Ekran: 23 in, VA, W-LED, 1920 x 1080 pixels
Görüş açıları (Y/D): 178 ° / 178 °
Parlaklık: 300 cd/m²
Statik kontrast: 3000 : 1,
Dinamik kontrast: 100000000 : 1
Yenileme hızı: 56 Hz - 76 Hz
NTSC: 72 %
Boyutlar: 614.7 x 368.3 x 61 mm
Ağırlık: 4.2 kg
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | Acer |
| Model | I2353FH |
| Model yılı | 2016 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 23 in (inches) |
| Diyagonal | 685.8 mm (millimeters) 68.58 cm (centimeters) 27 in (inches) 2.25 ft (feet) |
| Genişlik | 509.184 mm (millimeters) 50.9184 cm (centimeters) 20.0466 in (inches) 1.6706 ft (feet) |
| Yükseklik | 286.416 mm (millimeters) 28.6416 cm (centimeters) 11.2762 in (inches) 0.9397 ft (feet) |
| Panel tipi | VA |
| Panel bit derinliği | 8 bits |
| Renkler | 16777216 colors 24 bits |
| En-boy oranı | 1.778:1 16:9 |
| Çözünürlük | 1920 x 1080 pixels Full HD / 1080p |
| Piksel aralığı | 0.311 mm (millimeters) 0.0311 cm (centimeters) 0.0123 in (inches) 0.001 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 95 ppi (pixels per inch) 37 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran alanı | 64.42 % (percent) |
| Arka aydınlatma | W-LED |
| NTSC (1953) | 72 % (percent) |
| Parlaklık | 300 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 3000 : 1 |
| Dinamik kontrast | 100000000 : 1 |
| Yatay görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Dikey görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Minimum tepki süresi | 5 ms (milliseconds) 0.0050 s (seconds) |
| Kaplama | Anti-glare/Matte (3H) |
3D
3D efekt elde etmek için çeşitli teknolojiler kullanılır. Her teknolojinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır.
| 3D | No |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Yatay frekans (dijital) | 31 kHz - 83 kHz (kilohertz) |
| Dikey frekans (dijital) | 56 Hz - 76 Hz (hertz) |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Güç tüketimi (kapalı) | 0.24 W (watts) |
| Güç tüketimi (uyku) | 0.43 W (watts) |
| Güç tüketimi (ortalama) | 26.6 W (watts) |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Genişlik | 614.7 mm (millimeters) 61.47 cm (centimeters) 24.2008 in (inches) 2.0167 ft (feet) |
| Yükseklik | 368.3 mm (millimeters) 36.83 cm (centimeters) 14.5 in (inches) 1.2083 ft (feet) |
| Derinlik | 61 mm (millimeters) 6.1 cm (centimeters) 2.4016 in (inches) 0.2001 ft (feet) |
| Ağırlık | 4.2 kg (kilograms) 9.26 lbs (pounds) |
| Stand ile genişlik | 614.7 mm (millimeters) 61.47 cm (centimeters) 24.2008 in (inches) 2.0167 ft (feet) |
| Stand ile yükseklik | 449.8 mm (millimeters) 44.98 cm (centimeters) 17.7087 in (inches) 1.4757 ft (feet) |
| Stand ile derinlik | 241.5 mm (millimeters) 24.15 cm (centimeters) 9.5079 in (inches) 0.7923 ft (feet) |
| Stand ile ağırlık | 5.2 kg (kilograms) 11.46 lbs (pounds) |
| Renkler | Black |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | Yes |
| VESA arayüzü | 100 x 100 mm |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
| Yükseklik ayarı | No |
| Döndürme (yatay/dikey) | No |
| Sola/sağa döndürme | No |
| İleri/geri eğim | Yes |
| İleri eğim | 5 ° (degrees) |
| Geri eğim | 25 ° (degrees) |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 1 x HDMI 1.4 1 x D-sub |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) |
Özellikler
Modelin bazı ek işlevsel özellikleri.
| Özellikler | Flicker-free technology |
Sertifikalar, standartlar ve lisanslar
Standartlar, sertifikalar ve lisanslar.
| Sertifikalar, standartlar ve lisanslar | ENERGY STAR TCO Displays 6.0 |
Aksesuarlar
Monitör ve Smart TV kutularında sıkça aksesuarlar bulunur.
| Aksesuarlar | D-sub cable |