Ekran: 40 in, VA, Direct LED, 1920 x 1080 pixels
Görüş açıları (Y/D): 178 ° / 178 °
Yenileme hızı: 50 Hz / 60 Hz
TV tuner: Analog (NTSC/PAL/SECAM), DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
RAM: 1 GB
Depolama: 8 GB
Boyutlar: 893.6 x 516.2 x 86.9 mm
Ağırlık: 5.9 kg
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | Grundig |
| Model | 40GEF6935A |
| Model takma adı | 40 GEF 6935 A |
| Model yılı | 2021 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 40 in (inches) |
| Diyagonal | 1016 mm (millimeters) 101.6 cm (centimeters) 40 in (inches) 3.3333 ft (feet) |
| Genişlik | 878.112 mm (millimeters) 87.8112 cm (centimeters) 34.5713 in (inches) 2.8809 ft (feet) |
| Yükseklik | 485.352 mm (millimeters) 48.5352 cm (centimeters) 19.1083 in (inches) 1.5924 ft (feet) |
| Panel tipi | VA |
| En-boy oranı | 1.778:1 16:9 |
| Çözünürlük | 1920 x 1080 pixels Full HD / 1080p |
| Piksel aralığı | 0.457 mm (millimeters) 0.0457 cm (centimeters) 0.018 in (inches) 0.0015 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 55 ppi (pixels per inch) 21 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran alanı | 92.39 % (percent) |
| Arka aydınlatma | Direct LED |
| HDR | HDR |
| Yatay görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Dikey görüş açısı | 178 ° (degrees) |
3D
3D efekt elde etmek için çeşitli teknolojiler kullanılır. Her teknolojinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır.
| 3D | No |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Dikey frekans (dijital) | 50 Hz / 60 Hz (hertz) |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Güç tüketimi (uyku) | 0.45 W (watts) |
| Enerji verimliliği sınıfı | F |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Genişlik | 893.6 mm (millimeters) 89.36 cm (centimeters) 35.1811 in (inches) 2.9318 ft (feet) |
| Yükseklik | 516.2 mm (millimeters) 51.62 cm (centimeters) 20.3228 in (inches) 1.6936 ft (feet) |
| Derinlik | 86.9 mm (millimeters) 8.69 cm (centimeters) 3.4213 in (inches) 0.2851 ft (feet) |
| Ağırlık | 5.9 kg (kilograms) 13.01 lbs (pounds) |
| Stand ile genişlik | 893.6 mm (millimeters) 89.36 cm (centimeters) 35.1811 in (inches) 2.9318 ft (feet) |
| Stand ile yükseklik | 553.7 mm (millimeters) 55.37 cm (centimeters) 21.7992 in (inches) 1.8166 ft (feet) |
| Stand ile derinlik | 201.2 mm (millimeters) 20.12 cm (centimeters) 7.9213 in (inches) 0.6601 ft (feet) |
| Stand ile ağırlık | 6.7 kg (kilograms) 14.77 lbs (pounds) |
| Kutu genişliği | 991 mm (millimeters) 99.1 cm (centimeters) 39.0157 in (inches) 3.2513 ft (feet) |
| Kutu yüksekliği | 627 mm (millimeters) 62.7 cm (centimeters) 24.685 in (inches) 2.0571 ft (feet) |
| Kutu derinliği | 135 mm (millimeters) 13.5 cm (centimeters) 5.315 in (inches) 0.4429 ft (feet) |
| Kutu ağırlığı | 8.2 kg (kilograms) 18.08 lbs (pounds) |
| Stand derinliği | 201.2 mm (millimeters) 20.12 cm (centimeters) 7.9213 in (inches) 0.6601 ft (feet) |
| Renkler | Black |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | Yes |
| VESA arayüzü | 200 x 200 mm |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
| Yükseklik ayarı | No |
| Döndürme (yatay/dikey) | No |
| Sola/sağa döndürme | No |
| İleri/geri eğim | No |
TV tuner
TV tuner, belirli türde TV sinyalini alıp görüntülemeyi sağlayan bir cihazdır.
| TV tuner | Analog (NTSC/PAL/SECAM) DVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2 |
Sistem Çipi (SoC)
Merkezi işlemci, grafik işlemci ve bellek hakkında bilgi.
| RAM kapasitesi | 1 GB (gigabytes) |
| Depolama | 8 GB (gigabytes) |
İşletim sistemi, uygulamalar ve yazılım özellikleri
İşletim sistemi, uygulamalar ve varsa yazılım özellikleri hakkında bilgi.
| İşletim sistemi (OS) | Smart Inter@ctive TV |
Ses
Ses sistemi hakkında bilgi: dahili hoparlör sayısı ve gücü, desteklenen ses teknolojileri.
| Hoparlörler | 2 x 10 W (watts) |
| 2.0 CH Dolby Digital |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Ağ
Diğer cihazlarla veri alışverişi için desteklenen ağ teknolojileri ve standartları.
| Ağ | LAN Wi-Fi 802.11a (IEEE 802.11a-1999) 802.11b (IEEE 802.11b-1999) 802.11g (IEEE 802.11g-2003) 802.11n (IEEE 802.11n-2009) 802.11n 5GHz Wi-Fi Direct DLNA Bluetooth 5.0 |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 1 x USB 2.0 1 x Ethernet RJ45 2 x HDMI 2.0 (ARC; CEC) 1 x Satellite In (F-type) 1 x Optical Audio Out 1 x 3.5 mm Audio Out 1 x Antenna (RF) 1 x CI+ 1.4 |
Özellikler
Modelin bazı ek işlevsel özellikleri.
| Özellikler | Netflix Prime Video USB Recording YouTube |
Görüntü dosyası formatları
Smart TV'ler farklı görüntü dosyası formatlarını gösterebilir.
| Görüntü formatları | JPEG GIF PNG |
Ses dosyası formatları
Smart TV'ler farklı ses dosyası formatlarını oynatabilir.
| Ses formatları/kodekler | AC3 / AC-3 FLAC (Free Lossless Audio Codec, .flac) M4A (MPEG-4 Audio, .m4a) MP3 (MPEG-2 Audio Layer II, .mp3) WMA (Windows Media Audio, .wma) WAV (Waveform Audio File Format, .wav, .wave) |
Video dosyası formatları
Smart TV'ler çeşitli video dosyası formatlarını oynatabilir.
| Video formatları/kodekler | H.263 H.264 / MPEG-4 Part 10 / AVC video H.265 / MPEG-H Part 2 / HEVC MKV (Matroska Multimedia Container, .mkv .mk3d .mka .mks) MP4 (MPEG-4 Part 14, .mp4, .m4a, .m4p, .m4b, .m4r, .m4v) MPEG-4 WMV (Windows Media Video, .wmv) |
Aksesuarlar
Monitör ve Smart TV kutularında sıkça aksesuarlar bulunur.
| Aksesuarlar | Remote control |