Ekran: 48.5 in, OLED, 3840 x 2160 pixels
Görüş açıları (Y/D): 120 ° / 120 °
Parlaklık: 550 cd/m²
Yenileme hızı: 100 Hz / 120 Hz
TV tuner: Analog (NTSC/PAL/SECAM), DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S2, DVB-S
Boyutlar: 1230 x 653 x 56 mm
Ağırlık: 20.6 kg
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | JVC |
| Seri | F53 |
| Model | LT-49VF53B |
| Model takma adı | 57461D80 57461S80 |
| Model yılı | 2018 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 48.5 in (inches) |
| Diyagonal | 1388 mm (millimeters) 138.8 cm (centimeters) 54.6457 in (inches) 4.5538 ft (feet) |
| Genişlik | 1209.75 mm (millimeters) 120.975 cm (centimeters) 47.6278 in (inches) 3.969 ft (feet) |
| Yükseklik | 604 mm (millimeters) 60.4 cm (centimeters) 23.7795 in (inches) 1.9816 ft (feet) |
| Panel üreticisi | LG Display |
| Panel tipi | OLED |
| Panel bit derinliği | 10 bits |
| FRC | No |
| Renkler | 1073741824 colors 30 bits |
| En-boy oranı | 1.778:1 16:9 |
| Çözünürlük | 3840 x 2160 pixels Ultra HD (UHD) / 4K / 2160p |
| Piksel aralığı | 0.315 mm (millimeters) 0.0315 cm (centimeters) 0.0124 in (inches) 0.001 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 81 ppi (pixels per inch) 31 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran alanı | 102.49 % (percent) |
| DCI P3 | 99 % (percent) |
| Parlaklık | 550 cd/m² (candela per square meter) |
| Tepe parlaklık | 800 cd/m² (candela per square meter) |
| HDR | Dolby Vision HDR10 HLG (Hybrid Log Gamma) |
| Yatay görüş açısı | 120 ° (degrees) |
| Dikey görüş açısı | 120 ° (degrees) |
| Minimum tepki süresi | 1 ms (milliseconds) 0.0010 s (seconds) |
| Giriş gecikmesi | 40 ms (milliseconds) 0.0400 s (seconds) |
| Kaplama | Glossy |
| WRGB panel |
3D
3D efekt elde etmek için çeşitli teknolojiler kullanılır. Her teknolojinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır.
| 3D | No |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Dikey frekans (dijital) | 100 Hz / 120 Hz (hertz) |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Güç tüketimi (kapalı) | 0.49 W (watts) |
| Güç tüketimi (uyku) | 0.49 W (watts) |
| Güç tüketimi (ortalama) | 148 W (watts) |
| Enerji verimliliği sınıfı | B |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Genişlik | 1230 mm (millimeters) 123 cm (centimeters) 48.4252 in (inches) 4.0354 ft (feet) |
| Yükseklik | 653 mm (millimeters) 65.3 cm (centimeters) 25.7087 in (inches) 2.1424 ft (feet) |
| Derinlik | 56 mm (millimeters) 5.6 cm (centimeters) 2.2047 in (inches) 0.1837 ft (feet) |
| Ağırlık | 20.6 kg (kilograms) 45.42 lbs (pounds) |
| Stand ile genişlik | 1230 mm (millimeters) 123 cm (centimeters) 48.4252 in (inches) 4.0354 ft (feet) |
| Stand ile yükseklik | 792 mm (millimeters) 79.2 cm (centimeters) 31.1811 in (inches) 2.5984 ft (feet) |
| Stand ile derinlik | 270 mm (millimeters) 27 cm (centimeters) 10.6299 in (inches) 0.8858 ft (feet) |
| Renkler | Black Gray |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | Yes |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
| Yükseklik ayarı | No |
| Döndürme (yatay/dikey) | No |
| Sola/sağa döndürme | No |
| İleri/geri eğim | No |
TV tuner
TV tuner, belirli türde TV sinyalini alıp görüntülemeyi sağlayan bir cihazdır.
