Ekran: 77 in, OLED, 3840 x 2160 pixels
Görüş açıları (Y/D): 178 ° / 178 °
Yenileme hızı: 100 Hz / 120 Hz
TV tuner: Analog (NTSC/PAL/SECAM), DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2
Çekirdekler: 4
RAM: 3 GB
Depolama: 8 GB
Boyutlar: 1722 x 991 x 56 mm
Ağırlık: 35.1 kg
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | Bang & Olufsen |
| Model | Beovision Harmony 77" |
| Model yılı | 2019 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 77 in (inches) |
| Diyagonal | 1956 mm (millimeters) 195.6 cm (centimeters) 77.0079 in (inches) 6.4173 ft (feet) |
| Genişlik | 1704.8 mm (millimeters) 170.48 cm (centimeters) 67.1182 in (inches) 5.5932 ft (feet) |
| Yükseklik | 958.951 mm (millimeters) 95.8951 cm (centimeters) 37.754 in (inches) 3.1462 ft (feet) |
| Panel üreticisi | LG Display |
| Panel tipi | OLED |
| Panel bit derinliği | 10 bits |
| FRC | No |
| Renkler | 1073741824 colors 30 bits |
| En-boy oranı | 1.778:1 16:9 |
| Çözünürlük | 3840 x 2160 pixels Ultra HD (UHD) / 4K / 2160p |
| Piksel aralığı | 0.444 mm (millimeters) 0.0444 cm (centimeters) 0.0175 in (inches) 0.0015 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 57 ppi (pixels per inch) 22 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran alanı | 95.8 % (percent) |
| HDR | Dolby Vision HDR10 HLG (Hybrid Log Gamma) |
| Yatay görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Dikey görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Minimum tepki süresi | 1 ms (milliseconds) 0.0010 s (seconds) |
| WRGB panel |
3D
3D efekt elde etmek için çeşitli teknolojiler kullanılır. Her teknolojinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır.
| 3D | No |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Dikey frekans (dijital) | 100 Hz / 120 Hz (hertz) |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Genişlik | 1722 mm (millimeters) 172.2 cm (centimeters) 67.7953 in (inches) 5.6496 ft (feet) |
| Yükseklik | 991 mm (millimeters) 99.1 cm (centimeters) 39.0157 in (inches) 3.2513 ft (feet) |
| Derinlik | 56 mm (millimeters) 5.6 cm (centimeters) 2.2047 in (inches) 0.1837 ft (feet) |
| Ağırlık | 35.1 kg (kilograms) 77.38 lbs (pounds) |
| Stand ile genişlik | 1722 mm (millimeters) 172.2 cm (centimeters) 67.7953 in (inches) 5.6496 ft (feet) |
| Stand ile yükseklik | 1582 mm (millimeters) 158.2 cm (centimeters) 62.2835 in (inches) 5.1903 ft (feet) |
| Stand ile derinlik | 340 mm (millimeters) 34 cm (centimeters) 13.3858 in (inches) 1.1155 ft (feet) |
| Stand ile ağırlık | 45.1 kg (kilograms) 99.43 lbs (pounds) |
| Renkler | Black Gray |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | Yes |
| VESA arayüzü | 400 x 200 mm |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
| Yükseklik ayarı | No |
| Döndürme (yatay/dikey) | No |
| Sola/sağa döndürme | No |
| İleri/geri eğim | No |
| Floor stand dimensions (TV off) - 1722 mm x 1150 mm x 340 mm Floor stand dimensions (TV on) - 1722 mm x 1582 mm x 340 mm Wall bracket dimensions (TV off) - 1722 mm x 1140 mm x 250 mm Wall bracket dimensions (TV on) - 1722 mm x 1572 mm x 250 mm |
TV tuner
TV tuner, belirli türde TV sinyalini alıp görüntülemeyi sağlayan bir cihazdır.
| TV tuner | Analog (NTSC/PAL/SECAM) DVB-T DVB-T2 DVB-C DVB-S DVB-S2 |
Sistem Çipi (SoC)
Merkezi işlemci, grafik işlemci ve bellek hakkında bilgi.
| İşlemci marka adı | α9 Gen 3 AI Processor 4K |
| CPU çekirdekleri | 4 |
| GPU çekirdekleri | 2 |
| RAM kapasitesi | 3 GB (gigabytes) |
| Depolama | 8 GB (gigabytes) |
İşletim sistemi, uygulamalar ve yazılım özellikleri
İşletim sistemi, uygulamalar ve varsa yazılım özellikleri hakkında bilgi.
