Ekran: 85.6 in, OLED, 3840 x 2160 pixels
Görüş açıları (Y/D): 178 ° / 178 °
Yenileme hızı: 100 Hz / 120 Hz
Kare enterpolasyonu: 2600 VPI (Video Perfection Index)
TV tuner: Analog (NTSC/PAL/SECAM), DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2
Çekirdekler: 4
Boyutlar: 1920 x 1102 x 50 mm
Ağırlık: 33.61 kg
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | LG |
| Seri | UA7700 |
| Model | 86UA7700AUA |
| Model takma adı | 86UA7700PUA 86" LG UHD AI UA77A 4K Smart TV 2025 |
| Model yılı | 2018 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 85.6 in (inches) |
| Diyagonal | 2174.3 mm (millimeters) 217.43 cm (centimeters) 85.6024 in (inches) 7.1335 ft (feet) |
| Genişlik | 1209.6 mm (millimeters) 120.96 cm (centimeters) 47.622 in (inches) 3.9685 ft (feet) |
| Yükseklik | 680.4 mm (millimeters) 68.04 cm (centimeters) 26.7874 in (inches) 2.2323 ft (feet) |
| Panel tipi | OLED |
| Panel bit derinliği | 10 bits |
| Renkler | 1073741824 colors 30 bits |
| En-boy oranı | 1.778:1 16:9 |
| Çözünürlük | 3840 x 2160 pixels Ultra HD (UHD) / 4K / 2160p |
| Piksel aralığı | 0.315 mm (millimeters) 0.0315 cm (centimeters) 0.0124 in (inches) 0.001 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 80 ppi (pixels per inch) 31 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran alanı | 38.9 % (percent) |
| HDR | HDR10 Dolby Vision HLG (Hybrid Log Gamma) |
| Yatay görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Dikey görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Minimum tepki süresi | 1 ms (milliseconds) 0.0010 s (seconds) |
3D
3D efekt elde etmek için çeşitli teknolojiler kullanılır. Her teknolojinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır.
| 3D | No |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Dikey frekans (dijital) | 100 Hz / 120 Hz (hertz) |
Kare enterpolasyonu
Birçok Smart TV, daha akıcı görüntü için kare enterpolasyonu kullanır.
| Enterpolasyon teknolojisi | Video Perfection Index |
| Enterpolasyon değeri | 2600 |
| Enterpolasyon ölçü birimi | VPI |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Güç tüketimi (kapalı) | 0.3 W (watts) |
| Güç tüketimi (uyku) | 0.45 W (watts) |
| Güç tüketimi (maksimum) | 110 W (watts) |
| Güç tüketimi (yıllık) | 161 kWh (kilowatt-hours) |
| Enerji verimliliği sınıfı | A |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Genişlik | 1920 mm (millimeters) 192 cm (centimeters) 75.5906 in (inches) 6.2992 ft (feet) |
| Yükseklik | 1102 mm (millimeters) 110.2 cm (centimeters) 43.3858 in (inches) 3.6155 ft (feet) |
| Derinlik | 50 mm (millimeters) 5 cm (centimeters) 1.9685 in (inches) 0.164 ft (feet) |
| Ağırlık | 33.61 kg (kilograms) 74.1 lbs (pounds) |
| Stand ile genişlik | 1227 mm (millimeters) 122.7 cm (centimeters) 48.3071 in (inches) 4.0256 ft (feet) |
| Stand ile yükseklik | 774 mm (millimeters) 77.4 cm (centimeters) 30.4724 in (inches) 2.5394 ft (feet) |
| Stand ile derinlik | 303 mm (millimeters) 30.3 cm (centimeters) 11.9291 in (inches) 0.9941 ft (feet) |
| Stand ile ağırlık | 25 kg (kilograms) 55.12 lbs (pounds) |
| Kutu genişliği | 1390 mm (millimeters) 139 cm (centimeters) 54.7244 in (inches) 4.5604 ft (feet) |
| Kutu yüksekliği | 866 mm (millimeters) 86.6 cm (centimeters) 34.0945 in (inches) 2.8412 ft (feet) |
| Kutu derinliği | 217 mm (millimeters) 21.7 cm (centimeters) 8.5433 in (inches) 0.7119 ft (feet) |
| Kutu ağırlığı | 30.4 kg (kilograms) 67.02 lbs (pounds) |
| Renkler | Black |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | Yes |
| VESA arayüzü | 400 x 300 mm |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
| Yükseklik ayarı | No |
| Döndürme (yatay/dikey) | No |
| Sola/sağa döndürme | No |
| İleri/geri eğim | No |
TV tuner
TV tuner, belirli türde TV sinyalini alıp görüntülemeyi sağlayan bir cihazdır.
