Ekran: 31.5 in, Direct LED, 1366 x 780 pixels
Görüş açıları (Y/D): 178 ° / 178 °
Parlaklık: 200 cd/m²
Statik kontrast: 5000 : 1
Yenileme hızı: 50 Hz / 60 Hz
Kare enterpolasyonu: 60 MR (Motion Rate)
TV tuner: Analog (NTSC/PAL/SECAM), ATSC, Clear QAM
SoC: MediaTek MT9602
İşlemci: ARM Cortex-A53, 1500 MHz,
Çekirdekler: 4
Boyutlar: 721.36 x 429.26 x 83.8 mm
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | Hisense |
| Seri | A4K |
| Model | 32A4KV |
| Model yılı | 2023 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 31.5 in (inches) |
| Diyagonal | 801 mm (millimeters) 80.1 cm (centimeters) 31.5354 in (inches) 2.628 ft (feet) |
| Genişlik | 697.3 mm (millimeters) 69.73 cm (centimeters) 27.4528 in (inches) 2.2877 ft (feet) |
| Yükseklik | 392.2 mm (millimeters) 39.22 cm (centimeters) 15.4409 in (inches) 1.2867 ft (feet) |
| Panel bit derinliği | 8 bits |
| FRC | No |
| Renkler | 16777216 colors 24 bits |
| En-boy oranı | 1.751:1 |
| Çözünürlük | 1366 x 780 pixels |
| Piksel aralığı | 0.51 mm (millimeters) 0.051 cm (centimeters) 0.0201 in (inches) 0.0017 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 49 ppi (pixels per inch) 19 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran alanı | 88.32 % (percent) |
| Arka aydınlatma | Direct LED |
| Parlaklık | 200 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 5000 : 1 |
| Yatay görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Dikey görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Minimum tepki süresi | 8 ms (milliseconds) 0.0080 s (seconds) |
| Kaplama | Anti-glare/Matte |
3D
3D efekt elde etmek için çeşitli teknolojiler kullanılır. Her teknolojinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır.
| 3D | No |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Dikey frekans (dijital) | 50 Hz / 60 Hz (hertz) |
Kare enterpolasyonu
Birçok Smart TV, daha akıcı görüntü için kare enterpolasyonu kullanır.
| Enterpolasyon teknolojisi | Motion Rate |
| Enterpolasyon değeri | 60 |
| Enterpolasyon ölçü birimi | MR |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Güç tüketimi (uyku) | 0.5 W (watts) |
| Güç tüketimi (ortalama) | 60 W (watts) |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Genişlik | 721.36 mm (millimeters) 72.136 cm (centimeters) 28.4 in (inches) 2.3667 ft (feet) |
| Yükseklik | 429.26 mm (millimeters) 42.926 cm (centimeters) 16.9 in (inches) 1.4083 ft (feet) |
| Derinlik | 83.8 mm (millimeters) 8.38 cm (centimeters) 3.2992 in (inches) 0.2749 ft (feet) |
| Stand ile genişlik | 965.2 mm (millimeters) 96.52 cm (centimeters) 38 in (inches) 3.1667 ft (feet) |
| Stand ile yükseklik | 472.44 mm (millimeters) 47.244 cm (centimeters) 18.6 in (inches) 1.55 ft (feet) |
| Stand ile derinlik | 183 mm (millimeters) 18.3 cm (centimeters) 7.2047 in (inches) 0.6004 ft (feet) |
| Stand ile ağırlık | 3.81 kg (kilograms) 8.4 lbs (pounds) |
| Kutu genişliği | 810.26 mm (millimeters) 81.026 cm (centimeters) 31.9 in (inches) 2.6583 ft (feet) |
| Kutu yüksekliği | 515.62 mm (millimeters) 51.562 cm (centimeters) 20.3 in (inches) 1.6917 ft (feet) |
| Kutu derinliği | 121.92 mm (millimeters) 12.192 cm (centimeters) 4.8 in (inches) 0.4 ft (feet) |
| Kutu ağırlığı | 5.58 kg (kilograms) 12.3 lbs (pounds) |
| Stand derinliği | 183 mm (millimeters) 18.3 cm (centimeters) 7.2047 in (inches) 0.6004 ft (feet) |
| Renkler | Black |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | Yes |
| VESA arayüzü | 100 x 200 mm |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
| Yükseklik ayarı | No |
| Döndürme (yatay/dikey) | No |
| Sola/sağa döndürme | No |
| İleri/geri eğim | No |
TV tuner
TV tuner, belirli türde TV sinyalini alıp görüntülemeyi sağlayan bir cihazdır.
