Ekran: 24 in, Edge LED, 1366 x 768 pixels
Görüş açıları (Y/D): 178 ° / 178 °
Yenileme hızı: 50 Hz / 60 Hz
Kare enterpolasyonu: 500 PPR (Picture Perfection Rate)
TV tuner: Analog (NTSC/PAL/SECAM), DVB-T2 HD, DVB-C, DVB-S, DVB-S2
Boyutlar: 555 x 334 x 68 mm
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | Grundig |
| Model | 24GFB5050 |
| Model takma adı | 24 GFB 5050 |
| Model yılı | 2019 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 24 in (inches) |
| Diyagonal | 609.7 mm (millimeters) 60.97 cm (centimeters) 24.0039 in (inches) 2.0003 ft (feet) |
| Genişlik | 531.36 mm (millimeters) 53.136 cm (centimeters) 20.9197 in (inches) 1.7433 ft (feet) |
| Yükseklik | 298.89 mm (millimeters) 29.889 cm (centimeters) 11.7673 in (inches) 0.9806 ft (feet) |
| En-boy oranı | 1.779:1 |
| Çözünürlük | 1366 x 768 pixels |
| Piksel aralığı | 0.389 mm (millimeters) 0.0389 cm (centimeters) 0.0153 in (inches) 0.0013 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 65 ppi (pixels per inch) 25 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran alanı | 85.68 % (percent) |
| Arka aydınlatma | Edge LED |
| Yatay görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Dikey görüş açısı | 178 ° (degrees) |
3D
3D efekt elde etmek için çeşitli teknolojiler kullanılır. Her teknolojinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır.
| 3D | No |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Dikey frekans (dijital) | 50 Hz / 60 Hz (hertz) |
Kare enterpolasyonu
Birçok Smart TV, daha akıcı görüntü için kare enterpolasyonu kullanır.
| Enterpolasyon teknolojisi | Picture Perfection Rate |
| Enterpolasyon değeri | 500 |
| Enterpolasyon ölçü birimi | PPR |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Güç tüketimi (uyku) | 0.45 W (watts) |
| Güç tüketimi (ortalama) | 27.1 W (watts) |
| Güç tüketimi (yıllık) | 40 kWh (kilowatt-hours) |
| Enerji verimliliği sınıfı | A |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Genişlik | 555 mm (millimeters) 55.5 cm (centimeters) 21.8504 in (inches) 1.8209 ft (feet) |
| Yükseklik | 334 mm (millimeters) 33.4 cm (centimeters) 13.1496 in (inches) 1.0958 ft (feet) |
| Derinlik | 68 mm (millimeters) 6.8 cm (centimeters) 2.6772 in (inches) 0.2231 ft (feet) |
| Stand ile genişlik | 555 mm (millimeters) 55.5 cm (centimeters) 21.8504 in (inches) 1.8209 ft (feet) |
| Stand ile yükseklik | 364 mm (millimeters) 36.4 cm (centimeters) 14.3307 in (inches) 1.1942 ft (feet) |
| Stand ile derinlik | 125 mm (millimeters) 12.5 cm (centimeters) 4.9213 in (inches) 0.4101 ft (feet) |
| Stand ile ağırlık | 2.45 kg (kilograms) 5.4 lbs (pounds) |
| Kutu genişliği | 610 mm (millimeters) 61 cm (centimeters) 24.0157 in (inches) 2.0013 ft (feet) |
| Kutu yüksekliği | 415 mm (millimeters) 41.5 cm (centimeters) 16.3386 in (inches) 1.3615 ft (feet) |
| Kutu derinliği | 120 mm (millimeters) 12 cm (centimeters) 4.7244 in (inches) 0.3937 ft (feet) |
| Kutu ağırlığı | 2.75 kg (kilograms) 6.06 lbs (pounds) |
| Renkler | Black |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | Yes |
| VESA arayüzü | 100 x 100 mm |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
| Yükseklik ayarı | No |
| Döndürme (yatay/dikey) | No |
| Sola/sağa döndürme | No |
| İleri/geri eğim | No |
TV tuner
TV tuner, belirli türde TV sinyalini alıp görüntülemeyi sağlayan bir cihazdır.
| TV tuner | Analog (NTSC/PAL/SECAM) DVB-T2 HD DVB-C DVB-S DVB-S2 |
İşletim sistemi, uygulamalar ve yazılım özellikleri
İşletim sistemi, uygulamalar ve varsa yazılım özellikleri hakkında bilgi.
| İşletim sistemi (OS) | Smart TV |
Ses
Ses sistemi hakkında bilgi: dahili hoparlör sayısı ve gücü, desteklenen ses teknolojileri.
| Hoparlörler | 2 x 3 W (watts) |
| 2.0 CH Dolby Digital |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 1 x USB 2.0 2 x HDMI 2.0 (CEC) 1 x D-sub 1 x Satellite In (F-type) 1 x AV Composite In (Video + L/R) 1 x Video Component In 3.5 mm jack 1 x S/PDIF 1 x 3.5 mm Audio In 1 x 3.5 mm Audio Out 1 x Antenna (RF) 1 x CI+ |
Özellikler
Modelin bazı ek işlevsel özellikleri.
| Özellikler | Dynamic Contrast Plus USB playback |
Görüntü dosyası formatları
Smart TV'ler farklı görüntü dosyası formatlarını gösterebilir.
| Görüntü formatları | JPEG PNG BMP |
Ses dosyası formatları
Smart TV'ler farklı ses dosyası formatlarını oynatabilir.
| Ses formatları/kodekler | M4A (MPEG-4 Audio, .m4a) MP3 (MPEG-2 Audio Layer II, .mp3) WMA (Windows Media Audio, .wma) |
Video dosyası formatları
Smart TV'ler çeşitli video dosyası formatlarını oynatabilir.
| Video formatları/kodekler | H.264 / MPEG-4 Part 10 / AVC video MPEG-4 Xvid MPEG-1 MPEG-2 AVC MJPEG MOV |
Sertifikalar, standartlar ve lisanslar
Standartlar, sertifikalar ve lisanslar.
| Sertifikalar, standartlar ve lisanslar | RoHS |