Ekran: 23.6 in, IPS-ADS, W-LED, 2560 x 1440 pixels
Görüş açıları (Y/D): 178 ° / 178 °
Parlaklık: 350 cd/m²
Statik kontrast: 1200 : 1,
Dinamik kontrast: 1000000 : 1
Yenileme hızı: 55 Hz - 75 Hz
sRGB: 99 %
Boyutlar: 724 x 424 x 60 mm
Ağırlık: 3.1 kg
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | Insignia |
| Seri | NS-ER310 |
| Model | NS-24ER310NA17 |
| Model takma adı | QHD320DP |
| Model yılı | 2018 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 23.6 in (inches) |
| Diyagonal | 801 mm (millimeters) 80.1 cm (centimeters) 31.5354 in (inches) 2.628 ft (feet) |
| Genişlik | 698.112 mm (millimeters) 69.8112 cm (centimeters) 27.4847 in (inches) 2.2904 ft (feet) |
| Yükseklik | 392.688 mm (millimeters) 39.2688 cm (centimeters) 15.4602 in (inches) 1.2883 ft (feet) |
| Panel üreticisi | BOE |
| Panel modeli | MV315QHB-N10 |
| Panel tipi | IPS-ADS |
| Panel bit derinliği | 10 bits (8 bits + FRC) |
| FRC | Yes |
| Renkler | 1073741824 colors 30 bits |
| En-boy oranı | 1.778:1 16:9 |
| Çözünürlük | 2560 x 1440 pixels Quad HD (QHD) / 1440p |
| Piksel aralığı | 0.273 mm (millimeters) 0.0273 cm (centimeters) 0.0107 in (inches) 0.0009 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 93 ppi (pixels per inch) 36 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran alanı | 89.3 % (percent) |
| Arka aydınlatma | W-LED |
| sRGB | 99 % (percent) |
| Parlaklık | 350 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 1200 : 1 |
| Dinamik kontrast | 1000000 : 1 |
| Yatay görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Dikey görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Minimum tepki süresi | 3 ms (milliseconds) 0.0030 s (seconds) |
| Ortalama tepki süresi | 8 ms (milliseconds) 0.0080 s (seconds) |
3D
3D efekt elde etmek için çeşitli teknolojiler kullanılır. Her teknolojinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır.
| 3D | No |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Dikey frekans (dijital) | 55 Hz - 75 Hz (hertz) |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Güç tüketimi (kapalı) | 0.42 W (watts) |
| Güç tüketimi (uyku) | 0.42 W (watts) |
| Güç tüketimi (ortalama) | 51.3 W (watts) |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Genişlik | 724 mm (millimeters) 72.4 cm (centimeters) 28.5039 in (inches) 2.3753 ft (feet) |
| Yükseklik | 424 mm (millimeters) 42.4 cm (centimeters) 16.6929 in (inches) 1.3911 ft (feet) |
| Derinlik | 60 mm (millimeters) 6 cm (centimeters) 2.3622 in (inches) 0.1969 ft (feet) |
| Ağırlık | 3.1 kg (kilograms) 6.83 lbs (pounds) |
| Stand ile genişlik | 724 mm (millimeters) 72.4 cm (centimeters) 28.5039 in (inches) 2.3753 ft (feet) |
| Stand ile yükseklik | 510 mm (millimeters) 51 cm (centimeters) 20.0787 in (inches) 1.6732 ft (feet) |
| Stand ile derinlik | 208 mm (millimeters) 20.8 cm (centimeters) 8.189 in (inches) 0.6824 ft (feet) |
| Stand ile ağırlık | 8 kg (kilograms) 17.64 lbs (pounds) |
| Renkler | Black |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | Yes |
| VESA arayüzü | 100 x 100 mm |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
| Yükseklik ayarı | No |
| Döndürme (yatay/dikey) | No |
| Sola/sağa döndürme | No |
| İleri/geri eğim | Yes |
| Stand width - 427.5 mm |
Ses
Ses sistemi hakkında bilgi: dahili hoparlör sayısı ve gücü, desteklenen ses teknolojileri.
| Hoparlörler | 2 x 4 W (watts) |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 2 x HDMI 1.4 1 x DisplayPort 1.2 (Input mini) 1 x DisplayPort 1.2 1 x D-sub 1 x 3.5 mm Audio In 1 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) |
Özellikler
Modelin bazı ek işlevsel özellikleri.
| Özellikler | Flicker-free technology |
Sertifikalar, standartlar ve lisanslar
Standartlar, sertifikalar ve lisanslar.
| Sertifikalar, standartlar ve lisanslar | ENERGY STAR ISO9241-307 TÜV/Ergonomics |
Çalışma ve depolama koşulları
Ekranın düzgün çalışması için kullanım ve saklama ortamı koşullarına ilişkin gereksinimler vardır.
| Çalışma sıcaklığı | 10 °C - 40 °C (degrees Celsius) 50 °F - 104 °F (degrees Fahrenheit) |
| Çalışma nemi | 10 % - 80 % (percent) |
| Depolama sıcaklığı | -20 °C - 45 °C (degrees Celsius) -4 °F - 113 °F (degrees Fahrenheit) |
| Depolama nemi | 5 % - 95 % (percent) |
Aksesuarlar
Monitör ve Smart TV kutularında sıkça aksesuarlar bulunur.
| Aksesuarlar | HDMI cable |