Ekran: 54.6 in, TN, W-LED, 1920 x 1080 pixels
Görüş açıları (Y/D): 170 ° / 160 °
Parlaklık: 250 cd/m²
Statik kontrast: 1000 : 1,
Dinamik kontrast: 100000000 : 1
Yenileme hızı: 48 Hz - 75 Hz
NTSC: 72 %
Boyutlar: 571.1 x 341.5 x 51.7 mm
Ağırlık: 17.1 kg
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | LG |
| Seri | E7 |
| Model | OLED55E7P |
| Model takma adı | 55 Oled E7P |
| Model yılı | 2018 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 54.6 in (inches) |
| Diyagonal | 1388 mm (millimeters) 138.8 cm (centimeters) 54.6457 in (inches) 4.5538 ft (feet) |
| Genişlik | 531.46 mm (millimeters) 53.146 cm (centimeters) 20.9236 in (inches) 1.7436 ft (feet) |
| Yükseklik | 298.94 mm (millimeters) 29.894 cm (centimeters) 11.7693 in (inches) 0.9808 ft (feet) |
| Panel üreticisi | AU Optronics |
| Panel modeli | M240HTN01.2 |
| Panel tipi | TN |
| Panel bit derinliği | 8 bits (6 bits + FRC) |
| FRC | Yes |
| Renkler | 16777216 colors 24 bits |
| En-boy oranı | 1.778:1 16:9 |
| Çözünürlük | 1920 x 1080 pixels Full HD / 1080p |
| Piksel aralığı | 0.277 mm (millimeters) 0.0277 cm (centimeters) 0.0109 in (inches) 0.0009 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 91 ppi (pixels per inch) 36 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran alanı | 81.46 % (percent) |
| Arka aydınlatma | W-LED |
| NTSC (1953) | 72 % (percent) |
| Parlaklık | 250 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 1000 : 1 |
| Dinamik kontrast | 100000000 : 1 |
| Yatay görüş açısı | 170 ° (degrees) |
| Dikey görüş açısı | 160 ° (degrees) |
| Minimum tepki süresi | 1 ms (milliseconds) 0.0010 s (seconds) |
| Ortalama tepki süresi | 3 ms (milliseconds) 0.0030 s (seconds) |
| Kaplama | Anti-glare/Matte |
3D
3D efekt elde etmek için çeşitli teknolojiler kullanılır. Her teknolojinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır.
| 3D | Yes |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Yatay frekans (analog) | 24 kHz - 84 kHz (kilohertz) |
| Yatay frekans (dijital) | 24 kHz - 84 kHz (kilohertz) |
| Dikey frekans (analog) | 50 Hz - 75 Hz (hertz) |
| Dikey frekans (dijital) | 48 Hz - 75 Hz (hertz) |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Güç tüketimi (kapalı) | 0.5 W (watts) |
| Güç tüketimi (uyku) | 0.5 W (watts) |
| Güç tüketimi (ortalama) | 27 W (watts) |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Genişlik | 571.1 mm (millimeters) 57.11 cm (centimeters) 22.4843 in (inches) 1.8737 ft (feet) |
| Yükseklik | 341.5 mm (millimeters) 34.15 cm (centimeters) 13.4449 in (inches) 1.1204 ft (feet) |
| Derinlik | 51.7 mm (millimeters) 5.17 cm (centimeters) 2.0354 in (inches) 0.1696 ft (feet) |
| Ağırlık | 17.1 kg (kilograms) 37.7 lbs (pounds) |
| Stand ile genişlik | 571.1 mm (millimeters) 57.11 cm (centimeters) 22.4843 in (inches) 1.8737 ft (feet) |
| Stand ile yükseklik | 405.8 mm (millimeters) 40.58 cm (centimeters) 15.9764 in (inches) 1.3314 ft (feet) |
| Stand ile derinlik | 199.4 mm (millimeters) 19.94 cm (centimeters) 7.8504 in (inches) 0.6542 ft (feet) |
| Stand ile ağırlık | 3.6 kg (kilograms) 7.94 lbs (pounds) |
| Kutu genişliği | 625 mm (millimeters) 62.5 cm (centimeters) 24.6063 in (inches) 2.0505 ft (feet) |
| Kutu yüksekliği | 461 mm (millimeters) 46.1 cm (centimeters) 18.1496 in (inches) 1.5125 ft (feet) |
| Kutu derinliği | 135 mm (millimeters) 13.5 cm (centimeters) 5.315 in (inches) 0.4429 ft (feet) |
| Kutu ağırlığı | 5.7 kg (kilograms) 12.57 lbs (pounds) |
| Renkler | Black |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | Yes |
| VESA arayüzü | 100 x 100 mm |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
| Yükseklik ayarı | No |
| Döndürme (yatay/dikey) | No |
| Sola/sağa döndürme | No |
| İleri/geri eğim | Yes |
| İleri eğim | 5 ° (degrees) |
| Geri eğim | 20 ° (degrees) |
Ses
Ses sistemi hakkında bilgi: dahili hoparlör sayısı ve gücü, desteklenen ses teknolojileri.
| Hoparlörler | 2 x 1.5 W (watts) |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 1 x HDMI 1.4 1 x DisplayPort 1.2 1 x D-sub 1 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) |
Özellikler
Modelin bazı ek işlevsel özellikleri.
| Özellikler | Adaptive-Sync Technology Flicker-free technology GamePlus (Crosshair/Timer/FPS Counter/Display Alignment) Low Blue Light SPLENDID Video Intelligence Technology Trace Free Technology |
Sertifikalar, standartlar ve lisanslar
Standartlar, sertifikalar ve lisanslar.
| Sertifikalar, standartlar ve lisanslar | BSMI CB CCC CE cTick CU ENERGY STAR ErP eStandby FCC Class B J-MOSS KCC PCB PSE RCM RoHS TCO Certified Displays TÜV Flicker-free TÜV Low Blue Light UL/cUL VCCI WEEE WHQL (Windows 10; Windows 8.1; Windows 7) |
Çalışma ve depolama koşulları
Ekranın düzgün çalışması için kullanım ve saklama ortamı koşullarına ilişkin gereksinimler vardır.
| Çalışma sıcaklığı | 0 °C - 40 °C (degrees Celsius) 32 °F - 104 °F (degrees Fahrenheit) |
| Depolama sıcaklığı | -20 °C - 60 °C (degrees Celsius) -4 °F - 140 °F (degrees Fahrenheit) |
Aksesuarlar
Monitör ve Smart TV kutularında sıkça aksesuarlar bulunur.
| Aksesuarlar | D-sub cable DisplayPort cable - optional HDMI cable - optional |
Ek özellikler
Diğer özellikler hakkında bilgi.
| Ek özellikler | Anti-theft stand lock slot - Kensington |