Ekran: 57.5 in, VA, LED, 3840 x 2160 pixels
Görüş açıları (Y/D): 176 ° / 176 °
Parlaklık: 220 cd/m²
Statik kontrast: 2100 : 1
Yenileme hızı: 50 Hz / 60 Hz
Kare enterpolasyonu: 600 CMP (Clear Motion Picture)
TV tuner: Analog (NTSC/PAL/SECAM), DVB-T, DVB-T2, DVB-C
İşlemci: ARM Cortex-A53, 1400 MHz
RAM: 1 GB
Depolama: 8 GB
Boyutlar: 1299 x 759 x 84 mm
Ağırlık: 14.1 kg
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | Continental Edison |
| Model | CELED58S0419B2 |
| Model takma adı | CELED 58S0419B2 |
| Model yılı | 2020 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 57.5 in (inches) |
| Diyagonal | 1460 mm (millimeters) 146 cm (centimeters) 57.4803 in (inches) 4.79 ft (feet) |
| Genişlik | 1270.08 mm (millimeters) 127.008 cm (centimeters) 50.0031 in (inches) 4.1669 ft (feet) |
| Yükseklik | 721.4 mm (millimeters) 72.14 cm (centimeters) 28.4016 in (inches) 2.3668 ft (feet) |
| Panel tipi | VA |
| Panel bit derinliği | 10 bits |
| Renkler | 1073741824 colors 30 bits |
| En-boy oranı | 1.778:1 16:9 |
| Çözünürlük | 3840 x 2160 pixels Ultra HD (UHD) / 4K / 2160p |
| Piksel aralığı | 0.331 mm (millimeters) 0.0331 cm (centimeters) 0.013 in (inches) 0.0011 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 76 ppi (pixels per inch) 30 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran alanı | 92.93 % (percent) |
| Arka aydınlatma | LED |
| Parlaklık | 220 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 2100 : 1 |
| Yatay görüş açısı | 176 ° (degrees) |
| Dikey görüş açısı | 176 ° (degrees) |
| Ortalama tepki süresi | 12 ms (milliseconds) 0.0120 s (seconds) |
3D
3D efekt elde etmek için çeşitli teknolojiler kullanılır. Her teknolojinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır.
| 3D | No |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Dikey frekans (dijital) | 50 Hz / 60 Hz (hertz) |
Kare enterpolasyonu
Birçok Smart TV, daha akıcı görüntü için kare enterpolasyonu kullanır.
| Enterpolasyon teknolojisi | Clear Motion Picture |
| Enterpolasyon değeri | 600 |
| Enterpolasyon ölçü birimi | CMP |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Güç tüketimi (kapalı) | 0.5 W (watts) |
| Güç tüketimi (uyku) | 0.5 W (watts) |
| Güç tüketimi (ortalama) | 145 W (watts) |
| Güç tüketimi (yıllık) | 216 kWh (kilowatt-hours) |
| Enerji verimliliği sınıfı | A |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Genişlik | 1299 mm (millimeters) 129.9 cm (centimeters) 51.1417 in (inches) 4.2618 ft (feet) |
| Yükseklik | 759 mm (millimeters) 75.9 cm (centimeters) 29.8819 in (inches) 2.4902 ft (feet) |
| Derinlik | 84 mm (millimeters) 8.4 cm (centimeters) 3.3071 in (inches) 0.2756 ft (feet) |
| Ağırlık | 14.1 kg (kilograms) 31.09 lbs (pounds) |
| Stand ile genişlik | 1299 mm (millimeters) 129.9 cm (centimeters) 51.1417 in (inches) 4.2618 ft (feet) |
| Stand ile yükseklik | 821 mm (millimeters) 82.1 cm (centimeters) 32.3228 in (inches) 2.6936 ft (feet) |
| Stand ile derinlik | 254 mm (millimeters) 25.4 cm (centimeters) 10 in (inches) 0.8333 ft (feet) |
| Stand ile ağırlık | 14.3 kg (kilograms) 31.53 lbs (pounds) |
| Kutu genişliği | 1426 mm (millimeters) 142.6 cm (centimeters) 56.1417 in (inches) 4.6785 ft (feet) |
| Kutu yüksekliği | 900 mm (millimeters) 90 cm (centimeters) 35.4331 in (inches) 2.9528 ft (feet) |
| Kutu derinliği | 166 mm (millimeters) 16.6 cm (centimeters) 6.5354 in (inches) 0.5446 ft (feet) |
| Kutu ağırlığı | 18.8 kg (kilograms) 41.45 lbs (pounds) |
| Renkler | Black |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | Yes |
| VESA arayüzü | 400 x 400 mm |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
| Yükseklik ayarı | No |
| Döndürme (yatay/dikey) | No |
| Sola/sağa döndürme | No |
| İleri/geri eğim | No |
TV tuner
TV tuner, belirli türde TV sinyalini alıp görüntülemeyi sağlayan bir cihazdır.
| TV tuner | Analog (NTSC/PAL/SECAM) DVB-T DVB-T2 DVB-C |
Sistem Çipi (SoC)
Merkezi işlemci, grafik işlemci ve bellek hakkında bilgi.
| İşlemci (CPU) | ARM Cortex-A53 |
| CPU frekansı | 1400 MHz (megahertz) |
| RAM kapasitesi | 1 GB (gigabytes) |
| Depolama | 8 GB (gigabytes) |
İşletim sistemi, uygulamalar ve yazılım özellikleri
İşletim sistemi, uygulamalar ve varsa yazılım özellikleri hakkında bilgi.
| İşletim sistemi (OS) | Android TV |
Ses
Ses sistemi hakkında bilgi: dahili hoparlör sayısı ve gücü, desteklenen ses teknolojileri.
| Hoparlörler | 2 x 8 W (watts) |
| Dolby Digital |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Ağ
Diğer cihazlarla veri alışverişi için desteklenen ağ teknolojileri ve standartları.
| Ağ | LAN Wi-Fi 802.11a (IEEE 802.11a-1999) 802.11b (IEEE 802.11b-1999) 802.11g (IEEE 802.11g-2003) 802.11n (IEEE 802.11n-2009) Wi-Fi Direct |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 2 x USB 2.0 1 x Ethernet RJ45 3 x HDMI 2.0 1 x D-sub 1 x SCART 1 x Optical Audio Out 1 x 3.5 mm Audio Out 1 x Antenna (RF) (female) |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) 2.2 |
Özellikler
Modelin bazı ek işlevsel özellikleri.
| Özellikler | Netflix PVR YouTube |
Görüntü dosyası formatları
Smart TV'ler farklı görüntü dosyası formatlarını gösterebilir.
| Görüntü formatları | JPEG GIF PNG |
Ses dosyası formatları
Smart TV'ler farklı ses dosyası formatlarını oynatabilir.
| Ses formatları/kodekler | AAC (Advanced Audio Coding) AC3 / AC-3 MP3 (MPEG-2 Audio Layer II, .mp3) WMA (Windows Media Audio, .wma) WAV (Waveform Audio File Format, .wav, .wave) |
Video dosyası formatları
Smart TV'ler çeşitli video dosyası formatlarını oynatabilir.
| Video formatları/kodekler | AVI (Audio Video Interleaved, .avi) MKV (Matroska Multimedia Container, .mkv .mk3d .mka .mks) MPEG-4 TS (MPEG Transport Stream, .ts, .tsv, .tsa) VOB (Video Object, .VOB) DAT MPG |