Ekran: 76.7 in, IPS, W-LED, 1440 x 900 pixels
Görüş açıları (Y/D): 178 ° / 178 °
Parlaklık: 250 cd/m²
Statik kontrast: 1000 : 1,
Dinamik kontrast: 3000000 : 1
Yenileme hızı: 50 Hz - 75 Hz
NTSC: 72 %
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | LG |
| Seri | G6 |
| Model | OLED77G6V |
| Model takma adı | 60DFAAT1EU 60DFAAR1US |
| Model yılı | 2015 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 76.7 in (inches) |
| Diyagonal | 1950 mm (millimeters) 195 cm (centimeters) 76.7717 in (inches) 6.3976 ft (feet) |
| Genişlik | 418.608 mm (millimeters) 41.8608 cm (centimeters) 16.4806 in (inches) 1.3734 ft (feet) |
| Yükseklik | 262.35 mm (millimeters) 26.235 cm (centimeters) 10.3287 in (inches) 0.8607 ft (feet) |
| Panel tipi | IPS |
| Panel bit derinliği | 8 bits (6 bits + FRC) |
| FRC | Yes |
| Renkler | 16777216 colors 24 bits |
| En-boy oranı | 1.6:1 16:10 |
| Çözünürlük | 1440 x 900 pixels |
| Piksel aralığı | 0.291 mm (millimeters) 0.0291 cm (centimeters) 0.0114 in (inches) 0.001 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 87 ppi (pixels per inch) 34 ppcm (pixels per centimeter) |
| Arka aydınlatma | W-LED |
| NTSC (1953) | 72 % (percent) |
| Parlaklık | 250 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 1000 : 1 |
| Dinamik kontrast | 3000000 : 1 |
| Yatay görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Dikey görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Minimum tepki süresi | 7 ms (milliseconds) 0.0070 s (seconds) |
| Ortalama tepki süresi | 14 ms (milliseconds) 0.0140 s (seconds) |
| Kaplama | Anti-glare/Matte |
3D
3D efekt elde etmek için çeşitli teknolojiler kullanılır. Her teknolojinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır.
| 3D | No |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Yatay frekans (dijital) | 30 kHz - 83 kHz (kilohertz) |
| Dikey frekans (dijital) | 50 Hz - 75 Hz (hertz) |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Elektrik akımı (A) | 1.2 A (amperes) |
| Güç tüketimi (kapalı) | 0.3 W (watts) |
| Güç tüketimi (uyku) | 0.3 W (watts) |
| Güç tüketimi (ortalama) | 16 W (watts) |
| Güç tüketimi (maksimum) | 20 W (watts) |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Derinlik | 83 mm (millimeters) 8.3 cm (centimeters) 3.2677 in (inches) 0.2723 ft (feet) |
| Stand ile genişlik | 456 mm (millimeters) 45.6 cm (centimeters) 17.9528 in (inches) 1.4961 ft (feet) |
| Stand ile yükseklik | 372 mm (millimeters) 37.2 cm (centimeters) 14.6457 in (inches) 1.2205 ft (feet) |
| Stand ile derinlik | 188.3 mm (millimeters) 18.83 cm (centimeters) 7.4134 in (inches) 0.6178 ft (feet) |
| Stand ile ağırlık | 2.8 kg (kilograms) 6.17 lbs (pounds) |
| Renkler | Black |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | Yes |
| VESA arayüzü | 100 x 100 mm |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
| Yükseklik ayarı | No |
| Döndürme (yatay/dikey) | No |
| Sola/sağa döndürme | No |
| İleri/geri eğim | Yes |
| İleri eğim | 5 ° (degrees) |
| Geri eğim | 22 ° (degrees) |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 1 x D-sub 1 x 3.5 mm Audio Out |
Sertifikalar, standartlar ve lisanslar
Standartlar, sertifikalar ve lisanslar.
| Sertifikalar, standartlar ve lisanslar | BSMI C-Tick CCC CE CECP ENERGY STAR 6.0 Epeat Silver FCC Class B KC RoHS VCCI WHQL (Windows 10; Windows 8.1; Windows 8; Windows 7) |
Çalışma ve depolama koşulları
Ekranın düzgün çalışması için kullanım ve saklama ortamı koşullarına ilişkin gereksinimler vardır.
| Çalışma sıcaklığı | 0 °C - 45 °C (degrees Celsius) 32 °F - 113 °F (degrees Fahrenheit) |
| Çalışma nemi | 10 % - 80 % (percent) |
| Çalışma irtifası | 5000 m (meters) 16404.2 ft (feet) |
| Depolama sıcaklığı | -20 °C - 60 °C (degrees Celsius) -4 °F - 140 °F (degrees Fahrenheit) |
| Depolama nemi | 5 % - 95 % (percent) |
| Depolama irtifası | 12192 m (meters) 40000 ft (feet) |
Aksesuarlar
Monitör ve Smart TV kutularında sıkça aksesuarlar bulunur.
| Aksesuarlar | D-sub cable |
Ek özellikler
Diğer özellikler hakkında bilgi.
| Ek özellikler | Anti-theft stand lock slot - Kensington |