| TV tuner | Analog (NTSC/PAL/SECAM) DVB-T DVB-T2 DVB-C DVB-S2 DVB-S |
İşletim sistemi, uygulamalar ve yazılım özellikleri
İşletim sistemi, uygulamalar ve varsa yazılım özellikleri hakkında bilgi.
| İşletim sistemi (OS) | Loewe OS |
Ses
Ses sistemi hakkında bilgi: dahili hoparlör sayısı ve gücü, desteklenen ses teknolojileri.
| Hoparlörler | 2 x 40 W (watts) |
| Dolby Digital Dolby Digital Plus |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Ağ
Diğer cihazlarla veri alışverişi için desteklenen ağ teknolojileri ve standartları.
| Ağ | LAN Wi-Fi 802.11a (IEEE 802.11a-1999) 802.11b (IEEE 802.11b-1999) 802.11g (IEEE 802.11g-2003) 802.11n (IEEE 802.11n-2009) 802.11n 5GHz 802.11ac (IEEE 802.11ac) Bluetooth Wi-Fi Direct DLNA |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 2 x USB 2.0 (max 0.5 A) 1 x USB 3.0 (max 0.9 A) 1 x Ethernet RJ45 3 x HDMI 2.0 (CEC) 1 x HDMI 2.0 (ARC; CEC) 1 x Satellite In (Sub; F-type female) 1 x Satellite In (Main; F-type female) 1 x SCART (via AV adapter) 1 x RCA Audio Out (L/R) 1 x S/PDIF 1 x 3.5 mm Audio Out 1 x RS232 (C) 1 x Antenna (RF) (female) 1 x CI+ 1.3 |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) 2.2 |
Özellikler
Modelin bazı ek işlevsel özellikleri.
| Özellikler | Digital Link HD (CEC) Digital Audio Link DR+ Follow ME DR+ Streaming Image+ Active Picture-in-Picture PVR Ultra HD Super Resolution Scaling |
Görüntü dosyası formatları
Smart TV'ler farklı görüntü dosyası formatlarını gösterebilir.
| Görüntü formatları | JPEG PNG |
Ses dosyası formatları
Smart TV'ler farklı ses dosyası formatlarını oynatabilir.
| Ses formatları/kodekler | AAC (Advanced Audio Coding) FLAC (Free Lossless Audio Codec, .flac) M4A (MPEG-4 Audio, .m4a) MP3 (MPEG-2 Audio Layer II, .mp3) OGG (.ogg, .ogv, .oga, .ogx, .spx, .opus) WMA (Windows Media Audio, .wma) WAV (Waveform Audio File Format, .wav, .wave) |
Video dosyası formatları
Smart TV'ler çeşitli video dosyası formatlarını oynatabilir.
| Video formatları/kodekler | AVI (Audio Video Interleaved, .avi) DivX (.avi, .divx, .mkv) Flash Video (.flv, .f4v, .f4p, .f4a, .f4b) H.263 H.264 / MPEG-4 Part 10 / AVC video H.265 / MPEG-H Part 2 / HEVC MKV (Matroska Multimedia Container, .mkv .mk3d .mka .mks) QuickTime (.mov, .qt) MP4 (MPEG-4 Part 14, .mp4, .m4a, .m4p, .m4b, .m4r, .m4v) MPEG-4 TS (MPEG Transport Stream, .ts, .tsv, .tsa) VC-1 WMV (Windows Media Video, .wmv) Xvid |
Çalışma ve depolama koşulları
Ekranın düzgün çalışması için kullanım ve saklama ortamı koşullarına ilişkin gereksinimler vardır.
| Çalışma sıcaklığı | 5 °C - 35 °C (degrees Celsius) 41 °F - 95 °F (degrees Fahrenheit) |
| Çalışma nemi | 20 % - 80 % (percent) |
| Çalışma irtifası | 2000 m (meters) 6561.68 ft (feet) |