| TV tuner | Analog (NTSC/PAL/SECAM) ATSC Clear QAM |
Sistem Çipi (SoC)
Merkezi işlemci, grafik işlemci ve bellek hakkında bilgi.
| SoC | MediaTek MT9602 |
| İşlemci (CPU) | ARM Cortex-A53 |
| CPU çekirdekleri | 4 |
| CPU frekansı | 1500 MHz (megahertz) |
| GPU | ARM Mali-G52 |
| GPU frekansı | 850 MHz (megahertz) |
İşletim sistemi, uygulamalar ve yazılım özellikleri
İşletim sistemi, uygulamalar ve varsa yazılım özellikleri hakkında bilgi.
| İşletim sistemi (OS) | VIDAA U6.0 |
Ses
Ses sistemi hakkında bilgi: dahili hoparlör sayısı ve gücü, desteklenen ses teknolojileri.
| Hoparlörler | 2 x 6 W (watts) |
| DTS Virtual: X |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Ağ
Diğer cihazlarla veri alışverişi için desteklenen ağ teknolojileri ve standartları.
| Ağ | Wi-Fi 802.11b (IEEE 802.11b-1999) 802.11g (IEEE 802.11g-2003) 802.11n (IEEE 802.11n-2009) Wi-Fi Direct |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 2 x USB 2.0 2 x HDMI 1.4 (ARC; CEC) 1 x Cable/Antenna In (F-type female) 1 x AV Composite In (Video + L/R) 1 x Optical Audio Out 1 x 3.5 mm Audio Out |
Özellikler
Modelin bazı ek işlevsel özellikleri.
| Özellikler | AI Sports Alexa AppleTV+ Depth Enhancer Digital Noise Reduction Disney+ Game Mode MEMC (Motion Estimation Motion Compensation) Natural Color Enhancer Netflix Prime Video YouTube |
Görüntü dosyası formatları
Smart TV'ler farklı görüntü dosyası formatlarını gösterebilir.
| Görüntü formatları | JPEG GIF PNG |
Ses dosyası formatları
Smart TV'ler farklı ses dosyası formatlarını oynatabilir.
| Ses formatları/kodekler | AAC (Advanced Audio Coding) eAAC+ / aacPlus v2 / HE-AAC v2 FLAC (Free Lossless Audio Codec, .flac) MIDI MP3 (MPEG-2 Audio Layer II, .mp3) WMA (Windows Media Audio, .wma) WAV (Waveform Audio File Format, .wav, .wave) |
Video dosyası formatları
Smart TV'ler çeşitli video dosyası formatlarını oynatabilir.
| Video formatları/kodekler | 3GPP (3rd Generation Partnership Project, .3gp) 3GPP2 (3rd Generation Partnership Project 2, .3g2) AVI (Audio Video Interleaved, .avi) H.263 H.264 / MPEG-4 Part 10 / AVC video H.265 / MPEG-H Part 2 / HEVC MKV (Matroska Multimedia Container, .mkv .mk3d .mka .mks) MP4 (MPEG-4 Part 14, .mp4, .m4a, .m4p, .m4b, .m4r, .m4v) MPEG-4 |
Çalışma ve depolama koşulları
Ekranın düzgün çalışması için kullanım ve saklama ortamı koşullarına ilişkin gereksinimler vardır.
| Çalışma sıcaklığı | 5 °C - 35 °C (degrees Celsius) 41 °F - 95 °F (degrees Fahrenheit) |
| Çalışma nemi | 20 % - 80 % (percent) |
| Depolama sıcaklığı | -15 °C - 45 °C (degrees Celsius) 5 °F - 113 °F (degrees Fahrenheit) |
| Depolama nemi | 10 % - 70 % (percent) |
Aksesuarlar
Monitör ve Smart TV kutularında sıkça aksesuarlar bulunur.
| Aksesuarlar | Remote control |