| İşletim sistemi (OS) | webOS 4.5 |
Ses
Ses sistemi hakkında bilgi: dahili hoparlör sayısı ve gücü, desteklenen ses teknolojileri.
| Hoparlörler | 1 x 50 W (watts) 2 x 50 W (watts) 3 x 100 W (watts) |
| Subwoofer | 2 x 10 W (watts) |
| 1 x 1" tweeter 2 x 2.5" fullrange drivers 1 x 4" midrange/woofer 2 x 4" woofers 7.1 Surround Sound Adaptive Bass Linearisation Soundcenter speaker cover (aluminium/wood/fabric) Wireless Sound Sync |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Ağ
Diğer cihazlarla veri alışverişi için desteklenen ağ teknolojileri ve standartları.
| Ağ | LAN Wi-Fi 802.11a (IEEE 802.11a-1999) 802.11b (IEEE 802.11b-1999) 802.11g (IEEE 802.11g-2003) 802.11n (IEEE 802.11n-2009) 802.11n 5GHz 802.11ac (IEEE 802.11ac) Wi-Fi Direct DLNA Bluetooth 5.0 |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 3 x USB 2.0 1 x Ethernet RJ45 4 x HDMI 2.1 (eARC; CEC) 1 x Satellite In (Sub; F-type female) 1 x Satellite In (Main; F-type female) 1 x AV Composite In 3.5 mm jack 1 x Optical Audio Out 1 x Antenna (RF) (female) 1 x CI+ 1.4 |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) 2.2 Enhanced Audio Return Channel (eARC) |
Özellikler
Modelin bazı ek işlevsel özellikleri.
| Özellikler | Advanced tone-mapping technology Perfect Black Panel PVR Wide Colour Gamut |
Görüntü dosyası formatları
Smart TV'ler farklı görüntü dosyası formatlarını gösterebilir.
| Görüntü formatları | JPEG MPO JPS |
Ses dosyası formatları
Smart TV'ler farklı ses dosyası formatlarını oynatabilir.
| Ses formatları/kodekler | AAC (Advanced Audio Coding) AC3 / AC-3 aptX / apt-X FLAC (Free Lossless Audio Codec, .flac) MP3 (MPEG-2 Audio Layer II, .mp3) OGG (.ogg, .ogv, .oga, .ogx, .spx, .opus) RealAudio (.ra, .ram) WMA (Windows Media Audio, .wma) HE-AAC LPCM |
Video dosyası formatları
Smart TV'ler çeşitli video dosyası formatlarını oynatabilir.
| Video formatları/kodekler | 3GPP (3rd Generation Partnership Project, .3gp) AVI (Audio Video Interleaved, .avi) DivX (.avi, .divx, .mkv) Flash Video (.flv, .f4v, .f4p, .f4a, .f4b) H.263 H.264 / MPEG-4 Part 10 / AVC video H.265 / MPEG-H Part 2 / HEVC MKV (Matroska Multimedia Container, .mkv .mk3d .mka .mks) QuickTime (.mov, .qt) M2TS (Blu-ray Disc Audio-Video (BDAV) MPEG-2 Transport Stream, .m2ts, .MTS) MP4 (MPEG-4 Part 14, .mp4, .m4a, .m4p, .m4b, .m4r, .m4v) MPEG-4 TS (MPEG Transport Stream, .ts, .tsv, .tsa) VC-1 VP9 |
Sertifikalar, standartlar ve lisanslar
Standartlar, sertifikalar ve lisanslar.
| Sertifikalar, standartlar ve lisanslar | ENERGY STAR RoHS UL/cUL |
Çalışma ve depolama koşulları
Ekranın düzgün çalışması için kullanım ve saklama ortamı koşullarına ilişkin gereksinimler vardır.
| Çalışma sıcaklığı | 0 °C - 40 °C (degrees Celsius) 32 °F - 104 °F (degrees Fahrenheit) |
| Çalışma nemi | 10 % - 80 % (percent) |
| Depolama sıcaklığı | -20 °C - 60 °C (degrees Celsius) -4 °F - 140 °F (degrees Fahrenheit) |
| Depolama nemi | 5 % - 85 % (percent) |