Ekran: 31.5 in, IPS, VA, Direct LED, 3840 x 2160 pixels
Görüş açıları (Y/D): 178 ° / 178 °
Parlaklık: 250 cd/m²
Yenileme hızı: 50 Hz / 60 Hz
NTSC: 72 %
TV tuner: Analog (NTSC/PAL/SECAM)
SoC: Amlogic T950X
İşlemci: ARM Cortex-A53, 1500 MHz,
Çekirdekler: 4
RAM: 2 GB
Depolama: 8 GB
Boyutlar: 732 x 720 x 83 mm
Ağırlık: 3.5 kg
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | Metz Blue |
| Seri | MTC6000 |
| Model | 32MTC6000 |
| Model takma adı | L55M4-4XINA |
| Model yılı | 2019 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 31.5 in (inches) |
| Diyagonal | 801 mm (millimeters) 80.1 cm (centimeters) 31.5354 in (inches) 2.628 ft (feet) |
| Genişlik | 1209.6 mm (millimeters) 120.96 cm (centimeters) 47.622 in (inches) 3.9685 ft (feet) |
| Yükseklik | 392.85 mm (millimeters) 39.285 cm (centimeters) 15.4665 in (inches) 1.2889 ft (feet) |
| Panel tipi | IPS, VA |
| En-boy oranı | 1.778:1 16:9 |
| Çözünürlük | 3840 x 2160 pixels Ultra HD (UHD) / 4K / 2160p |
| Piksel aralığı | 0.315 mm (millimeters) 0.0315 cm (centimeters) 0.0124 in (inches) 0.001 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 80 ppi (pixels per inch) 31 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran alanı | 90.16 % (percent) |
| Arka aydınlatma | Direct LED |
| NTSC (1953) | 72 % (percent) |
| Parlaklık | 250 cd/m² (candela per square meter) |
| Yatay görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Dikey görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Minimum tepki süresi | 6.5 ms (milliseconds) 0.0065 s (seconds) |
3D
3D efekt elde etmek için çeşitli teknolojiler kullanılır. Her teknolojinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır.
| 3D | No |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Dikey frekans (dijital) | 50 Hz / 60 Hz (hertz) |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Güç tüketimi (uyku) | 0.5 W (watts) |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Genişlik | 732 mm (millimeters) 73.2 cm (centimeters) 28.8189 in (inches) 2.4016 ft (feet) |
| Yükseklik | 720 mm (millimeters) 72 cm (centimeters) 28.3465 in (inches) 2.3622 ft (feet) |
| Derinlik | 83 mm (millimeters) 8.3 cm (centimeters) 3.2677 in (inches) 0.2723 ft (feet) |
| Ağırlık | 3.5 kg (kilograms) 7.72 lbs (pounds) |
| Stand ile genişlik | 1242 mm (millimeters) 124.2 cm (centimeters) 48.8976 in (inches) 4.0748 ft (feet) |
| Stand ile yükseklik | 780 mm (millimeters) 78 cm (centimeters) 30.7087 in (inches) 2.5591 ft (feet) |
| Stand ile derinlik | 245 mm (millimeters) 24.5 cm (centimeters) 9.6457 in (inches) 0.8038 ft (feet) |
| Stand ile ağırlık | 13 kg (kilograms) 28.66 lbs (pounds) |
| Renkler | Black |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | Yes |
| VESA arayüzü | 300 x 300 mm |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
| Yükseklik ayarı | No |
| Döndürme (yatay/dikey) | No |
| Sola/sağa döndürme | No |
| İleri/geri eğim | No |
TV tuner
TV tuner, belirli türde TV sinyalini alıp görüntülemeyi sağlayan bir cihazdır.
| TV tuner | Analog (NTSC/PAL/SECAM) |
Sistem Çipi (SoC)
Merkezi işlemci, grafik işlemci ve bellek hakkında bilgi.
| SoC | Amlogic T950X |
| İşlemci (CPU) | ARM Cortex-A53 |
| CPU çekirdekleri | 4 |
| CPU frekansı | 1500 MHz (megahertz) |
| GPU | ARM Mali-T450 MP3 |
| GPU çekirdekleri | 3 |
| RAM kapasitesi | 2 GB (gigabytes) |
| RAM tipi | DDR4 |
| RAM kanalları | Double channel |
| Depolama | 8 GB (gigabytes) |
| Internal storage type - eMMC 5.1 |
İşletim sistemi, uygulamalar ve yazılım özellikleri
İşletim sistemi, uygulamalar ve varsa yazılım özellikleri hakkında bilgi.
| İşletim sistemi (OS) | Android 8.1 Oreo |
Ses
Ses sistemi hakkında bilgi: dahili hoparlör sayısı ve gücü, desteklenen ses teknolojileri.
| Hoparlörler | 2 x 10 W (watts) |
| DTS HD |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Ağ
Diğer cihazlarla veri alışverişi için desteklenen ağ teknolojileri ve standartları.
| Ağ | LAN Wi-Fi 802.11b (IEEE 802.11b-1999) 802.11g (IEEE 802.11g-2003) 802.11n (IEEE 802.11n-2009) Bluetooth Wi-Fi Direct |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 2 x USB 2.0 1 x Ethernet RJ45 3 x HDMI 1.4 (ARC; CEC) 1 x AV Composite In (Video + L/R) 1 x S/PDIF 1 x 3.5 mm Audio Out 1 x Antenna (RF) (Female) |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) |
Özellikler
Modelin bazı ek işlevsel özellikleri.
| Özellikler | Voice command |
Görüntü dosyası formatları
Smart TV'ler farklı görüntü dosyası formatlarını gösterebilir.
| Görüntü formatları | JPEG GIF PNG |
Ses dosyası formatları
Smart TV'ler farklı ses dosyası formatlarını oynatabilir.
| Ses formatları/kodekler | AAC (Advanced Audio Coding) eAAC+ / aacPlus v2 / HE-AAC v2 MP3 (MPEG-2 Audio Layer II, .mp3) WMA (Windows Media Audio, .wma) WAV (Waveform Audio File Format, .wav, .wave) |
Video dosyası formatları
Smart TV'ler çeşitli video dosyası formatlarını oynatabilir.
| Video formatları/kodekler | AVI (Audio Video Interleaved, .avi) Flash Video (.flv, .f4v, .f4p, .f4a, .f4b) H.263 H.264 / MPEG-4 Part 10 / AVC video H.265 / MPEG-H Part 2 / HEVC MKV (Matroska Multimedia Container, .mkv .mk3d .mka .mks) QuickTime (.mov, .qt) MP4 (MPEG-4 Part 14, .mp4, .m4a, .m4p, .m4b, .m4r, .m4v) MPEG-4 TS (MPEG Transport Stream, .ts, .tsv, .tsa) VP8 |