Ekran: 64.5 in, VA, W-LED, 1920 x 1080 pixels
Görüş açıları (Y/D): 178 ° / 178 °
Parlaklık: 250 cd/m²
Statik kontrast: 3000 : 1,
Dinamik kontrast: 80000000 : 1
Yenileme hızı: 50 Hz - 75 Hz
NTSC: 72 %
Boyutlar: 514.1 x 315.18 x 48.4 mm
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | LG |
| Seri | UF680 |
| Model | 65UF680V |
| Model takma adı | VS229DA-B VS229DA-W |
| Model yılı | 2014 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 64.5 in (inches) |
| Diyagonal | 546.1 mm (millimeters) 54.61 cm (centimeters) 21.5 in (inches) 1.7917 ft (feet) |
| Genişlik | 1428.48 mm (millimeters) 142.848 cm (centimeters) 56.2394 in (inches) 4.6866 ft (feet) |
| Yükseklik | 268.11 mm (millimeters) 26.811 cm (centimeters) 10.5555 in (inches) 0.8796 ft (feet) |
| Panel üreticisi | AU Optronics Innolux |
| Panel modeli | T215HVN01.1 (AU Optronics) M215HNE-L30 Rev.C1 (Innolux) |
| Panel tipi | VA |
| Panel bit derinliği | 8 bits (6 bits + FRC) |
| FRC | Yes |
| Renkler | 16777216 colors 24 bits |
| En-boy oranı | 1.778:1 16:9 |
| Çözünürlük | 1920 x 1080 pixels Full HD / 1080p |
| Piksel aralığı | 0.248 mm (millimeters) 0.0248 cm (centimeters) 0.0098 in (inches) 0.0008 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 34 ppi (pixels per inch) 13 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran alanı | 236.36 % (percent) |
| Arka aydınlatma | W-LED |
| NTSC (1953) | 72 % (percent) |
| Parlaklık | 250 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 3000 : 1 |
| Dinamik kontrast | 80000000 : 1 |
| Yatay görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Dikey görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Minimum tepki süresi | 5 ms (milliseconds) 0.0050 s (seconds) |
| Ortalama tepki süresi | 13 ms (milliseconds) 0.0130 s (seconds) |
| Kaplama | Anti-glare/Matte |
3D
3D efekt elde etmek için çeşitli teknolojiler kullanılır. Her teknolojinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır.
| 3D | No |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Yatay frekans (analog) | 30 kHz - 83 kHz (kilohertz) |
| Yatay frekans (dijital) | 30 kHz - 83 kHz (kilohertz) |
| Dikey frekans (analog) | 50 Hz - 75 Hz (hertz) |
| Dikey frekans (dijital) | 50 Hz - 75 Hz (hertz) |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Güç tüketimi (kapalı) | 0.5 W (watts) |
| Güç tüketimi (uyku) | 0.5 W (watts) |
| Güç tüketimi (ortalama) | 21.09 W (watts) |
| Güç tüketimi (maksimum) | 30 W (watts) |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Genişlik | 514.1 mm (millimeters) 51.41 cm (centimeters) 20.2402 in (inches) 1.6867 ft (feet) |
| Yükseklik | 315.18 mm (millimeters) 31.518 cm (centimeters) 12.4087 in (inches) 1.0341 ft (feet) |
| Derinlik | 48.4 mm (millimeters) 4.84 cm (centimeters) 1.9055 in (inches) 0.1588 ft (feet) |
| Stand ile genişlik | 514.1 mm (millimeters) 51.41 cm (centimeters) 20.2402 in (inches) 1.6867 ft (feet) |
| Stand ile yükseklik | 387.22 mm (millimeters) 38.722 cm (centimeters) 15.2449 in (inches) 1.2704 ft (feet) |
| Stand ile derinlik | 200.63 mm (millimeters) 20.063 cm (centimeters) 7.8988 in (inches) 0.6582 ft (feet) |
| Stand ile ağırlık | 3.5 kg (kilograms) 7.72 lbs (pounds) |
| Kutu genişliği | 566 mm (millimeters) 56.6 cm (centimeters) 22.2835 in (inches) 1.857 ft (feet) |
| Kutu yüksekliği | 443 mm (millimeters) 44.3 cm (centimeters) 17.4409 in (inches) 1.4534 ft (feet) |
| Kutu derinliği | 130 mm (millimeters) 13 cm (centimeters) 5.1181 in (inches) 0.4265 ft (feet) |
| Kutu ağırlığı | 4.7 kg (kilograms) 10.36 lbs (pounds) |
| Renkler | Black White |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | Yes |
| VESA arayüzü | 100 x 100 mm |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
| Yükseklik ayarı | No |
| Döndürme (yatay/dikey) | No |
| Sola/sağa döndürme | No |
| İleri/geri eğim | Yes |
| İleri eğim | 5 ° (degrees) |
| Geri eğim | 20 ° (degrees) |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 1 x D-sub |
Özellikler
Modelin bazı ek işlevsel özellikleri.
| Özellikler | Low Blue Light SPLENDID Video Intelligence Technology Trace Free Technology |
Sertifikalar, standartlar ve lisanslar
Standartlar, sertifikalar ve lisanslar.
| Sertifikalar, standartlar ve lisanslar | BSMI CB CCC CE CEL level 1 cTick CU eStandby ENERGY STAR FCC Class B J-MOSS KCC PSE RCM RoHS TCO Certified Displays 6.0 UL/cUL VCCI WEEE WHQL (Windows 10; Windows 8.1; Windows 7) |
Çalışma ve depolama koşulları
Ekranın düzgün çalışması için kullanım ve saklama ortamı koşullarına ilişkin gereksinimler vardır.
| Çalışma sıcaklığı | 0 °C - 40 °C (degrees Celsius) 32 °F - 104 °F (degrees Fahrenheit) |
| Depolama sıcaklığı | -20 °C - 60 °C (degrees Celsius) -4 °F - 140 °F (degrees Fahrenheit) |
Aksesuarlar
Monitör ve Smart TV kutularında sıkça aksesuarlar bulunur.
| Aksesuarlar | D-sub cable |
Ek özellikler
Diğer özellikler hakkında bilgi.
| Ek özellikler | Anti-theft stand lock slot - Kensington |