| TV tuner | Analog (NTSC/PAL/SECAM) DVB-T DVB-T2 DVB-C DVB-S DVB-S2 |
Sistem Çipi (SoC)
Merkezi işlemci, grafik işlemci ve bellek hakkında bilgi.
| CPU çekirdekleri | 4 |
İşletim sistemi, uygulamalar ve yazılım özellikleri
İşletim sistemi, uygulamalar ve varsa yazılım özellikleri hakkında bilgi.
| İşletim sistemi (OS) | Smart Inter@ctive TV 4.0 Plus |
Ses
Ses sistemi hakkında bilgi: dahili hoparlör sayısı ve gücü, desteklenen ses teknolojileri.
| Hoparlörler | 2 x 30 W (watts) |
| Subwoofer | 1 x 30 W (watts) |
| Dolby Digital DTS Magic Fidelity Pro sound system |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Ağ
Diğer cihazlarla veri alışverişi için desteklenen ağ teknolojileri ve standartları.
| Ağ | LAN Wi-Fi 802.11a (IEEE 802.11a-1999) 802.11b (IEEE 802.11b-1999) 802.11g (IEEE 802.11g-2003) 802.11n (IEEE 802.11n-2009) 802.11n 5GHz Bluetooth Wi-Fi Direct |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 2 x USB 2.0 1 x Ethernet RJ45 3 x HDMI 2.0 (ARC; CEC) 1 x Satellite In (Sub; F-type female) 1 x Satellite In (Main; F-type female) 1 x S/PDIF 1 x 3.5 mm Audio Out 1 x Antenna (RF) (female) 2 x CI+ 1.3 |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) 2.2 |
Özellikler
Modelin bazı ek işlevsel özellikleri.
| Özellikler | Micro Dimming Engine Motion Picture Improvement Multi Color Enrichment Perfect Picture Plus Picture-by-Picture Picture-in-Picture PVR |
Görüntü dosyası formatları
Smart TV'ler farklı görüntü dosyası formatlarını gösterebilir.
| Görüntü formatları | JPEG GIF PNG |
Ses dosyası formatları
Smart TV'ler farklı ses dosyası formatlarını oynatabilir.
| Ses formatları/kodekler | AAC (Advanced Audio Coding) eAAC+ / aacPlus v2 / HE-AAC v2 MIDI MP3 (MPEG-2 Audio Layer II, .mp3) WMA (Windows Media Audio, .wma) WAV (Waveform Audio File Format, .wav, .wave) |
Video dosyası formatları
Smart TV'ler çeşitli video dosyası formatlarını oynatabilir.
| Video formatları/kodekler | 3GPP (3rd Generation Partnership Project, .3gp) AVI (Audio Video Interleaved, .avi) Flash Video (.flv, .f4v, .f4p, .f4a, .f4b) H.263 H.264 / MPEG-4 Part 10 / AVC video H.265 / MPEG-H Part 2 / HEVC MKV (Matroska Multimedia Container, .mkv .mk3d .mka .mks) QuickTime (.mov, .qt) MPEG-4 TS (MPEG Transport Stream, .ts, .tsv, .tsa) VC-1 VP9 VOB (Video Object, .VOB) VRO (DVD-VR, .VRO) WebM |