamı koşullarına ilişkin gereksinimler vardır.
| Çalışma sıcaklığı | 5 °C - 40 °C (degrees Celsius) 41 °F - 104 °F (degrees Fahrenheit) |